Philadelphia Eagles - Tampa Bay Buccaneers

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
takarodjunk már XD


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Az igen. Ezt a kezdést és ezt a mákot. : D


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
el is adjuk? xDD beszarok, jól kezdünk.

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
megérte visszahordani 😀

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
ja, remélem alázni fog. Remélem vele nyerünk SB-t idén, nem Bradfordal.
ano92
Azért Tebow-val lett volna az igazi


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
leccgó!



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Üdv mindenkinek!
A másik floridai bandát azért le kéne már győzni. : )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
felőlem a 3. sz QB is dobálhat csak jó százalékkel és sikerrel tegye 😊
több mint 8 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Én is...
több mint 8 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Akkor én is csatlakoznék a Sancho párthoz! 😊
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ja, remélem alázni fog. Remélem vele nyerünk SB-t idén, nem Bradfordal.

több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
LECGÓ SZANCSÓ!
Eddig mindig fogtam melletted amióta itt vagy, adjál rá okot!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
HAJRÁ SRÁCOKKK

több mint 8 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Egyszerű a képlet: Ha ma nem nyerünk, valószínűleg le is mondhatunk a PO-ról.
evergreen
Basszus ezt már hetek óta így gondolom, de mégis mindig megússzuk valahogy a teljes reménytelenséget 😊
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
streamet tudna valaki? zunox nekem nem mukodj.
Invincible
 www.vipleague.me/american-football/334459/1/philadelphia-eagles-vs-tampa-bay-buccaneers-live-stream-online.html


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
mint mindig
 www.ustvnow.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
streamet tudna valaki? zunox nekem nem mukodj.

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Néhány forrás szerint Sanchez megkapja a csapatot hosszabb távon, ha jól teljesít.
mustaine
ehhez azért nem kell csapathoz közeli forrásnak lenni, jól játszó játékosokat ritkán szoktak lecserélni... én parádét nem várok tőle amúgy, de azt szerintem be fogja tudni bizonyítani, hogy amire Bradford képes, az igencsak pótolható


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 840 — Chalk Dawk fan
Néhány forrás szerint Sanchez megkapja a csapatot hosszabb távon, ha jól teljesít.
mustaine
Max a szezonra sztem, de az is lehet, hogy árcsökkentő szivárogtatás. Azért jó lenne ha alakulna már valami stabil és szerethető QB poszton.
evergreen
Én még mindig azt mondom, hogy inkább Sanchez mint Bradford.
Szerintem is a szezon végéig lehet övé az offense, de ehhez jobban kell játszania, mint Samunak. Nem valami nagy feladat...

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Néhány forrás szerint Sanchez megkapja a csapatot hosszabb távon, ha jól teljesít.
mustaine
Max a szezonra sztem, de az is lehet, hogy árcsökkentő szivárogtatás. Azért jó lenne ha alakulna már valami stabil és szerethető QB poszton.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 840 — Chalk Dawk fan
Néhány forrás szerint Sanchez megkapja a csapatot hosszabb távon, ha jól teljesít.

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Egyszerű a képlet: Ha ma nem nyerünk, valószínűleg le is mondhatunk a PO-ról.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 840 — Chalk Dawk fan
A másik oldalról: #4 QB R. Griffin #17 WR D. Dye #33 S K. McFadden #74 G A. Marpet #87 TE A. Seferian-Jenkins #91 DE J. Shirley #94 DE G. Johnson

Jackson játszik.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 840 — Chalk Dawk fan
Inaktív: QB Bradford, RB Mathews, CB Rice, LB Acho, OL Andrews, OL Hawkinson, DE Bair

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
19:00,
https://bowl.hu/images/cache/uploads/87dee12b4eb25995ce779ff8998a090b.jpg
NFL meccselőzetesek - 11. hét | Bowl.hu
Beharangozók a tizenegyedik fordulós vasárnapi mérkőzésekhez.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal