Konferenciadöntők

1 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Eredménykövetős szabályzat: szexuális tartalmú képek meg egyéb off csak a félidőben és garbage time-ban!

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
Gabor81 803
egy negyed a szezon utolsóelőtti meccséből 😕 aztán jöhet az antiklimatikus super bowl, amihez fogható borzalmas párosítás a pats-rams volt
r.baggio
azt mondod Bama Ohio szeru donto lesz? kb. Es ki lesz melyik...? 😀 Tb t leirni... How dare you... :-P

Szerkesztette: Gabor81
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
egy negyed a szezon utolsóelőtti meccséből 😕 aztán jöhet az antiklimatikus super bowl, amihez fogható borzalmas párosítás a pats-rams volt
r.baggio
amúgy nekem is ez a párosítás jutott eszembe 😕 majd írd meg melyik ncaa meccseket érdemes újranézni az előző szezonból 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Gabor81 803
Micsodaaaa meccs... Hát ezért érdemes fent maradni, ki lesz a győztes, hát micsoda fordulatok,ez már a döntő nincs mese...csak nem 2 nfl csapat van a pályán 😥
Sifur
De akkor miért nézed?
steelwolf
 www.post-gazette.com/ae/2020/03/16/Tuned-In-WPXI-TV-hires-new-sports-anchor-reporter-Jenna-Harner-Chase-Williams/stories/202003160024

ezekert... 😀
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
egy negyed a szezon utolsóelőtti meccséből 😕 aztán jöhet az antiklimatikus super bowl, amihez fogható borzalmas párosítás a pats-rams volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Most már csak azon izgulok, hogy az over 55 meglegyen. A többi már halálunalom sajnos.
Cypress
én gondolkodtam az underen, de végül Kansas-2,5 mellett döntöttem, 1,7 volt rá. Ez a Bills más polc. Így utólag valami nagyobb különbséget 4-es oddszért hülyeség volt nem betolni. Bár garbage time-ban még feljöhetnek egy td-re.
Cruyffista
BWIN-en -9-re volt 2.85 ha jól emlékszem, de punci voltam és végül a biztosabb overre tettem 1.95-ös odds mellett. Majd kiderül jól tettem-e.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 219
Most már csak azon izgulok, hogy az over 55 meglegyen. A többi már halálunalom sajnos.
Cypress
én gondolkodtam az underen, de végül Kansas-2,5 mellett döntöttem, 1,7 volt rá. Ez a Bills más polc. Így utólag valami nagyobb különbséget 4-es oddszért hülyeség volt nem betolni. Bár garbage time-ban még feljöhetnek egy td-re.
több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Most már csak azon izgulok, hogy az over 55 meglegyen. A többi már halálunalom sajnos.
Cypress
Ha a Bills nem szerez több pontot (van rá esély), a Chiefs sem fogja erőltetni az FG-nel többet szerintem.
Kampman
Pontosan.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
vagy a reklámszünetek lettek rövidebbek, vagy én hugyozok többet
Löfli
Mirol maradtal le... :-P
Gabor81
Hill 70 yardos elkapásáról
Löfli
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Micsodaaaa meccs... Hát ezért érdemes fent maradni, ki lesz a győztes, hát micsoda fordulatok,ez már a döntő nincs mese...csak nem 2 nfl csapat van a pályán 😥
Sifur
De akkor miért nézed?
steelwolf
Nem tudom, mazoista vagyok, meg talán ez az utolsó előtti meccs a szezonból :' (
több mint 3 éve
Gabor81 803
Most már csak azon izgulok, hogy az over 55 meglegyen. A többi már halálunalom sajnos.
Cypress
Ha a Bills nem szerez több pontot (van rá esély), a Chiefs sem fogja erőltetni az FG-nel többet szerintem.
Kampman
Meg talan ha inkabb futnak. Kevesbe passzolnak...Stb...
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Most már csak azon izgulok, hogy az over 55 meglegyen. A többi már halálunalom sajnos.
Cypress
Ha a Bills nem szerez több pontot (van rá esély), a Chiefs sem fogja erőltetni az FG-nel többet szerintem.
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Most már csak azon izgulok, hogy az over 55 meglegyen. A többi már halálunalom sajnos.
Cypress
szerintem az sima lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Gabor81 803
Mi mar gyoztunk ellenetek csak fg al...Mert mas nem ment nekunk. Nem is tudom de marha sok fg kellett... 😀 Pit Steelers...
Gabor81
2017ben vagy 2018ban, akkor Mahomes nem jatszott meg.
ulpianus
Kivetel erositi a szabalyt. De nyertel. 😀
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mi mar gyoztunk ellenetek csak fg al...Mert mas nem ment nekunk. Nem is tudom de marha sok fg kellett... 😀 Pit Steelers...
Gabor81
2017ben vagy 2018ban, akkor Mahomes nem jatszott meg.
ulpianus
6 fg-vel nyertünk!
több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Most már csak azon izgulok, hogy az over 55 meglegyen. A többi már halálunalom sajnos.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
vagy a reklámszünetek lettek rövidebbek, vagy én hugyozok többet
Löfli
Túl gyorsan ittad meg a söreidet.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Mi mar gyoztunk ellenetek csak fg al...Mert mas nem ment nekunk. Nem is tudom de marha sok fg kellett... 😀 Pit Steelers...
Gabor81
2017ben vagy 2018ban, akkor Mahomes nem jatszott meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Gabor81 803
Amikor korabban neztem a google map en. Nem tudtam eldonteni egyertelmuen, Hogy merre is van a Tampa varos es a Downtown. Stb.

