NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints - Los Angeles Rams

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az is betegség, tudtad!?😉
Rutin
Túl sok Hrabalt olvashatsz. 😊


Eldőlt.
iktriad
A söröd???
nagir
Antialkesztől ilyet kérdezni?
iktriad
alk.mentes???
♉gaben♉
Nekem meg van a magam folyékony mérge. Piros, Atlantában van a székhelye és nem a Falcons.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Ez miért nem volt fumble Breesnél????
FunHun
Az volt...
Jakehomer
Önként feladta a játékot nem volt az, ha visszahordásnál is lemész a földre és senki nem ér hozzád akkor is vége van a játéknak
kapitnono
Hát sztem becsúszással adod fel a játékot, ő előrevetődött, de ebben nem vagyok biztos
gabokocka
Remlik, hogy mintha lett volna 2-3 eve egy szabalyvaltoztatas, hogy ha iranyito magatol lemegy a foldre, akkor vege a jateknak, mindegy, hogy labbal elore csuszik vagy nem. De lehet, hogy rosszul emlekszem.
casaubon
Nem véletlenül mondtak a stúdióban sem hasonlót, de nem baj, csúnya szenteknek fújnak ezen a meccsen (is)!!! 😕(((
PEEtör
Mondjuk ha Gyula és Ricsi a hivatkozási alap, akkor azzal sokat nem vagyunk előrébb
Fast Willie
Mike Pereira is mondta...
kapitnono
az mindjárt más!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
 profootballtalk.nbcsports.com/2018/08/04/nfl-rules-will-now-treat-head-first-dives-like-feet-first-slides/
casaubon
Jó hülye szabály, főleg az utolsó bekezdés miatt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Ez miért nem volt fumble Breesnél????
FunHun
Az volt...
Jakehomer
Önként feladta a játékot nem volt az, ha visszahordásnál is lemész a földre és senki nem ér hozzád akkor is vége van a játéknak
kapitnono
Hát sztem becsúszással adod fel a játékot, ő előrevetődött, de ebben nem vagyok biztos
gabokocka
Remlik, hogy mintha lett volna 2-3 eve egy szabalyvaltoztatas, hogy ha iranyito magatol lemegy a foldre, akkor vege a jateknak, mindegy, hogy labbal elore csuszik vagy nem. De lehet, hogy rosszul emlekszem.
casaubon
Nem véletlenül mondtak a stúdióban sem hasonlót, de nem baj, csúnya szenteknek fújnak ezen a meccsen (is)!!! 😕(((
PEEtör
Mondjuk ha Gyula és Ricsi a hivatkozási alap, akkor azzal sokat nem vagyunk előrébb
Fast Willie
Mike Pereira is mondta...


több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Melléé, most kell menni a + 14-ért!!!
kapitnono
Felesleges a bírók már megadták úgyis.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
Eldőlt.
iktriad
A söröd???
nagir
Antialkesztől ilyet kérdezni?
iktriad
nem iszol alkoholt? Azt hittem én csak én vagyok ilyen józan életű 😊
több mint 5 éve
red5 New England Patriots 521
+10 v +14 es hendit adtak a birok a Saintsnek. Eddig 1 jo meccsnek szurkoltam, de az esemenyek tukreben a Ramsnek szurkolok mar.
KeyG
Mégis miért, max a 1st downon lehet vitatkozni ha nagyon akarunk, és ott se biztos, hogy td lett volna, de a másik 7 pontot nem tudom honnan szedted
kapitnono
Az o pontszerzesuk, igy vagy 17-14 nek v 21-14 nek kellene lennie az eredmenynek. Semmikepp se 14-21 nek. A biroi rossz iteletet koveto tamadast, sose tudjuk meg h alakul ha a birok jol dontenek.(Saints reszrol)
KeyG
Elnézést de nem td volt hanem 1st down...és nem adták meg de te már előre megadtad gratula.....A logikád kikezdhetetlen!

őlég vót
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Eldőlt.
iktriad
A söröd???
nagir
Antialkesztől ilyet kérdezni?
iktriad
alk.mentes???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Eldőlt.
iktriad
A söröd???
nagir
Antialkesztől ilyet kérdezni?
iktriad
Az is betegség, tudtad!?😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Ez miért nem volt fumble Breesnél????
FunHun
Az volt...
Jakehomer
Önként feladta a játékot nem volt az, ha visszahordásnál is lemész a földre és senki nem ér hozzád akkor is vége van a játéknak
kapitnono
Hát sztem becsúszással adod fel a játékot, ő előrevetődött, de ebben nem vagyok biztos
gabokocka
Remlik, hogy mintha lett volna 2-3 eve egy szabalyvaltoztatas, hogy ha iranyito magatol lemegy a foldre, akkor vege a jateknak, mindegy, hogy labbal elore csuszik vagy nem. De lehet, hogy rosszul emlekszem.
casaubon
Nem véletlenül mondtak a stúdióban sem hasonlót, de nem baj, csúnya szenteknek fújnak ezen a meccsen (is)!!! 😕(((
PEEtör
Mondjuk ha Gyula és Ricsi a hivatkozási alap, akkor azzal sokat nem vagyunk előrébb
Fast Willie
Ö azt mondta feladta magát 😂😂
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
It's wide!
BUD Light for everyone! 😀 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Hülye bírok még a field goalt is mellé rúgták.
EasyGhost
Ennyi azt is ők fújták mellé 😀


több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eldőlt.
iktriad
A söröd???
nagir
Antialkesztől ilyet kérdezni?
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Hülye bírok még a field goalt is mellé rúgták.
EasyGhost
Eltolták a kaput a kedvünkért

Szerkesztette: atapapa

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Eldőlt.
iktriad
megint
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Melléé, most kell menni a + 14-ért!!!


több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Eldőlt.
iktriad
A söröd???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Hülye bírok még a field goalt is mellé rúgták.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Vààà, csak sikerült a stop!

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Legatront félrekalibrálták
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
az aikman - buck duó már vagy ötvenszer elélvezett ezen a meccsen a hangok alapján 😀
Löfli
Vagy csak egymással kerültek közben intim viszonyba. Kezeket a mikrofonállvány főlé!
iktriad
Torrente... 😊😊😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eldőlt.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
az aikman - buck duó már vagy ötvenszer elélvezett ezen a meccsen a hangok alapján 😀
Löfli
megint beszívtak

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az aikman - buck duó már vagy ötvenszer elélvezett ezen a meccsen a hangok alapján 😀
Löfli
Vagy csak egymással kerültek közben intim viszonyba. Kezeket a mikrofonállvány főlé!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Ránéztem a fantasymre. Nem kellett volna