Houston Texans - Tennessee Titans

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezeket a jatekokat Reich hivta.

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 988 — nabege2@yahoo.com
Miért TD-re mennek? Menjenek közelebb, úgy biztosabb az FG!
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
És akkor ne húzza fel magát az ember... Mi ez a védekezés már megint? Minden támadás TD a szünet óta, mit akarunk így a PO-ban?
Nandito
Úgy tűnik idén ez a slágertéma 😊 Mi is ezt kérdezzük, miután a Jagset alig bírtuk megverni.
Baba Yaga
Érdekes, de nekem tökre tetszett az első félidős játékotok a vasasok ellen, aztán valami nagyon félrement a második félidőben.
De úgy összességében azt mondom, hogy KC és a BUF kiemelkedik, illetve kérdés milyen napot fog ki BigBen és a védelmük. A többiek egy picit az esélytelenek nyugalmával mehetnek. Viszont azért kicsik a különbségek, idén piszkosul várom az AFC PO-t, jó meccseknek néznek ki.
NB2
Hát nekem is 😀 Sőt, a mai kezdés is, de utána teljesen földbe állt a támadóegység. És ez nem először fordul elő, hanem tendencia. De úgy tűnik nem vagyunk egyedül. Az NFC wild card helyért folytatott harc is elég flúgos futam jellegű lett a végére, és úgy általában az általad is említett csapatakon kívül sokan chokerkedtek.
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ez szerintem call stands
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 988 — nabege2@yahoo.com
És akkor ne húzza fel magát az ember... Mi ez a védekezés már megint? Minden támadás TD a szünet óta, mit akarunk így a PO-ban?
Nandito
Úgy tűnik idén ez a slágertéma 😊 Mi is ezt kérdezzük, miután a Jagset alig bírtuk megverni.
Baba Yaga
Érdekes, de nekem tökre tetszett az első félidős játékotok a vasasok ellen, aztán valami nagyon félrement a második félidőben.
De úgy összességében azt mondom, hogy KC és a BUF kiemelkedik, illetve kérdés milyen napot fog ki BigBen és a védelmük. A többiek egy picit az esélytelenek nyugalmával mehetnek. Viszont azért kicsik a különbségek, idén piszkosul várom az AFC PO-t, jó meccseknek néznek ki.
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
És akkor ne húzza fel magát az ember... Mi ez a védekezés már megint? Minden támadás TD a szünet óta, mit akarunk így a PO-ban?
Nandito
Úgy tűnik idén ez a slágertéma 😊 Mi is ezt kérdezzük, miután a Jagset alig bírtuk megverni.
Baba Yaga
Jogos, csak ha lenne egy közepes védelmünk, akkor simán nyernénk. Na mindegy, most javíthat D.

Music City Miracle
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
És akkor ne húzza fel magát az ember... Mi ez a védekezés már megint? Minden támadás TD a szünet óta, mit akarunk így a PO-ban?
Nandito
Úgy tűnik idén ez a slágertéma 😊 Mi is ezt kérdezzük, miután a Jagset alig bírtuk megverni.
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Mi volt itt holding????

Music City Miracle
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Henry kétezer yard! 😊

Music City Miracle
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
És akkor ne húzza fel magát az ember... Mi ez a védekezés már megint? Minden támadás TD a szünet óta, mit akarunk így a PO-ban?

Music City Miracle
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
6 yard pls

több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Na ez a fumble nem hiányzott. Micsoda mákja volt a gyereknek, csak pörgött egyet és véletlenül kiütötte a labdát, elképesztő.

Music City Miracle
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
A védekezésünk sajnos katasztrófa. Ha lenne legalább egy közepes D, akkor itt csoda is lehetne, így meg jó, ha egy kört megyünk a PO-ban.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
19 yard kell Henrynek 😊 őrület 😊
MC12
Szerintem 22! 😊 Ez most már csak meg lesz!

Music City Miracle
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
19 yard kell Henrynek 😊 őrület 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Davisnek droppolós napja van.

Music City Miracle
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Itt a végén még kaphatott volna egy labdát Henry, hogy még több yardja legyen.

Music City Miracle
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Másfél félidő 113 yard 😊 mennyi kell Henrynek 220?
MC12
223 yard

Music City Miracle
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
Másfél félidő 113 yard 😊 mennyi kell Henrynek 220?

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Itthon a fotelben bemondom előre, hogy figyeljék a fake-et mert várható volt.
Ők ott nem látják.
Ehhhh.
Titans
Én is így éreztem. Ráadásul fenn volt a csereirányító, tök egyértelmű volt, mi készül.

Music City Miracle
több mint 3 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Itthon a fotelben bemondom előre, hogy figyeljék a fake-et mert várható volt.
Ők ott nem látják.
Ehhhh.

több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Henry 50+ yard TD! 😊

Music City Miracle
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Davis óriási drop, ez nem hiányzott... Sloman legalább sikeres FG-vel mutatkozott be.

Music City Miracle
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Hatalmas az érdeklődés... Gyorsan intet szedtünk Watsontól, ez meglepő. 😊

Music City Miracle
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
22:25, streamek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal