Indianapolis Colts - Oakland Raiders

1 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Stream:
 firstrownow.eu/sport/american-football.html
 www.viponlinesports.eu/sports/american-football.html
 www.time4tv.com/
 nutjob.eu/njtvx20.html
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Már csak NE L és boldog vagyok 😀Stev85
A tippjátékban rájuk tettem, úgyhogy nekem win-win az a meccs. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jobb bethea fsben teny, de egyreszt ahogy nezem elegge unortodox a rencer, hogy ne lehessen igazan kulonbseget tenni a ket poszt kozott,
masreszt akkor tavaly miert es hogyan birt teljesen faszan jatszani ugyanezen poszton ? szar volt ma es kesz, nem kell ezt tuldimenzionalni sztem.MMMS
So-so, szerintem tavaly is halovány volt magához képest. De mivel Zbiko és a többi corner aztán végképp nem csinált semmit, kitűnt a védelemből. Én nagy különbséget érzékelek az FS-ben való játékához képest, jobban érzi, mint a másik oldalt. Szar is volt, tény. Én mondjuk még mindig azt mondom, hogy viszont Toler szerintem jó volt. Engedélyezett elkapást, de nagy picket szedett, komoly hibája nem volt, bőven upgrade lesz tavalyhoz képest.

több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Már csak NE L és boldog vagyok 😀

több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Grat a Coltsnak, jóval szimpatikusabbak vagytok Manning nélkül 😊 Lucknak meg szorítok, jó lesz ez a csapat. köszönjük a fasza meccset, és további sok sikert 😊

több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Atlanta L... 😀

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Bazeg és a Saints ugyan úgy nyerte a meccset, ahogy mi😀

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
jöhet a Pryor pickFarky
Farky
Így kerek. 😊

A Raidersnek és Pryornak meg gratula, kitettek magukért. Így érdemes lesz Raiders meccset nézni!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
jobb bethea fsben teny, de egyreszt ahogy nezem elegge unortodox a rencer, hogy ne lehessen igazan kulonbseget tenni a ket poszt kozott,
masreszt akkor tavaly miert es hogyan birt teljesen faszan jatszani ugyanezen poszton ? szar volt ma es kesz, nem kell ezt tuldimenzionalni sztem.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Szerintem jók voltunk, végre a védelem mutat valamit.Go Raiders
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Pit felkelt.. 1 percel a vége előtt 😀 16-9

több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Elég jó ez a forduló sok a szoros meccs.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
egyébként érdemes megnézni Hali Pick6-ét, a szöszi megint zseniális olt 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Grat a W-hez. Majd nem meg volt.



több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenesetre grat a Raidersnek, kurva szimpatikus csapat, nagyon pozitív meglepetés volt számomra ez a csapat, ahogy Pryor is.

több mint 10 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 653
Azért jó meccs volt, a végért tényleg kár.
Lehet ebből még valami. 😊
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
francokat szolt a meccs csak pryorrol, a masodik felidoben romma szopattatok a tamadokordinatorunkat ...

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na en asszem az idenyben benevezek majd meg par raiders meccsre. szimpatikus ez a csapat es sztem eleg jol van edzve.
bethea eleg szar volt, de ez a vegere azert vmit javit csak-csak.MMMS
Bethea kurvára nem tud SS-ben játszani, az ő igazi posztja FS. Nem értem, miért nem rakják vissza freebe, amikor Landry meg remek strongba is és jobb is futás ellen.

több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Kár a végéért!

Grat a Coltsnak!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
jöhet a Pryor pickFarky

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 440
Ez várható volt...ez a egész meccs Raider szemszögből csak Pryor-ról szólt :/Big L
nem csak. a második félidőben igen jó volt a védelem

choose life
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Nagyon jó volt a Raiders! Mi kevésbé! András isten volt ismét! Le kéne szokni erről a nyomorult Clutch dologról. Felugrottam a Raiders vagonra😊

több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Jó mérkőzés volt, köszi a szurkolást, tisztesen helyt állt az ellenfél. Lesz mit elemeznünk a héten. Egyelőre a W a lényeg.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
a lényeg, Hamiltonnak szólni kéne, h ez a COLTS és nem szeressük a buta futójátékokat!!!

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
További sok sikert az Oaklandnek! Nem veszett ügy ez 😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem, most egy Pryor INT jön. 😊peterk2005
Idézem magam. 😀 😀peterk2005
én hamarabb írtam 😀Farky
Akkor te idézd csak magadat. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)