NFL Draft 2026
1 feliratkozó
2 hónapja
Halihó! Tavaly elmaradt esküvői kötelezettségek miatt, de idén újult erővel érkezem a talán már megszokott live tracker + big board kombómmal:
docs.google.com/spreadsheets/d/1dMHuxCv3FdxdmwpFHIF4tXAahoPIPCr79lqdbzJabjo/edit?gid=620810832#gid=620810832
Leírás, aki nem ismerné: www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/1stsamf/2026_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/
Enjoy!
Szerkesztette: Hulkeinstein
2 hónapja
huhh ez az sb reklám elég cringe volt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
de bazdki miez 2 pickje volt reklám ti faszokÉn csak nézem, de Brugleréket hallgatom YouTubeon, szünet nélkül nyomják
Wester
2 hónapja
Az 7. körbe is jöhet 😄Látom OL rush van....lehet nem ma húzzuk ki LJ utódját.....nektek qb kell hurts helyére, nem?
dande2
jó kis pavia 😀
Negritis, a vajda
2 hónapja
és nem is volt ennyire koránLove se volt sexy prospect, de nem volt ennyire szar, komolyan ennyi erővel miért nem HS QB-kat draftolnak...Komolyan nem tudom mit látnak Sipmsonban, de hát 🤷Ez egy 2020-as Love pick, a jövőre készülnek.
dande2
Kampman
ZERO_L
2 hónapja
de bazdki miez 2 pickje volt reklám ti faszok
Wester
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Hát McWay lehet jobban ért hozzá mint mi, engem is meglepett, de nem vágok NFL HC vagy GMLove se volt sexy prospect, de nem volt ennyire szar, komolyan ennyi erővel miért nem HS QB-kat draftolnak...Komolyan nem tudom mit látnak Sipmsonban, de hát 🤷Ez egy 2020-as Love pick, a jövőre készülnek.
dande2
Kampman
ZERO_L
2 hónapja
Tampának meg lepottyant Bain, remélem kihúzzák.
2 hónapja
Látom OL rush van....lehet nem ma húzzuk ki LJ utódját.....nektek qb kell hurts helyére, nem?
dande2
jó kis pavia 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
de bazdki miez 2 pickje volt reklám ti faszok
Lesz ez még így se!
2 hónapja
Na, KeyG boldog? Nincs az egész liga a Ravens és a Real ellen 😀😀?Mindig mindenki ellenünk 😀
zacknorb
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
Látom OL rush van....lehet nem ma húzzuk ki LJ utódját.....
2 hónapja
Love se volt sexy prospect, de nem volt ennyire szar, komolyan ennyi erővel miért nem HS QB-kat draftolnak...Komolyan nem tudom mit látnak Sipmsonban, de hát 🤷Ez egy 2020-as Love pick, a jövőre készülnek.
dande2
Kampman

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
2 hónapja
hamarabb ment ki mint Mac Jones 😀 😀 😀 😀Melyikük lesz a nagyobb bászt?
édesfaszom
ZERO_L
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Na, KeyG boldog? Nincs az egész liga a Ravens és a Real ellen 😀😀?
2 hónapja
Komolyan nem tudom mit látnak Sipmsonban, de hát 🤷mind1, lesz 2 éve STafford mögött aztán kell robbantania
dande2
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Végre már kopasz
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
Komolyan nem tudom mit látnak Sipmsonban, de hát 🤷
dande2
2 hónapja
Komolyan nem tudom mit látnak Sipmsonban, de hát 🤷Ez egy 2020-as Love pick, a jövőre készülnek.
dande2
2 hónapja
Komolyan nem tudom mit látnak Sipmsonban, de hát 🤷
2 hónapja
Vissza Fanora, jól emlékeztem, játszott ő LT-t is régebben. Lomu volt csak bal oldalon bevethető, azért tették át RT-nek. Ettől még persze lehet guard az NFL-ben lol
2 hónapja
ha ennyire Bama QB kellett McVay-nek, odaadtuk volna Mekit ezért a pickért gec
2 hónapja
hamarabb ment ki mint Mac Jones 😀 😀 😀 😀édesfaszom

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/