Jacksonville Jaguars - Tennessee Titans

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
C8 regionális adó.
Csak nagy, országos televíziók számítanak.
Sobri Jóska
Volt anno ismétlés másnap a Sport Tvn is. És mint jó mazohist... akarom mondani hardcore Jaguars fan, azt is megnéztem.iktriad
Ismétlés nem számít.
De akkor legyen így:
Amikor utoljára a Jaguars nyert magyar adón, még Garrad irányított és MoJo futott.Sobri Jóska
Nem már Gabbert irányított az első MNFjén a Ravens ellen. nyertünk 12-7re, a Baltimorenak nem volt 1st downja a 3 negyed végéig. Akkor volt ez is.
iktriad

😉

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
C8 regionális adó.
Csak nagy, országos televíziók számítanak.
Sobri Jóska
Volt anno ismétlés másnap a Sport Tvn is. És mint jó mazohist... akarom mondani hardcore Jaguars fan, azt is megnéztem.iktriad
Ismétlés nem számít.
De akkor legyen így:
Amikor utoljára a Jaguars nyert magyar adón, még Garrad irányított és MoJo futott.Sobri Jóska
Nem, azon már Gabbert irányított (az első MNFjén) a Ravens ellen. Nyertünk 12-7re, a Baltimorenak nem volt 1st downja a 3 negyed végéig. Akkor volt ez is.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
Nagyon kíváncsi leszek mégis mire fogja Don Cheadle majd behypeolni tudni ezt a meccset a felvezetőben.
Mondjuk jó színésznek tartom, szóval csak majd megoldja valahogy 😀😀iktriad
lenyom egy monológot, hogy az nfl-ben nem számít a mérleg, a csapatok már csak büszkeségből is hajtani fognak, aztán elröhögi magát és végül benyögi, hogy csak az 1/1-ért hajtanak
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
C8 regionális adó.
Csak nagy, országos televíziók számítanak.
Sobri Jóska
Volt anno ismétlés másnap a Sport Tvn is. És mint jó mazohist... akarom mondani hardcore Jaguars fan, azt is megnéztem.iktriad
Ismétlés nem számít.
De akkor legyen így:
Amikor utoljára a Jaguars nyert magyar adón, még Garrad irányított és MoJo futott.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon kíváncsi leszek mégis mire fogja Don Cheadle majd behypeolni tudni ezt a meccset a felvezetőben.
Mondjuk jó színésznek tartom, szóval csak majd megoldja valahogy 😀😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
C8 regionális adó.
Csak nagy, országos televíziók számítanak.
Sobri Jóska
Volt anno ismétlés másnap a Sport Tvn is. És mint jó mazohist... akarom mondani hardcore Jaguars fan, azt is megnéztem.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
végre láthatunk igazi focit is a tévében #gojaxlol
És még medencét is! 😀😀
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Nekem is idén az első TNF amit izgulva és felajzva várok.
Amikor utoljára Jax meccs volt magyar kommentárral, szerintem még Garrard irányított, és MoJo futott.
Go Jax, Go!!!Sobri Jóska
Már idén is volt egy Jaguars meccs a C8-on. a Londoni találkozónkon nagyon kikaptunk a Dallastól, már az első TDt még mi szereztük.iktriad
C8 regionális adó.
Csak nagy, országos televíziók számítanak.

több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
végre láthatunk igazi focit is a tévében #gojax

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem is idén az első TNF amit izgulva és felajzva várok.
Amikor utoljára Jax meccs volt magyar kommentárral, szerintem még Garrard irányított, és MoJo futott.
Go Jax, Go!!!Sobri Jóska
Már idén is volt egy Jaguars meccs a C8-on. a Londoni találkozónkon nagyon kikaptunk a Dallastól, már az első TDt még mi szereztük.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
Napok óta aludni se tudok, végre itt az idő
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Nekem is idén az első TNF amit izgulva és felajzva várok.
Amikor utoljára Jax meccs volt magyar kommentárral, szerintem még Garrard irányított, és MoJo futott.
Go Jax, Go!!!


több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hivatalos, hogy Bortles kezd szóval minden adott az epikus összecsapáshoz közte és Clipboard Jesus között!

Ha netán Whitehursttel történne valami(Titans QBknál sose lehet tudni), az a Jordan Palmer állna be a Titansbe, aki Bortles mentora volt a draftra való felkészülésben (mellesleg ex-jaguár). Az nem kicsit lenne pikáns párharc.iktriad
ne sírjál már, mustaine számára és nekem ez például az év meccse, végre láthatjuk kedvenceinket a sportTV képernyőjén XD

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ricsivel találgatjuk, hogy a medencére hány vágókép kerül.

Ő over 10-et mondott, én nem voltam ilyen bátor 😀Höri
Kb 10. körül lesz.
És a mega-giga scoreboardra mennyit tippeltek?
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ricsivel találgatjuk, hogy a medencére hány vágókép kerül.

Ő over 10-et mondott, én nem voltam ilyen bátor 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 22 mai kezdőnkből pont a fele rookie(5) vagy másodéves(6). Tiszta ligakupa feeling. 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
8 inaktív jaguár? az szép 😀Höri
Nem, végül Stephen Morris nem lett inaktív. Érdekes..
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
8 inaktív jaguár? az szép 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mi nézőink: WR Tommy Streeter, CB Teddy Williams, CB Jeremy Harris, S Matt Daniels, G Tyler Shatley, DE Andre Brand, DT Roy Miller.

Miller nincs, Abry Jones kezd a helyén. Egy másodéves UDFA. 😀😀
Stephen Morris inaktív

A Titansnél Mettenberger, a DB Jemea Thomas, Lewan, Zaviar Gooden, a DL Mike Martin, az OT Terran Jones és Dontay Moch nézik majd a meccset az oldalvonalon kívülről.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 473 — LIGHTS OUT!
Jordan Palmer-nél kiemelni, hogy ex-Jags lol, hát ő kb ex- minden ami nfl meg cfl.,

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos, hogy Bortles kezd szóval minden adott az epikus összecsapáshoz közte és Clipboard Jesus között!

Ha netán Whitehursttel történne valami(Titans QBknál sose lehet tudni), az a Jordan Palmer állna be a Titansbe, aki Bortles mentora volt a draftra való felkészülésben (mellesleg ex-jaguár). Az nem kicsit lenne pikáns párharc.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2:30 Sport2