Kansas City Chiefs - Pittsburgh Steelers

több mint 7 éve
Pitt Pittsburgh Steelers Tennessee Volunteers 106 — Stairway to 7
 www.sport365.live/en/player/587b3ec7396fa736420374/2/264/587c1df4d9bd6/PittsburghSteelers-KansasCityChiefs/768/432 sport2
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mááá megint Shazier.
shagi0206
És Dupree.
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Dupree beköszönt Smithnek is!
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Mááá megint Shazier.
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Remélem Bereyt behúzzuk FA-n... Bár nehéz lesz elcsábítani ...
Tomcsik
Majd elviszitek alaposan túlfizetve Cyprient tőlünk.
iktriad
A Bearsnél nem hiszem, hogy safetyre van szükség 😊 A védelem az teljesen vállalható.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Bereyt behúzzuk FA-n... Bár nehéz lesz elcsábítani ...
Tomcsik
Majd elviszitek alaposan túlfizetve Cyprient tőlünk.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 579 — Apu ökölbeszorított keze
Majd draftoltok egy TE-t.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Remélem Bereyt behúzzuk FA-n... Bár nehéz lesz elcsábítani ...

több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gyönyörűen mutatja eddig ez a meccs is mi a Chiefs védelem erőssége. A yardokat engedi, de amint beszűkül a terület a RZ-ban, lehúzzák a rolót és befejezni a támadásokat TD-vel már borzasztóan nehéz ellenük.
alatriste
Ez inkább a Steelers hibája. Idén már nem az 1. meccs, ahol csak FG-okkal operálnak. A Bengals ellen is volt egy csomó FG-juk.
shagi0206
Igazából kéne egy cula, akire ilyenkor fel lehetne dobni a labdát!
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Gyönyörűen mutatja eddig ez a meccs is mi a Chiefs védelem erőssége. A yardokat engedi, de amint beszűkül a terület a RZ-ban, lehúzzák a rolót és befejezni a támadásokat TD-vel már borzasztóan nehéz ellenük.
alatriste
Ez inkább a Steelers hibája. Idén már nem az 1. meccs, ahol csak FG-okkal operálnak. A Bengals ellen is volt egy csomó FG-juk.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
király meccs, jobb mint az előző 😛
Löfli
Szorosabb, mint az ottani első félidő az biztos. 😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gyönyörűen mutatja eddig ez a meccs is mi a Chiefs védelem erőssége. A yardokat engedi, de amint beszűkül a terület a RZ-ban, lehúzzák a rolót és befejezni a támadásokat TD-vel már borzasztóan nehéz ellenük.
alatriste
Bend not break.
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
király meccs, jobb mint az előző 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
3 TD helyett 3 FG, nem lesz így jó!
több mint 7 éve
Pitt Pittsburgh Steelers Tennessee Volunteers 106 — Stairway to 7
nehogy visszaüssön az elején a RZ passzhívás és ez a drop

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gyönyörűen mutatja eddig ez a meccs is mi a Chiefs védelem erőssége. A yardokat engedi, de amint beszűkül a terület a RZ-ban, lehúzzák a rolót és befejezni a támadásokat TD-vel már borzasztóan nehéz ellenük.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 579 — Apu ökölbeszorított keze
Berrysztikus

több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Berry kiosztotta a napi büntit
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Berry, ez szép volt
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Peters de kellett!


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, Peters.
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Erős visszaesést észlelek az előző meccshez képest. Már ami az eredménykövető aktivitását illeti. Csak sokan el tudtak aludni az előző meccs után.
shagi0206
Szerencsédre(?) én nemrég keltem.
iktriad
Te is szerencsés vagy, én dühöngő dallas szurkolókkal "mulattam' az előző meccs alatt.
Sixo
Az előző meccskövetőben elég viccesek voltak a fiúkák. Szeretnek bírózni. Csak nem tudom mire. Balfaszok voltak a bírók, de nem mondanám, hogy a GB javára billent a mérleg.
shagi0206
A GB ellen bírózni kötelező.
SBL
Ha a Lions lett volna az ellenfél, akkor meg is érteném. De nehogy már a Dallas fanok bírózzanak.
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Erős visszaesést észlelek az előző meccshez képest. Már ami az eredménykövető aktivitását illeti. Csak sokan el tudtak aludni az előző meccs után.
shagi0206
Szerencsédre(?) én nemrég keltem.
iktriad
Te is szerencsés vagy, én dühöngő dallas szurkolókkal "mulattam' az előző meccs alatt.
Sixo
Az előző meccskövetőben elég viccesek voltak a fiúkák. Szeretnek bírózni. Csak nem tudom mire. Balfaszok voltak a bírók, de nem mondanám, hogy a GB javára billent a mérleg.
shagi0206
A GB ellen bírózni kötelező.
több mint 7 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
ahogy Bell fut, nem ertem az elso red zone-t, faszert nem lehetett futtatni
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poe iden nem olyan erős sajna
Janek
Idén a TD passzokra gyúrt rá.
több mint 7 éve
Pitt Pittsburgh Steelers Tennessee Volunteers 106 — Stairway to 7
múlt héten is volt egy ilyen félreértés...
Pitt
Ahhoz képest elég sokat ment előre Big Ben.
iktriad
akkor is 4yard kijött belőle... lehet hogy igazából teljesen tudatos játék 😀