Mi hogy all. A strandokhoz kepest. Onnan maradt meg bennem a kep amit megosztottal. Csak osszekevertem egy masik hotellal...Kicsit delkeletebbrol... 😀
Gabor81
Tampa downtown az, ahol a Lightning arénája van, a strandok meg St Pete Beachen, a bulisabb rész meg Clearwater
r.baggio
Neztem rola yt video felveteleket. Eleg szep a viz es ocean part is arra. Nem veletlen a neve sem ott talan. Clearwater... 😀

Szerkesztette: Gabor81
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Micsodaaaa meccs... Hát ezért érdemes fent maradni, ki lesz a győztes, hát micsoda fordulatok,ez már a döntő nincs mese...csak nem 2 nfl csapat van a pályán 😥
Sifur
De akkor miért nézed?
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
vagy a reklámszünetek lettek rövidebbek, vagy én hugyozok többet
Löfli
Mirol maradtal le... :-P
Gabor81
Hill 70 yardos elkapásáról


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Micsodaaaa meccs... Hát ezért érdemes fent maradni, ki lesz a győztes, hát micsoda fordulatok,ez már a döntő nincs mese...csak nem 2 nfl csapat van a pályán 😥
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
na én is elteszem magam, tárgyalós nap vár rám további jó szórakozást mindenkinek!

több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
vagy a reklámszünetek lettek rövidebbek, vagy én hugyozok többet
Löfli
Korosodik az ember, gyakrabban kell mar.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Ha 3 ponttal nyer a Buffalo akkor meg isten lesz...
Sifur
De amikor a Chiefst legyoztek, az soha nem FG sorozattal sikerult. Hanem negyedik is fake punt, negyedik es futas, satobbi. Eddig, persze lehet ma van a nagy nap.
ulpianus
Mi mar gyoztunk ellenetek csak fg al...Mert mas nem ment nekunk. Nem is tudom de marha sok fg kellett... 😀 Pit Steelers...
Gabor81
Az még Alex Smith csapata volt.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Amikor korabban neztem a google map en. Nem tudtam eldonteni egyertelmuen, Hogy merre is van a Tampa varos es a Downtown. Stb.

Mi hogy all. A strandokhoz kepest. Onnan maradt meg bennem a kep amit megosztottal. Csak osszekevertem egy masik hotellal...Kicsit delkeletebbrol... 😀
Gabor81
Tampa downtown az, ahol a Lightning arénája van, a strandok meg St Pete Beachen, a bulisabb rész meg Clearwater


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal