Philadelphia Eagles - Seattle Seahawks

2 feliratkozó

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Egy középszar meccsen megvan a W és ez a lényeg. A védelem ma tuti volt, Wilsonnak meg csak jobb meccsei jöhetnek. Remélem

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ez a fumble tökéletes lezárása vót a meccsnek. A koktélcseresznye a habon.

több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Na még Sanders is elejti. Pedig öt emeltem volna ki Eartz mellett pozitívnak

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Na ott a szépítés legalább. Féltem, hogy TD nélkül jövünk ma le.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Edzöcseréig messze nem mennék, vagyis OC és WR igen, de HC nem. Egy egészséges szezont megvárnék végre.
Eazzy
Pontosan... nem kell felrúgni mindent ami eddig épült...csak javítani. Ez nem a világvége.
Greengo
Top3 elkapónk off, sajnos abból az egyik Agholor ráadásul. RBnk off, fél offense fal off, ez már 6 kezdö a 11-böl. Szezon elsö felében ugyanez a labda másik oldalán.
Nem vonnám le azt a következtetést, hogy Wentz bust, és edzöi stáb kuka.
Eazzy
Persze, hogy nem. De nyilván vannak közöttünk olyanok akiknek egy hiba sem fér bele..és ha mégis elköveti a csapat akkor mindenki mondjon le...nem éppen bölcs hozzáállás, de már megszokhattuk. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
JJAW élete meccse. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Edzöcseréig messze nem mennék, vagyis OC és WR igen, de HC nem. Egy egészséges szezont megvárnék végre.
Eazzy
Pontosan... nem kell felrúgni mindent ami eddig épült...csak javítani. Ez nem a világvége.
Greengo
Top3 elkapónk off, sajnos abból az egyik Agholor ráadásul. RBnk off, fél offense fal off, ez már 6 kezdö a 11-böl. Szezon elsö felében ugyanez a labda másik oldalán.
Nem vonnám le azt a következtetést, hogy Wentz bust, és edzöi stáb kuka.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Edzöcseréig messze nem mennék, vagyis OC és WR igen, de HC nem. Egy egészséges szezont megvárnék végre.
Eazzy
Olyan van, hogy egy csapat peches. Még olyan is, hogy egymás után kétszer. Na de háromszor? Ez már nem véletlen, itt valami mélyebb és nagyobb probléma van a sérülések hátterében. Nem fog varázsütésre megoldódni. Lásd Chargers.
Hulkeinstein
Én sem hiszem hogy megoldódna ez idén. Remélem hogy az offseasonben igen.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Nagy pénzt mernék rá tenni, hogy ma DP előveszi az utolsó Jolly Jokert a bullshit-táskából. Eddig kategorikusan tagadta, hogy a sérülések jelentenék a gondot, de ma annyira szar volt minden, hogy szerintem elő fpgja húzni a kalapból.

Vajon amúgy ha ez folytatódik, akkor el kell gondolkozni a HC-cserén is? Legmélyebb rémálmaimban sem fordult elő ilyesmi, de ez kezdi elérni azt a szintet.
Hulkeinstein
Ahogy írtam már máshol a SB győzelem bebetonozta őt 10 évre. Lásd Harbó Payton Tomlin
dande
Szerintem sem jön el ez a pont, de a Harbaugh-Tomlin páros azért egy szinttel DP felett van még ,ez idán derült ki. Még egy ilyen szezont már nem biztos hogy el tud viselni a csapat.
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Edzöcseréig messze nem mennék, vagyis OC és WR igen, de HC nem. Egy egészséges szezont megvárnék végre.
Eazzy
Pontosan... nem kell felrúgni mindent ami eddig épült...csak javítani. Ez nem a világvége.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Edzöcseréig messze nem mennék, vagyis OC és WR igen, de HC nem. Egy egészséges szezont megvárnék végre.
Eazzy
Olyan van, hogy egy csapat peches. Még olyan is, hogy egymás után kétszer. Na de háromszor? Ez már nem véletlen, itt valami mélyebb és nagyobb probléma van a sérülések hátterében. Nem fog varázsütésre megoldódni. Lásd Chargers.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy pénzt mernék rá tenni, hogy ma DP előveszi az utolsó Jolly Jokert a bullshit-táskából. Eddig kategorikusan tagadta, hogy a sérülések jelentenék a gondot, de ma annyira szar volt minden, hogy szerintem elő fpgja húzni a kalapból.

