New York Jets - Denver Broncos

1 feliratkozó

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Ezt azert odatette

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Számomra felfoghatatlan egy olyan sportban ahol ugyanazok a feltételek vannak minden csapatnak hogy lehet ennyire reménytelen néhány franchise? Gondolok itt a két new yorki csapatra. Egy XFL szintű kerettel kiálló 49ers földbedöngöli a Giantset. Nálam azonnal repülne nagyon sok ember onnan. Talán nem kellett volna többek között 1/2-re futót húzni, legyen akármekkora tehetség.

De maradjunk a mai meccsnél. Jöjjön a Jets. Ha el is küldik Gaset, mit lehet kezdeni ezzel a szezonnal már? Kit tudsz ilyenkor kinevezni? Ezt a szezont csinálja végig, vezesse el a csapatot az 1/1-ig, hozni egy egyetemi edzői stábot mint a Panthers, és jön Lawrence. Elkezdődhet egy teljes építkezés ami hosszú folyamat lesz de az alapkövek lelennének rakva. Ha nem így történik akkor szegény Lawrence lesz az új Luck. Mire lesz egy valamire való csapat körülötte addigra ő is nyugdíjazni fogja magát mert drágább lesz a kórházi számlája mint a fizetése.

Mit gondoltok mivel lehetne még életet lehelni ebbe a franchiseba, ha nem így?
aranytöküJimmy
Sok csapatnál előfordul a történetük során, hogy begyepesednek, általában fentről lefelé. A tulajdonos hozzáállása meghatározza a klubfilozófiát, ami aztán rossz kinevezésekben testesül meg, jönnek a rossz draftok és igazolások, és hipp-hopp kész a New York Jets.

Ennek persze nem kell örökké így lennie, de egy 1/1-es szupertehetség önmagában nem fogja őket megváltani, ilyen szempontból tökéletes volt a Luckos példa. Hiába ment Indy-be, attól a tulajdonos még egy idült alkoholista maradt és ez meg is látszott a franchise-on.
Kampman
Maradjunk egy kicsit Lawrencenél és a reménytelenségnél hogy tönkre teszik egy tehetség karrierjét. Oké klubhűség, xy csapat választott ki, de miért nem mondja sok ilyen hasonló kaliberű csapatba kerülő irányító hogy köszi itt vagyok 5 éve sehova nem tart a csapat, nem hosszabbítok cseréljetek el.(Jamal Adams eset). Nem lenne jobb neki? Lehet példa Watson is. Látja milyen ámokfutás van Obrien részéről. Mondhatná cseréljetek el mert contender csapatba akarok játszani. Jelentkező biztos lenne értük.
aranytöküJimmy
Egy igazán előrelátó QB (Elway 1983, Eli 2004) akár már a draft előtt kijelentheti, hogy az őt várhatóan draftolni akaró borzalmas csapathoz nem hajlandó elmenni. Ez viszont egy nagyon durva PR-gyomros a játékos számára is, a panaszkodókat nem szereti sem a közönség, sem a média, maximum akkor nézik ezt el, ha már egy HOF-karrier kellős közepén vannak.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
nah az első dedikáltan sikertelen Ryp passz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dreadman Denver Broncos 152
Mindent megtettünk, hogy ponttal tudja befejezni a Jets a támadást.
Egyben jó reggelt minden hajnali bagolynak.

Positive Vibration
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 744 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Amúgy itt mi volt büntetés?😀

Vagy csak én nem láttam?
roberto23
Long snappert nem lehet támadni ilyenkor. A denver játékos a fejét támadta, arra ment a zászló
kapitnono
Aha. Köszi szépen, ezt a szabályt még nem ismertem. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Orulhetnek hogy 3 ponttal meguszták...

