Indianapolis Colts - Cincinnati Bengals

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lehet, hogy Ballard elb*szta mindkét korai corner pickjét (szerintem nem amúgy), de a második safety pickje eddig nagyon bejött 😊
peterk2005
Ya-Sin nem lesz rossz, csak amikor látszik, hogy nem megy, túl agresszív, akkor le kéne ültetni pár snapre. Blackmon viszont egyelőre minden, amit Hookerből reméltünk, hogy lesz.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 560 — Jedi Master
Grat mindkét csapatnak
2 jó QB teljesítmény amúgy
Ilyen meccset akár látni egy fan

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nem mondom hogy nem fostam...grat a Bengalsnak, megvan a fra qb-juk, mi csapatépítésben előrébb járunk, így is kb azon múlt, hogy a kickerük kihagyott egy mezőnygólt.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet, hogy Ballard elb*szta mindkét korai corner pickjét (szerintem nem amúgy), de a második safety pickje eddig nagyon bejött 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 198
Megint akkor robban le az offense amikor nem kéne. Második félidőben a tíz pont az nagyon necces. Most hiányzik Rivers pickje, ha abból a driveból egy mezőnygól összejön akkor legfeljebb egyenlíteni tudnak, így meg a győzelemért mehetnek, a világ összes idejével.
Baba Yaga
Most villan majd a D#
darwinbanaz
Na most nem azért de... én mondtam!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 560 — Jedi Master
Ez a Blackmon gyerek ügyes amúgy

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
BLACKMOOOOOOON. rookie mistake.
több mint 3 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 198
Na kezd olyan Colts meccs hangulat lenni
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
LEGJOBB VÉDELEM

több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
ha ma kikapunk, az a D-n ment el... Rivers kellemes csalódás volt ma, a picket leszámítva.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megint akkor robban le az offense amikor nem kéne. Második félidőben a tíz pont az nagyon necces. Most hiányzik Rivers pickje, ha abból a driveból egy mezőnygól összejön akkor legfeljebb egyenlíteni tudnak, így meg a győzelemért mehetnek, a világ összes idejével.
Baba Yaga
Most villan majd a D#
darwinbanaz
Hát eddig úgy tűnik inkább felpuhul...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 198
Megint akkor robban le az offense amikor nem kéne. Második félidőben a tíz pont az nagyon necces. Most hiányzik Rivers pickje, ha abból a driveból egy mezőnygól összejön akkor legfeljebb egyenlíteni tudnak, így meg a győzelemért mehetnek, a világ összes idejével.
Baba Yaga
Most villan majd a D#
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 560 — Jedi Master
És jöhet Burrow game winning driveja

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 198
Ezeket a playeket ki kéne hagyni egyelőre a playbookból, mert nincs elkapónk aki relative biztosan megcsinálná. Nem is emlékszem mikor sikerült ilyen playt utoljára megcsinálni. Inkább csináljuk meg az üres területet dizájnból.
peterk2005
Meg egy TE nem fog szélső elkapoban neked pik-pakk elszakadni, megjegyzem azért mindent megtett Burton
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Megint akkor robban le az offense amikor nem kéne. Második félidőben a tíz pont az nagyon necces. Most hiányzik Rivers pickje, ha abból a driveból egy mezőnygól összejön akkor legfeljebb egyenlíteni tudnak, így meg a győzelemért mehetnek, a világ összes idejével.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezeket a playeket ki kéne hagyni egyelőre a playbookból, mert nincs elkapónk aki relative biztosan megcsinálná. Nem is emlékszem mikor sikerült ilyen playt utoljára megcsinálni. Inkább csináljuk meg az üres területet dizájnból.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
hello! a végére hazaértem....egy streamet kérhetek?
meme
 bilasport.net/
Chad76
hello! a végére hazaértem....egy streamet kérhetek?
meme
 bilasport.net/
Chad76
köszi

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Burton ma nagyon ott van a szeren.
több mint 3 éve
Chad76 Cincinnati Bengals 16
hello! a végére hazaértem....egy streamet kérhetek?
meme
 bilasport.net/
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
hello! a végére hazaértem....egy streamet kérhetek?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
Ó Philip, ez ott volt. 😕
peterk2005
késik a streamem :/
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ó Philip, ez ott volt. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
kicsit csalódott vagyok egyébként, ahogy látom, elég nagy az aktivitás a Bengals topikban, most meg csak Colts és Rivers drukkerek vannak itt.. 😀
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
kösz, Bullock, elég volt, amikor Texans mezben beverted ellenünk.. 😀
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 560 — Jedi Master
Azta k...
Éreztem rá kellett volna menni a 4&1re

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