Vajon amúgy ha ez folytatódik, akkor el kell gondolkozni a HC-cserén is? Legmélyebb rémálmaimban sem fordult elő ilyesmi, de ez kezdi elérni azt a szintet.
Hulkeinstein
Ahogy írtam már máshol a SB győzelem bebetonozta őt 10 évre. Lásd Harbó Payton Tomlin
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Na Wentz ma nem könnyítette meg. A haterek skandálhatják a szlogenjeiket. 😀
Greengo
Ki az igazi szurkoló - aki rózaszín ködbe dugja a fejét és várja a lehetetlent, vagy az aki igazán törődik a csapattal és azzal foglalkozik hogyan lehetne jobbá tenni a szart? A mai nap a legsötétebb verem Chip Kelly kirúgása óta. Ha a csapat is homokba dugja a fejét, nem ez lesz a mélypont.

A teljes vezérkar nagy mázlija az, hogy a Dolphins jön - ha mondjuk a Dallas elleni meccs következne, lehet hogy repülne pár fej.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
aki Wilsont szidja az fasz má bocs 😀
Metcalf meg gátatfut 😉
braxa88
Nem Wilson teljesítményét szídtam.
Az OLre, a dropokra, a -5yardos futásokra, meg a 60db zászlóra akadtam ki.
akdestroyer
tudom.
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Edzöcseréig messze nem mennék, vagyis OC és WR igen, de HC nem. Egy egészséges szezont megvárnék végre.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
aki Wilsont szidja az fasz má bocs 😀
Metcalf meg gátatfut 😉
braxa88
Nem Wilson teljesítményét szídtam.
Az OLre, a dropokra, a -5yardos futásokra, meg a 60db zászlóra akadtam ki.

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Na Wentz ma nem könnyítette meg. A haterek skandálhatják a szlogenjeiket. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Nagy pénzt mernék rá tenni, hogy ma DP előveszi az utolsó Jolly Jokert a bullshit-táskából. Eddig kategorikusan tagadta, hogy a sérülések jelentenék a gondot, de ma annyira szar volt minden, hogy szerintem elő fpgja húzni a kalapból.

Vajon amúgy ha ez folytatódik, akkor el kell gondolkozni a HC-cserén is? Legmélyebb rémálmaimban sem fordult elő ilyesmi, de ez kezdi elérni azt a szintet.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hunt amúgy borzalmas. 😕
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ennyi.
Nem tudom ilyen teljesítménnyel mit akarunk.majd a POban.
Úgy kiszopunk egy one&done-al, hogy öröm lesz nézni.
Csak nem nekem, én zokogni fogok.
Ahogy most.
akdestroyer
NE NÉZD.
braxa88
Csak mondom, én vagyok az egyetlen aki beleállt a Metcalf meg Wilson elleni fikába, és folyamatosan védte a mundért...

Szóval ki ne találjuk már hogy én vagyok a ma esti Negative Nancy.
akdestroyer
aki Wilsont szidja az fasz má bocs 😀

Metcalf meg gátatfut 😉
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
most, hogy már megvan ki a panthers és a seahawks mvp-je mondjuk ki hangosan háromra a liga mvp-jét
1,kedő, három
gedam
tombrédi
Nadal17
Az szép találat.
Van még a cuccból? 😀

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól hallottam a közönség Nick Folest skandált? 😀
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Eazzy még mindig védhető..???
dande
Hosszútávon persze, ma siralmas.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Pár pillanatig azért Wenzt-en Ertz-ődött az akarás

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eazzy még mindig védhető..???