New England Patriots - Buffalo Bills

több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Istenem mi folyik itt 😀
Azt ugye tudjátok, hogy ha az összes többi meccset hozzuk és ők is hozzák, akkor megint egymás ellen játszunk?
Sőt, ahogy néztem, a legtöbb szcenárió szerint is egymást ellen játszanánk a PO-ban.
Solymi
hát lesz nektek egy L utolsó héten, de amúgy jó terv 😛
briareos
Ha kikapunk a Dolphins-tól nem is érdemlünk PO-t, igazad van... 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Szép játék volt, ezért kár anyázni...
Castleai01
Szánalmas volt nem szép. Van különbség

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Istenem mi folyik itt 😀
Azt ugye tudjátok, hogy ha az összes többi meccset hozzuk és ők is hozzák, akkor megint egymás ellen játszunk?
Sőt, ahogy néztem, a legtöbb szcenárió szerint is egymást ellen játszanánk a PO-ban.
Solymi
hát lesz nektek egy L utolsó héten, de amúgy jó terv 😛
briareos
Remélem nem 😀
De amúgy simán benne van az is.

több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
annyira egyértelmű volt, hogy nem qb sneak lesz, hanem vagy körbefutja vagy odaadja a RB-nek
vpi
igen, és ha másképp állunk fel és áthívja a játékot akkor meg csinálnak egy qb snaek et és akkor azt mondod, hogy annyira egyértelmű volt, hogy qb sneak lesz...
gordon
igazad van, akkor nem dühöngök. Jól játszunk.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Próbálkozik a D
 uploads.disquscdn.com/images/0f02add607732663a890194d7e3cfd8eeee0d4d7807ad860ac3e89e030952d3d.gif

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Szép játék volt, ezért kár anyázni...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Judonon akkora holding volt, de mindegy, nem érdemeltük meg
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
kibaszott óvoda
több mint 2 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Bohocok
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Istenem mi folyik itt 😀
Azt ugye tudjátok, hogy ha az összes többi meccset hozzuk és ők is hozzák, akkor megint egymás ellen játszunk?
Sőt, ahogy néztem, a legtöbb szcenárió szerint is egymást ellen játszanánk a PO-ban.
Solymi
hát lesz nektek egy L utolsó héten, de amúgy jó terv 😛

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Ez most Favre volt
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez kabaré.
több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
annyira egyértelmű volt, hogy nem qb sneak lesz, hanem vagy körbefutja vagy odaadja a RB-nek
vpi
igen, és ha másképp állunk fel és áthívja a játékot akkor meg csinálnak egy qb snaek et és akkor azt mondod, hogy annyira egyértelmű volt, hogy qb sneak lesz...
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Istenem mi folyik itt 😀
Azt ugye tudjátok, hogy ha az összes többi meccset hozzuk és ők is hozzák, akkor megint egymás ellen játszunk?
Sőt, ahogy néztem, a legtöbb szcenárió szerint is egymást ellen játszanánk a PO-ban.
Solymi
Legalább lesz egy sima tippmixem 😀
ParadSEC
A különbség annyi lenne, hogy itthon játszunk vagy idegenben...elnézve az idegenbeli meccseink győzelem-vereség arányát, lehet, hogy jobban járunk ha nem itthon játszunk 😀

több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Istenem mi folyik itt 😀
Azt ugye tudjátok, hogy ha az összes többi meccset hozzuk és ők is hozzák, akkor megint egymás ellen játszunk?
Sőt, ahogy néztem, a legtöbb szcenárió szerint is egymást ellen játszanánk a PO-ban.
Solymi
Legalább lesz egy sima tippmixem 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
tényleg JC kezében volt a meccslabda, mert innen már csak egy mákos labdaszerzéssel jöhetünk újra képbe
NB2
Két ejtett INT tőle, sajnos ő is az alapszakasz legfontosabb meccsén hibázik
jamaicababa
Most meg elhibázta negyedikre Allent.
Burkus
Collinst viszont eltalálta

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
annyira egyértelmű volt, hogy nem qb sneak lesz, hanem vagy körbefutja vagy odaadja a RB-nek
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
En csak azt nem ertem, hogy ilyenkor nincs egy vedo, aki kemenyen odabasszon neki.
Imitheking
Hát végül is Jc kiütötte Collinst 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Istenem mi folyik itt 😀
Azt ugye tudjátok, hogy ha az összes többi meccset hozzuk és ők is hozzák, akkor megint egymás ellen játszunk?
Sőt, ahogy néztem, a legtöbb szcenárió szerint is egymást ellen játszanánk a PO-ban.

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
tényleg JC kezében volt a meccslabda, mert innen már csak egy mákos labdaszerzéssel jöhetünk újra képbe
NB2
Két ejtett INT tőle, sajnos ő is az alapszakasz legfontosabb meccsén hibázik
jamaicababa
Most meg elhibázta negyedikre Allent.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Nem akarom jövőre itt látni ezeket az lb-ket
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
akurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszamegakurvaéletbasszameg
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
2-en állnak ott vele szemben és kicselezi őket
ilyen nincs vazze😕(((
több mint 2 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
En csak azt nem ertem, hogy ilyenkor nincs egy vedo, aki kemenyen odabasszon neki.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Mackenzie hülyét csinált Bryantből😕
NB2
A leggyengébb láncszemet kell ütni 😕
vpi
Akkor miért nem hozza le az öreg???
ParadSEC
Williams a kovi a depth charton, de o is csak szopott iden, mikor palyat latott.
Imitheking
Akkor nem lehet a pakliban hogy kijön neki a lépés és segít a D-nek?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich