Oakland Raiders - Jacksonville Jaguars

több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 442
Raiders had 13 players on the field on 4th down.

szép

choose life
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Darren Waller 112 yard
Jaguars offense 75 yard
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az elég jó punt volt.

De ha most TD-t csinálunk, akkor megígérem, hogy megnyugszom. 😀
Bruce
A P Logan Cooke a Jags legjobb játékosa. És csak 7. körös pick volt.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Az elég jó punt volt.

De ha most TD-t csinálunk, akkor megígérem, hogy megnyugszom. 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wallernak 15 yard kell az 1000-hez
Bruce
Meglesz az 1. Raiders driveban a 2. félidőben.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Wallernak 15 yard kell az 1000-hez
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mert ennel jobb elso felidok utan is kijottek akkora nulla tervekkel, hogy az vmi felelmetes.
ulpianus
Túl sok meccsünket láttam már. Olyanok vagyunk mint a női kézilabda válogatottunk. Bármilyen előnyről bárki ellen képesek vagyunk elbaszni.
Bruce
Ha ettől a jagstől 13 pontos előnyből kikap ma a Raiders, Grudent ma ki kell rúgni 100 milliós szerződés ide vagy oda.
Ez kb olyan lenne, mintha a Clemsont verné valami FCS csapat idegenben.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Bar ha Radiers megint leolvad a masodik felidore, akkor mar hivatalosan is morcos leszek.
ulpianus
A Jagsnek nincs meg hozzá a támadósora. Fournettet fogják, a többiek szarok, Minshew 0 védelmet kap és az elkapói a liga leggyengébb pass catcher sora így, hogy nincs Chark. Nem értem miért aggódik bárki is Raiders oldalon emiatt a meccs miatt.
iktriad
Túl sok meccsünket láttam már. Olyanok vagyunk mint a női kézilabda válogatottunk. Bármilyen előnyről bárki ellen képesek vagyunk elbaszni.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Bar ha Radiers megint leolvad a masodik felidore, akkor mar hivatalosan is morcos leszek.
ulpianus
A Jagsnek nincs meg hozzá a támadósora. Fournettet fogják, a többiek szarok, Minshew 0 védelmet kap és az elkapói a liga leggyengébb pass catcher sora így, hogy nincs Chark. Nem értem miért aggódik bárki is Raiders oldalon emiatt a meccs miatt.
iktriad
Mert ennel jobb elso felidok utan is kijottek akkora nulla tervekkel, hogy az vmi felelmetes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bar ha Radiers megint leolvad a masodik felidore, akkor mar hivatalosan is morcos leszek.
ulpianus
A Jagsnek nincs meg hozzá a támadósora. Fournettet fogják, a többiek szarok, Minshew 0 védelmet kap és az elkapói a liga leggyengébb pass catcher sora így, hogy nincs Chark. Nem értem miért aggódik bárki is Raiders oldalon emiatt a meccs miatt.
Emiatt aggódom 😀
Bruce
Volt 1 db normális playünk a félidőben. EGY! Nincs itt mitől tartani.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Bar ha Radiers megint leolvad a masodik felidore, akkor mar hivatalosan is morcos leszek.
ulpianus
Emiatt aggódom 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Waller, hazai pályán még nem kapott el TD-t, ha ma nem kap el, akkor már csak Las Vegasban kaphat el hazai környezetben.
Bruce
Ne aggodjal mar! Megvan ez a meccs. Just win, Bruce!
ulpianus
Javítva.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Bar ha Radiers megint leolvad a masodik felidore, akkor mar hivatalosan is morcos leszek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Waller, hazai pályán még nem kapott el TD-t, ha ma nem kap el, akkor már csak Las Vegasban kaphat el hazai környezetben.
Bruce
Ne aggodjal mar! Meglesz ez a meccs. Just win, Bruce!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Waller, hazai pályán még nem kapott el TD-t, ha ma nem kap el, akkor már csak Las Vegasban kaphat el hazai környezetben.
Bruce
de 107 yardon van.
Amadeus
106. De a második félidőben hozzátesz még 100-at és 1 TD-t.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Waller, hazai pályán még nem kapott el TD-t, ha ma nem kap el, akkor már csak Las Vegasban kaphat el hazai környezetben.
Bruce
de 107 yardon van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Waller, hazai pályán még nem kapott el TD-t, ha ma nem kap el, akkor már csak Las Vegasban kaphat el hazai környezetben.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó látni Dosst jól játszani. Csak nem az egykori csapata ellen...

Aggódik még valaki, hogy ebből nem lesz Raiders W?


iktriad
Én még igen
Bruce
Ne tedd. 10+al nyertek minimum. De lesz az 17 is az offenset elnézve..
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hayden karrierjének legjobb megmozdulása
Amadeus
Az egyik legjobb védőnk 2 éve. Csak jól kellett volna tudni használni. 😉
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Aggódik még valaki, hogy ebből nem lesz Raiders W?


iktriad
Én még igen
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aggódik még valaki, hogy ebből nem lesz Raiders W?

Csak beestem. Milyen eddig Gardner? Ahogy látom ma is kuka lehet az O. De a védelem még nem nyelt 30 pontot? Na fene!
alatriste
Volt egy 55 yardos passza az első driveban. Azóta ő ls a jaguars O nem mutat életjeleket. Ő se jó, de az elkapói és a fala még rosszabbak.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Hayden karrierjének legjobb megmozdulása

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 062 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Csak beestem. Milyen eddig Gardner? Ahogy látom ma is kuka lehet az O. De a védelem még nem nyelt 30 pontot? Na fene!


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Parker rosszabb mint egy bábu
Bruce
Mint nálunk Cam Robinson, meg szinte mindenki az O-falból.
iktriad
Csak nálatok van pass rush, ami ezt ki tudja használni.
Bruce
Tetszett volna Josh Allent draftolni. 😉
iktriad
Nekem tetszett volna, ha őt draftoljuk 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Parker rosszabb mint egy bábu
Bruce
Mint nálunk Cam Robinson, meg szinte mindenki az O-falból.
iktriad
Csak nálatok van pass rush, ami ezt ki tudja használni.
Bruce
Tetszett volna Josh Allent draftolni. 😉