Indianapolis Colts - Jacksonville Jaguars

több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Kéne egy TD, hogy lőtávba maradjunk.
dioadam
Gondolkodjunk kicsiben. Kéne egy 1st down a mieinktől. 😊
iktriad
vagy egy sikeres passz

Szerkesztette: winston
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kéne egy TD, hogy lőtávba maradjunk.
dioadam
Gondolkodjunk kicsiben. Kéne egy 1st down a mieinktől. 😊
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
Kéne egy TD, hogy lőtávba maradjunk.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
En nem arra gondoltam. Amikor jo volt, akkor le is irtam, de azert valljuk be, eddig ket jo meccse volt. Kilencbol. Ami nem tul meggyozo. Valtozni mar nem fog, nem is tud.
Stez
Oké. Lets move on.

Nelson visszajött szerencsére, de valami nem százas nála, egész idényben. Remélem nem a háta az... 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nelson nem száz százalékos.
Baba Yaga
Az látszik mert Taven Bryan rendre megveri.
iktriad
Az egesz idenyben serult, az elao hettol kezdve erezni a jatekan.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jo, hat Wentz mar megint a labdaval pocsol, aztan csodalkozunk, hogy a zseb osszeomlik. Siman tartott harom masodpercig, es o meg akkor is ott benazott, hogy mti csinaljon. Komolytalan.
Stez
De most kb mindenért Wentz lesz a hibás? Nelsont úgy verték bucira hogy rossz volt nézni, nem volt az 3 másodperc. Passzblokkolásban hatalmasat esett a fal tavalyhoz képest. Fisher egyelőre nagyon béna, rendszeresen megverik, de a többiek sem alkotnak maradandót. Legalább most nem lett pick six.
Baba Yaga
Ha szerinted itt a 3rd downnal a fal nem adott a gyereknek eleg idot, akkor nem tudom, hogy szerinted mi szamit elegnek ebben a ligaban. Es a szupersztar mit csinalt? Toporgott, majd lepett kettot oldalra, es azzal pont ala is irta a halalos iteleletet, hogy szetcsapjak. Minden egyes alkalommal a kimozgasaival zavarja meg a tamadofalat, egy halom siettetest es utest emiatt kap, nem pedig a tamadofal miatt. Allitom, hogy nem kicsit benne van a keze abban, hogy elotte ennyire rossz az egyseg.
Stez
Hát én a first downra gondoltam, ahol összejött -17 yard. Azért lássuk be hogy az nagyjából kinyírta a drive-ot. Kicsit inkorrektnek érzem hogy ha épp jól játszik, akkor mindenki (értsd mindenki) kussol, és az első hibánál jön az én megmondtam hogy szar lesz.Egyébként valóban, nem tűnik HOF matériának, de nem kéne átvenni az Eagles fanoktól ezt a toxikus légkört. Aztán majd mi is kapunk egy Hurts féle irányítót, vagy nézhetjük Ehlingert, az biztos sokkal élvezetesebb lesz.
Baba Yaga
En nem arra gondoltam. Amikor jo volt, akkor le is irtam, de azert valljuk be, eddig ket jo meccse volt. Kilencbol. Ami nem tul meggyozo. Valtozni mar nem fog, nem is tud.