Na most td kell, de inkabb fussanak mint rypient eroltessek

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Beszartam volna, ha ez DPI, nem volt elkapható a passz



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Amúgy itt mi volt büntetés?😀

Vagy csak én nem láttam?
roberto23
Long snappert nem lehet támadni ilyenkor. A denver játékos a fejét támadta, arra ment a zászló


több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Számomra felfoghatatlan egy olyan sportban ahol ugyanazok a feltételek vannak minden csapatnak hogy lehet ennyire reménytelen néhány franchise? Gondolok itt a két new yorki csapatra. Egy XFL szintű kerettel kiálló 49ers földbedöngöli a Giantset. Nálam azonnal repülne nagyon sok ember onnan. Talán nem kellett volna többek között 1/2-re futót húzni, legyen akármekkora tehetség.

De maradjunk a mai meccsnél. Jöjjön a Jets. Ha el is küldik Gaset, mit lehet kezdeni ezzel a szezonnal már? Kit tudsz ilyenkor kinevezni? Ezt a szezont csinálja végig, vezesse el a csapatot az 1/1-ig, hozni egy egyetemi edzői stábot mint a Panthers, és jön Lawrence. Elkezdődhet egy teljes építkezés ami hosszú folyamat lesz de az alapkövek lelennének rakva. Ha nem így történik akkor szegény Lawrence lesz az új Luck. Mire lesz egy valamire való csapat körülötte addigra ő is nyugdíjazni fogja magát mert drágább lesz a kórházi számlája mint a fizetése.

Mit gondoltok mivel lehetne még életet lehelni ebbe a franchiseba, ha nem így?
aranytöküJimmy
Sok csapatnál előfordul a történetük során, hogy begyepesednek, általában fentről lefelé. A tulajdonos hozzáállása meghatározza a klubfilozófiát, ami aztán rossz kinevezésekben testesül meg, jönnek a rossz draftok és igazolások, és hipp-hopp kész a New York Jets.

Ennek persze nem kell örökké így lennie, de egy 1/1-es szupertehetség önmagában nem fogja őket megváltani, ilyen szempontból tökéletes volt a Luckos példa. Hiába ment Indy-be, attól a tulajdonos még egy idült alkoholista maradt és ez meg is látszott a franchise-on.
Kampman
Maradjunk egy kicsit Lawrencenél és a reménytelenségnél hogy tönkre teszik egy tehetség karrierjét. Oké klubhűség, xy csapat választott ki, de miért nem mondja sok ilyen hasonló kaliberű csapatba kerülő irányító hogy köszi itt vagyok 5 éve sehova nem tart a csapat, nem hosszabbítok cseréljetek el.(Jamal Adams eset). Nem lenne jobb neki? Lehet példa Watson is. Látja milyen ámokfutás van Obrien részéről. Mondhatná cseréljetek el mert contender csapatba akarok játszani. Jelentkező biztos lenne értük.
több mint 3 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Fun fact: Ryp-nem még nem volt olyan passza, amit nem kaptak el, 14/14 az előző meccsel együtt, csak abból 2 INT



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Amúgy itt mi volt büntetés?😀

Vagy csak én nem láttam?
roberto23
hitting the long snapper?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
szép volt

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 744 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Amúgy itt mi volt büntetés?😀

Vagy csak én nem láttam?

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
Vonster Denver Broncos 906
Én a második félidőre Driskellel jönnék ki, nem akarom bántani Rypient, de ennyi idő alatt kiderült, hogy mire képes
Vonster
mert Driskelről nem? 😀
Negritis
De igen, csak ez az, hogy még vele is jobb lenne az offense szerintem. Rypien labdái borzasztó lassúak, nem is pontosak, és volt pár megkérdőjelezhető döntése is. Szerintem Driskel ennél jobb, ettől még ő sem üti meg az átlagot 😀
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Számomra felfoghatatlan egy olyan sportban ahol ugyanazok a feltételek vannak minden csapatnak hogy lehet ennyire reménytelen néhány franchise? Gondolok itt a két new yorki csapatra. Egy XFL szintű kerettel kiálló 49ers földbedöngöli a Giantset. Nálam azonnal repülne nagyon sok ember onnan. Talán nem kellett volna többek között 1/2-re futót húzni, legyen akármekkora tehetség.

