Houston Texans - New England Patriots

több mint 3 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Harry sokat tesz hozza ma is. Ket bunti.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
szelektív a bírók látása 😕
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Jé,Harry is játszik...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hát ez egy remek félidő volt
kolok1972
Nem lett volna ez ennyire rossz, ha nem szopatnak szét az utolsó négy-hat percben, amiben kaptunk két td-t és csináltunk egy 3 and outot.

Végülis fasza. Crennel leszopatja a csodagyeret.
zinedine5
Másfelől viszont egy 2-7-es csapat ellen égünk a félidőben,aki simán vezet ellenünk és véleményem szerint megérdemelten is.
kolok1972
A játék minden momentumában jobbak, csak futásban nem, mert nem futnak.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Hát ez egy remek félidő volt
kolok1972
Nem lett volna ez ennyire rossz, ha nem szopatnak szét az utolsó négy-hat percben, amiben kaptunk két td-t és csináltunk egy 3 and outot.

Végülis fasza. Crennel leszopatja a csodagyeret.
zinedine5
Másfelől viszont egy 2-7-es csapat ellen égünk a félidőben,aki simán vezet ellenünk és véleményem szerint megérdemelten is.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Hát ez egy remek félidő volt
kolok1972
Nem lett volna ez ennyire rossz, ha nem szopatnak szét az utolsó négy-hat percben, amiben kaptunk két td-t és csináltunk egy 3 and outot.

Végülis fasza. Crennel leszopatja a csodagyeret.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Túl azon, hogy nyilván egy kalap fos ez a védekezés, komolyan nem értem, hogy a faszomba lehetnek ezek td-k...
Wyatt
Én azt nem értem, hogy hogyan jutott eszébe bárkinek is a playoff. A futás elleni védekezés nem ér semmit, azt eddig is tudtuk, de hogy a pass rush/secondary is ekkora kalap szamóca Gilmore-al együtt, azt nem gondoltam.
Burkus
Igen, ez elég szomorú, és ezen a meccsen így is, úgy is zacsi lesz. De ez akkor is felháborító...

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Az a baj, hogy Winon kívűl nincs senki aki nyomást gyakorolna Watsonra, őt meg legtöbbször duplázva kiveszik.. Így Watson ficánkol, vagy alap TE játékokkal szétszivat minket.. 😕
kyobalu
Én már ezen rúgozom meccsek óta, olyan könnyűek vagyunk mint a lepkefing, de persze le lettem hurrogva. Ez lett volna valószinű aRavens ellen is csak ott velünk volt az eső és BB zsenije. Itt meg hozzuk azt amit idén megszoktunk-megszokhattunk.
ParadSEC
Azért mert ideológiailag nem vagy elég képzett,így nem értheted...
kolok1972
😀 Ja jó 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Az a baj, hogy Winon kívűl nincs senki aki nyomást gyakorolna Watsonra, őt meg legtöbbször duplázva kiveszik.. Így Watson ficánkol, vagy alap TE játékokkal szétszivat minket.. 😕
kyobalu
Én már ezen rúgozom meccsek óta, olyan könnyűek vagyunk mint a lepkefing, de persze le lettem hurrogva. Ez lett volna valószinű aRavens ellen is csak ott velünk volt az eső és BB zsenije. Itt meg hozzuk azt amit idén megszoktunk-megszokhattunk.
ParadSEC
Azért mert ideológiailag nem vagy elég képzett,így nem értheted...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Túl azon, hogy nyilván egy kalap fos ez a védekezés, komolyan nem értem, hogy a faszomba lehetnek ezek td-k...
Wyatt
Én azt nem értem, hogy hogyan jutott eszébe bárkinek is a playoff. A futás elleni védekezés nem ér semmit, azt eddig is tudtuk, de hogy a pass rush/secondary is ekkora kalap szamóca Gilmore-al együtt, azt nem gondoltam.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Az a baj, hogy Winon kívűl nincs senki aki nyomást gyakorolna Watsonra, őt meg legtöbbször duplázva kiveszik.. Így Watson ficánkol, vagy alap TE játékokkal szétszivat minket.. 😕
kyobalu
Én már ezen rúgozom meccsek óta, olyan könnyűek vagyunk mint a lepkefing, de persze le lettem hurrogva. Ez lett volna valószinű aRavens ellen is csak ott velünk volt az eső és BB zsenije. Itt meg hozzuk azt amit idén megszoktunk-megszokhattunk.
ParadSEC
Nyugi. Mindenki le van hurrogva aki kritizál.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Hát ez egy remek félidő volt

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Az a baj, hogy Winon kívűl nincs senki aki nyomást gyakorolna Watsonra, őt meg legtöbbször duplázva kiveszik.. Így Watson ficánkol, vagy alap TE játékokkal szétszivat minket.. 😕
kyobalu
Én már ezen rúgozom meccsek óta, olyan könnyűek vagyunk mint a lepkefing, de persze le lettem hurrogva. Ez lett volna valószinű aRavens ellen is csak ott velünk volt az eső és BB zsenije. Itt meg hozzuk azt amit idén megszoktunk-megszokhattunk.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Geci hát tolt egy tackle-t rajta. Én komolyan nem hiszem ezt már el
Wyatt
Duggeren? Igen,az elég látványos volt
kolok1972
De én nem is értem, konkrétan leesett a képernyőről mindkét kurva nagy zászló, erre td...

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
16/22 - 232 yard az első félidőben passzból.
Burkus
Pont akartam irni, h kb minden passza sikerul. Nem is eroltetik a futast, easy meccs eddig nekik.
Imitheking
duke johnson kb 1 yardot átlagol futásonként, a talajon csak akkor haladnak amikor watson megindul, nem csoda h nem erőltetik a futást

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Coutee kikerülhet BoB kutyaházából...

több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Geci hát tolt egy tackle-t rajta. Én komolyan nem hiszem ezt már el
Wyatt
Duggeren? Igen,az elég látványos volt

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
na akkor a kinti szakik can the pats make a push for playoffs boncolgatása is véget ér szerintem

több mint 3 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
16/22 - 232 yard az első félidőben passzból.
Burkus
Pont akartam irni, h kb minden passza sikerul. Nem is eroltetik a futast, easy meccs eddig nekik.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Túl azon, hogy nyilván egy kalap fos ez a védekezés, komolyan nem értem, hogy a faszomba lehetnek ezek td-k...

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
nincs passrush, így a védők sem bírják tartani az elkapókat napokig
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Elnézve Belichick fejét, nagy vihar lesz a szünetben a secondarynek.
több mint 3 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Az a baj, hogy Winon kívűl nincs senki aki nyomást gyakorolna Watsonra, őt meg legtöbbször duplázva kiveszik.. Így Watson ficánkol, vagy alap TE játékokkal szétszivat minket.. 😕

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Geci hát tolt egy tackle-t rajta. Én komolyan nem hiszem ezt már el

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
16/22 - 232 yard az első félidőben passzból.