Kansas City Chiefs - Pittsburgh Steelers

több mint 7 éve
Pitt Pittsburgh Steelers Tennessee Volunteers 106 — Stairway to 7
 www.sport365.live/en/player/587b3ec7396fa736420374/2/264/587c1df4d9bd6/PittsburghSteelers-KansasCityChiefs/768/432 sport2
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 825 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow ezt csak én nem vettem eddig észre, vagy újdonság, hogy a PFF Position rankot írják ki a játékosoknál?
tenorx
Eddig is volt nem csak az NBCn
bobi0092
Ez NBC-s meccs. 😊
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Tudja valaki hány fok van Kansasben?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 825 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eddig mindenhol a vén róka QBk nyertek. Itt tie lesz
bobi0092
Azért a Szabó Sanyi sem mai gyerök
red5
Ki az az Alex Taylor?
több mint 7 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Wow ezt csak én nem vettem eddig észre, vagy újdonság, hogy a PFF Position rankot írják ki a játékosoknál?
tenorx
Eddig is volt nem csak az NBCn

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Eddig mindenhol a vén róka QBk nyertek. Itt tie lesz
bobi0092
Azért a Szabó Sanyi sem mai gyerök
red5
Kovács az 😊

több mint 7 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Wow ezt csak én nem vettem eddig észre, vagy újdonság, hogy a PFF Position rankot írják ki a játékosoknál?
tenorx
NBC-s közvetítésnél mintha láttam már volna eddig is



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Eddig mindenhol a vén róka QBk nyertek. Itt tie lesz
bobi0092
Azért a Szabó Sanyi sem mai gyerök
red5
Pont azért írta hogy tie. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
red5 New England Patriots 521
Eddig mindenhol a vén róka QBk nyertek. Itt tie lesz
bobi0092
Azért a Kovács Sanyi sem mai gyerök

Szerkesztette: red5

őlég vót
több mint 7 éve
Pitt Pittsburgh Steelers Tennessee Volunteers 106 — Stairway to 7
Wow ezt csak én nem vettem eddig észre, vagy újdonság, hogy a PFF Position rankot írják ki a játékosoknál?
tenorx
volt eddig is 😉

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Wow ezt csak én nem vettem eddig észre, vagy újdonság, hogy a PFF Position rankot írják ki a játékosoknál?
tenorx
Collinsworth a többségi tulaj


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 825 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eddig mindenhol a vén róka QBk nyertek. Itt tie lesz
bobi0092
Lesérül Big Ben, és továbbjutnak kovácssanyiék.
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Wow ezt csak én nem vettem eddig észre, vagy újdonság, hogy a PFF Position rankot írják ki a játékosoknál?
tenorx
Csak te.
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
dontári apó elkapni is szeretne

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Wow ezt csak én nem vettem eddig észre, vagy újdonság, hogy a PFF Position rankot írják ki a játékosoknál?
több mint 7 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Eddig mindenhol a vén róka QBk nyertek. Itt tie lesz

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
megköszönhetik az előző meccsnek, hogy nem alszik mindenki
gaben
Én nem hogy nem alszom, hanem izgalmamban kiettem a hűtőt. Asszony reggel infarktust fog kapni, hogy nincs reggeli. 😀
Cypress
és most mit fogsz enni reggelig😀😀😀
red5
Fogalmam sincs, jelenleg kekszet tolok, de az elfogy az első negyed végére. Ja, és tíztől prezit kellene tartanom az idei évről a kollégáimnak, úgy hogy még csak az anyag fele van meg. 😀
Cypress
5 40 kelés de lesza..om
red5
Ennyi, csak a pozitív attitüd. 😀
több mint 7 éve
Pitt Pittsburgh Steelers Tennessee Volunteers 106 — Stairway to 7
reméljük ezzel Ben le is tudta a fasságokat mára

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 825 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaj Höri de fáradtnak tűnsz 😀
tenorx
Ő is volt Miamiban egy hajón?
több mint 7 éve
HNDT Washington Commanders 106
megköszönhetik az előző meccsnek, hogy nem alszik mindenki
gaben
Én nem hogy nem alszom, hanem izgalmamban kiettem a hűtőt. Asszony reggel infarktust fog kapni, hogy nincs reggeli. 😀
Cypress
és most mit fogsz enni reggelig😀😀😀
red5
Fogalmam sincs, jelenleg kekszet tolok, de az elfogy az első negyed végére. Ja, és tíztől prezit kellene tartanom az idei évről a kollégáimnak, úgy hogy még csak az anyag fele van meg. 😀
Cypress
5 40 kelés de lesza..om
red5
Reméljük addigra vége
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Jaj Höri de fáradtnak tűnsz 😀
több mint 7 éve
red5 New England Patriots 521
megköszönhetik az előző meccsnek, hogy nem alszik mindenki
gaben
Én nem hogy nem alszom, hanem izgalmamban kiettem a hűtőt. Asszony reggel infarktust fog kapni, hogy nincs reggeli. 😀
Cypress
és most mit fogsz enni reggelig😀😀😀
red5
Fogalmam sincs, jelenleg kekszet tolok, de az elfogy az első negyed végére. Ja, és tíztől prezit kellene tartanom az idei évről a kollégáimnak, úgy hogy még csak az anyag fele van meg. 😀
Cypress
5 40 kelés de lesza..om

őlég vót
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
most már nem alszunk
jó meccset, zéró sérülést!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Höri bevitte a PO-ba a Coltsot 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
megköszönhetik az előző meccsnek, hogy nem alszik mindenki
gaben
Én nem hogy nem alszom, hanem izgalmamban kiettem a hűtőt. Asszony reggel infarktust fog kapni, hogy nincs reggeli. 😀
Cypress
és most mit fogsz enni reggelig😀😀😀
red5
Fogalmam sincs, jelenleg kekszet tolok, de az elfogy az első negyed végére. Ja, és tíztől prezit kellene tartanom az idei évről a kollégáimnak, úgy hogy még csak az anyag fele van meg. 😀
Cypress
Írd meg sms-ben!

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
megköszönhetik az előző meccsnek, hogy nem alszik mindenki
gaben
Én nem hogy nem alszom, hanem izgalmamban kiettem a hűtőt. Asszony reggel infarktust fog kapni, hogy nincs reggeli. 😀
Cypress
és most mit fogsz enni reggelig😀😀😀
red5
A körmeit.
iktriad
Te hol a rákban voltál eddig? Aludtál? Ne kamuzz, VALLD BE!!!