több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
na bazmeg, ez hianyzott..
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezek ugyanazok a zebrák. El kéne tiltani az egész bandát, nem NFL színvonal.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nelson nem száz százalékos.
Baba Yaga
Az látszik mert Taven Bryan rendre megveri.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL Scott Milovanovich a QB coach itt?! Pár éve még ő is nálunk volt, mint QB coach. Bortles nem fejlődött vele sokat...
több mint 2 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Mintha kezdene odaérni a nyomásunk ez ellen az állítólag überfasza Colts O-fal ellen is. Hm...
iktriad
Futásblokkolásban jók. Passzblokkolásban nem, ill. azért a Colts kerete sem dúskál all-pro elkapókkban, szóval nehezebben szakadnak el. Fisher béna, Nelson és Smith nem száz százalékos mert sérülésből jöttek vissza. De ettől még nem rossz a Jax pass rush 😊.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miért Carlos Hyde fut 3 & 1-re???
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 464 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
azért az utóbbi percekben nem túl masszív a colts O, dehát nincsenek gondjaik, hisz a jax-szel játszanak 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mintha kezdene odaérni a nyomásunk ez ellen az állítólag überfasza Colts O-fal ellen is. Hm...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cullennek 9 meccsbe telt, de rájött Taven Bryan egyedüli használható erősségére az NFL-ben - Bull rush szemből.
több mint 2 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Jo, hat Wentz mar megint a labdaval pocsol, aztan csodalkozunk, hogy a zseb osszeomlik. Siman tartott harom masodpercig, es o meg akkor is ott benazott, hogy mti csinaljon. Komolytalan.
Stez
De most kb mindenért Wentz lesz a hibás? Nelsont úgy verték bucira hogy rossz volt nézni, nem volt az 3 másodperc. Passzblokkolásban hatalmasat esett a fal tavalyhoz képest. Fisher egyelőre nagyon béna, rendszeresen megverik, de a többiek sem alkotnak maradandót. Legalább most nem lett pick six.
Baba Yaga
Ha szerinted itt a 3rd downnal a fal nem adott a gyereknek eleg idot, akkor nem tudom, hogy szerinted mi szamit elegnek ebben a ligaban. Es a szupersztar mit csinalt? Toporgott, majd lepett kettot oldalra, es azzal pont ala is irta a halalos iteleletet, hogy szetcsapjak. Minden egyes alkalommal a kimozgasaival zavarja meg a tamadofalat, egy halom siettetest es utest emiatt kap, nem pedig a tamadofal miatt. Allitom, hogy nem kicsit benne van a keze abban, hogy elotte ennyire rossz az egyseg.
Stez
Hát én a first downra gondoltam, ahol összejött -17 yard. Azért lássuk be hogy az nagyjából kinyírta a drive-ot. Kicsit inkorrektnek érzem hogy ha épp jól játszik, akkor mindenki (értsd mindenki) kussol, és az első hibánál jön az én megmondtam hogy szar lesz.Egyébként valóban, nem tűnik HOF matériának, de nem kéne átvenni az Eagles fanoktól ezt a toxikus légkört. Aztán majd mi is kapunk egy Hurts féle irányítót, vagy nézhetjük Ehlingert, az biztos sokkal élvezetesebb lesz.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Carson Wentz ma = Carson, a plüss kaki figura Höri mögött.
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Reich-et felhívta Gandalf a meccs előtt: fussatok bolondok...
Stoki
ezen most kurva jot rohogtem 😀 😀
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 464 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Reich-et felhívta Gandalf a meccs előtt: fussatok bolondok...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Reed - őt is mi neveltük ki nektek.
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Ez a zebra ugyanaz amelyik tönkrevágta a Steelers-Bears meccset?
peterk2005
kamu..
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a zebra ugyanaz amelyik tönkrevágta a Steelers-Bears meccset?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jo, hat Wentz mar megint a labdaval pocsol, aztan csodalkozunk, hogy a zseb osszeomlik. Siman tartott harom masodpercig, es o meg akkor is ott benazott, hogy mti csinaljon. Komolytalan.
Stez
De most kb mindenért Wentz lesz a hibás? Nelsont úgy verték bucira hogy rossz volt nézni, nem volt az 3 másodperc. Passzblokkolásban hatalmasat esett a fal tavalyhoz képest. Fisher egyelőre nagyon béna, rendszeresen megverik, de a többiek sem alkotnak maradandót. Legalább most nem lett pick six.
Baba Yaga
Ha szerinted itt a 3rd downnal a fal nem adott a gyereknek eleg idot, akkor nem tudom, hogy szerinted mi szamit elegnek ebben a ligaban. Es a szupersztar mit csinalt? Toporgott, majd lepett kettot oldalra, es azzal pont ala is irta a halalos iteleletet, hogy szetcsapjak. Minden egyes alkalommal a kimozgasaival zavarja meg a tamadofalat, egy halom siettetest es utest emiatt kap, nem pedig a tamadofal miatt. Allitom, hogy nem kicsit benne van a keze abban, hogy elotte ennyire rossz az egyseg.

több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Stallworth mar a mult heten is villogott, kivancsi vagyok, hogy hosszabb tavon kitart-e ez a forma nala.
több mint 2 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Jo, hat Wentz mar megint a labdaval pocsol, aztan csodalkozunk, hogy a zseb osszeomlik. Siman tartott harom masodpercig, es o meg akkor is ott benazott, hogy mti csinaljon. Komolytalan.
Stez
De most kb mindenért Wentz lesz a hibás? Nelsont úgy verték bucira hogy rossz volt nézni, nem volt az 3 másodperc. Passzblokkolásban hatalmasat esett a fal tavalyhoz képest. Fisher egyelőre nagyon béna, rendszeresen megverik, de a többiek sem alkotnak maradandót. Legalább most nem lett pick six.