Jacksonville Jaguars - Baltimore Ravens

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na még egy TD-t kérek. Legyen meg az 50 pont.
iktriad
íme a szomorú valóság, mikor a Jaguars csak 37 ponttal nyer és a nullázás sincs meg!
baggio
Ez Hörinek PR-ba tökéletes szöveg 😊
több mint 6 éve
Breki Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 278
henne térdel
Heisman Trophy
Ha már dobni nem tud...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Na még egy TD-t kérek. Legyen meg az 50 pont.
iktriad
íme a szomorú valóság, mikor a Jaguars csak 37 ponttal nyer és a nullázás sincs meg!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 576 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
henne térdel

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na még egy TD-t kérek. Legyen meg az 50 pont.
több mint 6 éve
batyu New England Patriots 630
Merkel ismét kancellár, a többi nem szamít
Heisman Trophy
Ő legalább nem szól be az NFL-nek.
peterk2005
Oszt akkor mi van? Vicces, hogy innen Európából, milyen komolyan veszik néhányan az USA belpolitikai konfliktusait.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Merkel ismét kancellár, a többi nem szamít
Heisman Trophy
Ő legalább nem szól be az NFL-nek.
peterk2005
Sőt, ha kell Jogi Löw a taknyát is beletörölheti.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Merkel ismét kancellár, a többi nem szamít
Heisman Trophy
Ő legalább nem szól be az NFL-nek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Breki Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 278
Merkel ismét kancellár, a többi nem szamít
Heisman Trophy
na bazz... 😒'
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Értem én, hogy kell a reklám a fenntartáshoz, de már most borzasztóan idegesít ez a postok közé beillesztett reklám. 😕 Az adminok kitehetnék inkább jobbra vagy mindegy hova, de ne a postok közé. 😕
peterk2005
semmi beleszólásunk nincs, valentinx csinálta így, aki meg nem is válaszol... novemberig nem tudok mit tenni, ha nagyon zavar, használj adblockert (be lehet ugye azt is állítani, hogy pl. csak a főoldalon lásd a reklámokat)
baggio
Jogos, én vagyok a hülye. Újratettem a chrome-ot és elfelejtettem bekapcsolni az adblockplus-t. 😉

(Annyiból megérte a tapasztalat, hogy tudom, hogy bekapcsolva kell hagynom. Pedig ha nem ennyire pofánbaszós helyen lenne, esküszöm a köz érdekében hagynám a reklámokat... /rant off. Majd szóljatok valamelyik admin topicban ha sikerült kiiktatni.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 576 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Merkel ismét kancellár, a többi nem szamít

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mallet a kezdő innentől 😊

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy ezzel a W-vel meglesz a tavalyi győzelem mennyiség 2/3-a. A 3. héten.Jövő héten meglehet a tavalyi W mennyiség is a Jets ellen. 😊
iktriad
Ezek szerint nem érzed biztosra. Mármint a Jets elleni sikert.
Tizenkettes
A Jags bárkitől ki tud kapni.
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 379 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
túl szép lett volna a 0
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alamizsna. Alamizsna. Alamizsna. 😊 😊 😊
több mint 6 éve
Tizenkettes New England Patriots 50
Amúgy ezzel a W-vel meglesz a tavalyi győzelem mennyiség 2/3-a. A 3. héten.Jövő héten meglehet a tavalyi W mennyiség is a Jets ellen. 😊
iktriad
Ezek szerint nem érzed biztosra. Mármint a Jets elleni sikert.

Szerkesztette: Tizenkettes
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy ezzel a W-vel meglesz a tavalyi győzelem mennyiség 2/3-a. A 3. héten.Jövő héten meglehet a tavalyi W mennyiség is a Jets ellen. 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Értem én, hogy kell a reklám a fenntartáshoz, de már most borzasztóan idegesít ez a postok közé beillesztett reklám. 😕 Az adminok kitehetnék inkább jobbra vagy mindegy hova, de ne a postok közé. 😕
peterk2005
semmi beleszólásunk nincs, valentinx csinálta így, aki meg nem is válaszol... novemberig nem tudok mit tenni, ha nagyon zavar, használj adblockert (be lehet ugye azt is állítani, hogy pl. csak a főoldalon lásd a reklámokat)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
SEA a negatív csoportgyőztesként, Lynch futással bajnok kiverése szerintem nagyobb meglepetés volt mint ezt, mert NO OFFENSE de ez a Ravens ritka gyenge csapat...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Értem én, hogy kell a reklám a fenntartáshoz, de már most borzasztóan idegesít ez a postok közé beillesztett reklám. 😕 Az adminok kitehetnék inkább jobbra vagy mindegy hova, de ne a postok közé. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
akkor most tessék mondani az elmúlt 10 évből egy nagyobb meglepetést ennél (másik sport - pl. Vadúz-Újpest 4:0 - nem ér)
baggio
A Vaduz-Újpest amúgy sem meglepetés volt, hanem bundával vegyített edzőbuktatás.
Kampman
ez is bunda nyilván, a William Hillnél jobbak az odds-ok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem Marrone majd a meccs után ezt válaszolja majd arra, hogy mi volt a siker titka:
"We played good offense, we played good defense, we played good special teams."
iktriad
And chopped woods...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
akkor most tessék mondani az elmúlt 10 évből egy nagyobb meglepetést ennél (másik sport - pl. Vadúz-Újpest 4:0 - nem ér)
baggio
A Vaduz-Újpest amúgy sem meglepetés volt, hanem bundával vegyített edzőbuktatás.

Kampman
Szegény megboldogult Bicskei Berci nem ezt érdemelte.
több mint 6 éve
Tizenkettes New England Patriots 50
Az NFL-ben bármi megtörténhet. Még ez is. Meg az is, hogy Flacco SB-t nyerjen.
Tizenkettes
Vmi bónuszközhely nem jár egy alap mellé?
empty taxi
A labda gömbölyű jó lesz?
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
akkor most tessék mondani az elmúlt 10 évből egy nagyobb meglepetést ennél (másik sport - pl. Vadúz-Újpest 4:0 - nem ér)
baggio
A Vaduz-Újpest amúgy sem meglepetés volt, hanem bundával vegyített edzőbuktatás.

Egyébként nekem az volt a legnagyobb, mikor a Browns 2010-ben egy szezonon belül a Peccet és a Saintset is tönkreverte. Persze ettől még egy tipikus factory of sadness-szezont húztak le, de akkor is.