New Orleans Saints - Los Angeles Rams

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
+10 v +14 es hendit adtak a birok a Saintsnek. Eddig 1 jo meccsnek szurkoltam, de az esemenyek tukreben a Ramsnek szurkolok mar.
KeyG
Mégis miért, max a 1st downon lehet vitatkozni ha nagyon akarunk, és ott se biztos, hogy td lett volna, de a másik 7 pontot nem tudom honnan szedted
kapitnono
Az o pontszerzesuk, igy vagy 17-14 nek v 21-14 nek kellene lennie az eredmenynek. Semmikepp se 14-21 nek. A biroi rossz iteletet koveto tamadast, sose tudjuk meg h alakul ha a birok jol dontenek.(Saints reszrol)

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
az aikman - buck duó már vagy ötvenszer elélvezett ezen a meccsen a hangok alapján 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Azért röhej hogy a sec tagjai egyszer nem érnek oda ahova kéne


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Nemtom, de ezt én unom... Ilyen szar védelemmel csak saját csapatot izgalmas nézni. 😀
peach
nektek még lehet PO sem lesz
Kájzerszóze
Nem mondod? 😮
peach
deee 😀



több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kupp, ki más. 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 649
Ez miért nem volt fumble Breesnél????
FunHun
Az volt...
Jakehomer
Önként feladta a játékot nem volt az, ha visszahordásnál is lemész a földre és senki nem ér hozzád akkor is vége van a játéknak
kapitnono
Hát sztem becsúszással adod fel a játékot, ő előrevetődött, de ebben nem vagyok biztos
gabokocka
Remlik, hogy mintha lett volna 2-3 eve egy szabalyvaltoztatas, hogy ha iranyito magatol lemegy a foldre, akkor vege a jateknak, mindegy, hogy labbal elore csuszik vagy nem. De lehet, hogy rosszul emlekszem.
casaubon
Nem véletlenül mondtak a stúdióban sem hasonlót, de nem baj, csúnya szenteknek fújnak ezen a meccsen (is)!!! 😕(((
PEEtör
Mondjuk ha Gyula és Ricsi a hivatkozási alap, akkor azzal sokat nem vagyunk előrébb
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Nemtom, de ezt én unom... Ilyen szar védelemmel csak saját csapatot izgalmas nézni. 😀
peach
nektek még lehet PO sem lesz
Kájzerszóze
Nem mondod? 😮



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Payton: rágócserevarázs

több mint 5 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nemtom, de ezt én unom... Ilyen szar védelemmel csak saját csapatot izgalmas nézni. 😀
peach
Szegény Julio is otthon biztos össze van zavarodva mi ez a sok TD. 😀
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
+10 v +14 es hendit adtak a birok a Saintsnek. Eddig 1 jo meccsnek szurkoltam, de az esemenyek tukreben a Ramsnek szurkolok mar.
KeyG
és ha innen végig a Ramsnek fújnak....mi lesz veled?
red5
Átállítja a ravens logot saintsre 😀
EasyGhost
10 eve Ravens Fan vagyok, nem ezen mulik. Itt biroi itelet tortent mindenki latta.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Ez miért nem volt fumble Breesnél????
FunHun
Az volt...
Jakehomer
Önként feladta a játékot nem volt az, ha visszahordásnál is lemész a földre és senki nem ér hozzád akkor is vége van a játéknak
kapitnono
Hát sztem becsúszással adod fel a játékot, ő előrevetődött, de ebben nem vagyok biztos
gabokocka
Remlik, hogy mintha lett volna 2-3 eve egy szabalyvaltoztatas, hogy ha iranyito magatol lemegy a foldre, akkor vege a jateknak, mindegy, hogy labbal elore csuszik vagy nem. De lehet, hogy rosszul emlekszem.
casaubon
Holnapra megtudjuk sztem ezek után
gabokocka
 profootballtalk.nbcsports.com/2018/08/04/nfl-rules-will-now-treat-head-first-dives-like-feet-first-slides/
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Nemtom, de ezt én unom... Ilyen szar védelemmel csak saját csapatot izgalmas nézni. 😀
peach
nektek még lehet PO sem lesz



