New Orleans Saints - Detroit Lions
több mint 2 éve
Nem tudom volt e már ennyire szar első negyedünk valaha? Én nem emlékszem az elmúlt tízensok évből.
több mint 2 éve
Az eddigiek alapjan szerintem mi vagyunk a legrosszabb csapat jelenleg

több mint 2 éve
Minden playnel mas qb. Jol megzavarjuk a Lionst.....A totális kétségbeesés és ötlettelenség jele.
Kájzerszóze
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 2 éve
Minden playnel mas qb. Jol megzavarjuk a Lionst.....

több mint 2 éve
így azért nehezebb lesz a fordítás, ha nem mennek rá a 4.-ikre
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
53 LB védekezze le az elsőszámú WR-t. 😅Na vegre egy jo jatek.... eddig ennyi....
KeyG

több mint 2 éve
Legyen 70, legalább valakit kirugnak.Meg kell inni. Az egészet meg kell inni.
kijo
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 2 éve
Legyen 70, legalább valakit kirugnak.mint Denverben
kijo
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Teljes tanácstalanság mindenhol.
több mint 2 éve
Legyen 70, legalább valakit kirugnak.
több mint 2 éve
Szerintem az, csak nézd a D arcokat...Ha nem olvastam volna a soccer topicban, hogy nincs olyan, hogy edzőbuktatás - mert csak, akkor azt hinném éppen valami ilyesmi zajlik.Szezon kozben??? Ki hallott mar ilyet????Meccs közben kéne, nem szezon közben
Kájzerszóze
atapapa
MC12
több mint 2 éve
Na, elérkeztünk az első negyed feléhez.
több mint 2 éve
Ha nem olvastam volna a soccer topicban, hogy nincs olyan, hogy edzőbuktatás - mert csak, akkor azt hinném éppen valami ilyesmi zajlik.Szezon kozben??? Ki hallott mar ilyet????Meccs közben kéne, nem szezon közben
Kájzerszóze
atapapa
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 2 éve
Csóri Saints, ez kicsit miattunk is van, mert megráncigáltuk az Oroszlán bajszát.Megráncigáltuk? Kihúzgáltuk, mind egy szálig!🙂
zacknorb
több mint 2 éve
Szezon kozben??? Ki hallott mar ilyet????Meccs közben kéne, nem szezon közben
Kájzerszóze
több mint 2 éve
Jézus Mária, milyen védekezés volt ez??
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 2 éve
53 LB védekezze le az elsőszámú WR-t. 😅
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Wow vazze, erre a kezdésre még Panthers szurkolóként se számít az ember, kemény...
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Csóri Saints, ez kicsit miattunk is van, mert megráncigáltuk az Oroszlán bajszát.