De maradjunk a mai meccsnél. Jöjjön a Jets. Ha el is küldik Gaset, mit lehet kezdeni ezzel a szezonnal már? Kit tudsz ilyenkor kinevezni? Ezt a szezont csinálja végig, vezesse el a csapatot az 1/1-ig, hozni egy egyetemi edzői stábot mint a Panthers, és jön Lawrence. Elkezdődhet egy teljes építkezés ami hosszú folyamat lesz de az alapkövek lelennének rakva. Ha nem így történik akkor szegény Lawrence lesz az új Luck. Mire lesz egy valamire való csapat körülötte addigra ő is nyugdíjazni fogja magát mert drágább lesz a kórházi számlája mint a fizetése.

Mit gondoltok mivel lehetne még életet lehelni ebbe a franchiseba, ha nem így?
aranytöküJimmy
Sok csapatnál előfordul a történetük során, hogy begyepesednek, általában fentről lefelé. A tulajdonos hozzáállása meghatározza a klubfilozófiát, ami aztán rossz kinevezésekben testesül meg, jönnek a rossz draftok és igazolások, és hipp-hopp kész a New York Jets.

Ennek persze nem kell örökké így lennie, de egy 1/1-es szupertehetség önmagában nem fogja őket megváltani, ilyen szempontból tökéletes volt a Luckos példa. Hiába ment Indy-be, attól a tulajdonos még egy idült alkoholista maradt és ez meg is látszott a franchise-on.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Darnold annyira a WR mögé dobta, hogy az belesérült a vészfékezésbe, vannak bajok...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Van olyan WR a ligában, aki nem futná le Callahan-t? Ezért a teljesítményért kár volt rá várni 1 évet
StormST
great minds 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Callahan nem váltja meg a világot, csak keresi hol az elkapója ..

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Van olyan WR a ligában, aki nem futná le Callahan-t? Ezért a teljesítményért kár volt rá várni 1 évet



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
szerintem nem rossz ez a jets, simán behúzná a magyar bajnokságot

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Számomra felfoghatatlan egy olyan sportban ahol ugyanazok a feltételek vannak minden csapatnak hogy lehet ennyire reménytelen néhány franchise? Gondolok itt a két new yorki csapatra. Egy XFL szintű kerettel kiálló 49ers földbedöngöli a Giantset. Nálam azonnal repülne nagyon sok ember onnan. Talán nem kellett volna többek között 1/2-re futót húzni, legyen akármekkora tehetség.

De maradjunk a mai meccsnél. Jöjjön a Jets. Ha el is küldik Gaset, mit lehet kezdeni ezzel a szezonnal már? Kit tudsz ilyenkor kinevezni? Ezt a szezont csinálja végig, vezesse el a csapatot az 1/1-ig, hozni egy egyetemi edzői stábot mint a Panthers, és jön Lawrence. Elkezdődhet egy teljes építkezés ami hosszú folyamat lesz de az alapkövek lelennének rakva. Ha nem így történik akkor szegény Lawrence lesz az új Luck. Mire lesz egy valamire való csapat körülötte addigra ő is nyugdíjazni fogja magát mert drágább lesz a kórházi számlája mint a fizetése.

Mit gondoltok mivel lehetne még életet lehelni ebbe a franchiseba, ha nem így?
több mint 3 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Azért az kemény, hogy még a kispadot se találta el Ryp



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Én a második félidőre Driskellel jönnék ki, nem akarom bántani Rypient, de ennyi idő alatt kiderült, hogy mire képes
Vonster
mert Driskelről nem? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Én a második félidőre Driskellel jönnék ki, nem akarom bántani Rypient, de ennyi idő alatt kiderült, hogy mire képes
Vonster
akkor inkább ne álljunk fel qb-val. Csak dris ne jöjjön vissza

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Pancser

Perception is reality.