több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
miért fáj ez nektek?
a Saints nem rossz. Akkor miért?
Ki fogja megverni a Rams-t?
Kájzerszóze
A Pats a POban! 😊😊😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
miért fáj ez nektek?
a Saints nem rossz. Akkor miért?
Ki fogja megverni a Rams-t?
Kájzerszóze
Én igazából lehet hogy örülnék egy kicsit ha ma kikapnánk. Lehet, kicsit észhez térnénk a fiúk egy pofontól!
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
miért fáj ez nektek?
a Saints nem rossz. Akkor miért?
Ki fogja megverni a Rams-t?
Kájzerszóze
A KC
shagi0206
Remélhetőleg ők IS. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Ez miért nem volt fumble Breesnél????
FunHun
Az volt...
Jakehomer
Önként feladta a játékot nem volt az, ha visszahordásnál is lemész a földre és senki nem ér hozzád akkor is vége van a játéknak
kapitnono
Hát sztem becsúszással adod fel a játékot, ő előrevetődött, de ebben nem vagyok biztos
gabokocka
Remlik, hogy mintha lett volna 2-3 eve egy szabalyvaltoztatas, hogy ha iranyito magatol lemegy a foldre, akkor vege a jateknak, mindegy, hogy labbal elore csuszik vagy nem. De lehet, hogy rosszul emlekszem.
casaubon
Holnapra megtudjuk sztem ezek után

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ez miért nem volt fumble Breesnél????
FunHun
Az volt...
Jakehomer
Önként feladta a játékot nem volt az, ha visszahordásnál is lemész a földre és senki nem ér hozzád akkor is vége van a játéknak
kapitnono
Hát sztem becsúszással adod fel a játékot, ő előrevetődött, de ebben nem vagyok biztos
gabokocka
Remlik, hogy mintha lett volna 2-3 eve egy szabalyvaltoztatas, hogy ha iranyito magatol lemegy a foldre, akkor vege a jateknak, mindegy, hogy labbal elore csuszik vagy nem. De lehet, hogy rosszul emlekszem.
casaubon
Nem véletlenül mondtak a stúdióban sem hasonlót, de nem baj, csúnya szenteknek fújnak ezen a meccsen (is)!!! 😕(((
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Nemtom, de ezt én unom... Ilyen szar védelemmel csak saját csapatot izgalmas nézni. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
miért fáj ez nektek?
a Saints nem rossz. Akkor miért?
Ki fogja megverni a Rams-t?
Kájzerszóze
A KC
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Én mondtam hogy Brees villogni fog még. Peters szar, Hill szar, Johnson szar, Joyner ehhh...
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
miért fáj ez nektek?
a Saints nem rossz. Akkor miért?
Ki fogja megverni a Rams-t?



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
+10 v +14 es hendit adtak a birok a Saintsnek. Eddig 1 jo meccsnek szurkoltam, de az esemenyek tukreben a Ramsnek szurkolok mar.
KeyG
Mégis miért, max a 1st downon lehet vitatkozni ha nagyon akarunk, és ott se biztos, hogy td lett volna, de a másik 7 pontot nem tudom honnan szedted


több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Ez miért nem volt fumble Breesnél????
FunHun
Az volt...
Jakehomer
Önként feladta a játékot nem volt az, ha visszahordásnál is lemész a földre és senki nem ér hozzád akkor is vége van a játéknak
kapitnono
Hát sztem becsúszással adod fel a játékot, ő előrevetődött, de ebben nem vagyok biztos
gabokocka
Remlik, hogy mintha lett volna 2-3 eve egy szabalyvaltoztatas, hogy ha iranyito magatol lemegy a foldre, akkor vege a jateknak, mindegy, hogy labbal elore csuszik vagy nem. De lehet, hogy rosszul emlekszem.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Ez miért nem volt fumble Breesnél????
FunHun
Az volt...
Jakehomer
Önként feladta a játékot nem volt az, ha visszahordásnál is lemész a földre és senki nem ér hozzád akkor is vége van a játéknak
kapitnono
Akkor lábbal előre kellett volna mennie. Ha egy futó előrevetődik és leteszi a földre a labdát, az fumble. Trükkplayek is épülnek erre 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez már olyan WNBA-s pontszám kezd lenni!! 😉😊😀
nagir
Arena Football 😊