Philadelphia Eagles - Tampa Bay Buccaneers

több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Szerintem hagyjuk ezt a szezont a francba, lesz még egy két trapgame ahol belefuthatunk győzelembe de teljesen kilátástalan... az a baj nem látszik mitől lehet jobb a nyávogó Sirrianni ilyen idióta...
dande
Sirianni abból főz, ami van, gyengus a keret
Jakehomer
Nem. Az irányítón kívül sztem bōven megvagyunk, a falban is van mélység (ha nem lenne még szrabbul néznénk ki) és az elkapó, futó szekcióban is meg lenbe a potenciál. A koncepció nem az igazi.
dande
Jah hát az irányító elég fontos 😀 De nem vagytok meg azon kívül sem, a fal okés, de messze nem elit, Sanders egy átlag feletti futó, az elkapó brigád nagyon vékony, Smith ígéretes, de azért nr1-nak újoncként igencsak kevéske. A többieket hagyjuk is, és akkor még csak az O-ról beszéltünk. Nem tudom, milyen koncepciót akarsz, Hurts behatárolja, hogy mit lehet támadásban csinálni, azt elég jól csináljátok btw.
Jakehomer
Az előző drive és pl az Atlanta meccs megmutatta mi lehetne a koncepció, de csak felvillanásokra mutazjuk meg. Mindegy úgyis én látom rosszul, tudom.
dande
Nem mindig engedik meg a gonosz ellenfelek, hogy átfussatok rajtuk 😀

Perception is reality.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem hagyjuk ezt a szezont a francba, lesz még egy két trapgame ahol belefuthatunk győzelembe de teljesen kilátástalan... az a baj nem látszik mitől lehet jobb a nyávogó Sirrianni ilyen idióta...
dande
Sirianni abból főz, ami van, gyengus a keret
Jakehomer
Nem. Az irányítón kívül sztem bōven megvagyunk, a falban is van mélység (ha nem lenne még szrabbul néznénk ki) és az elkapó, futó szekcióban is meg lenbe a potenciál. A koncepció nem az igazi.
dande
Jah hát az irányító elég fontos 😀 De nem vagytok meg azon kívül sem, a fal okés, de messze nem elit, Sanders egy átlag feletti futó, az elkapó brigád nagyon vékony, Smith ígéretes, de azért nr1-nak újoncként igencsak kevéske. A többieket hagyjuk is, és akkor még csak az O-ról beszéltünk. Nem tudom, milyen koncepciót akarsz, Hurts behatárolja, hogy mit lehet támadásban csinálni, azt elég jól csináljátok btw.
Jakehomer
Az előző drive és pl az Atlanta meccs megmutatta mi lehetne a koncepció, de csak felvillanásokra mutazjuk meg. Mindegy úgyis én látom rosszul, tudom.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
[Hát ez a játék kellett nagyon. De ahh, idegesítő egy meccs lett
Wyatt
Szurkolsz neki. Idegesito. De ok nem Mahomes, Rodgers, stb. Nem bassza el Brady. EZ A LENYEG. Nincs nagy waaaooow passz. De nem is kell. Ezert nehez Brady nagysagat megerteni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, akkor vége. Szebbnek indult, de ez is annyit ér, mint a múlt heti

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rohadt idegesítő egy vereség.... mi a francnak nem lehet az elejétől normálisan támadni miért😕
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brady arca kispadon: most bohockdunk meg, vagy mehetunk haza?
ulpianus
Jó lenne, ha most már sikerülne kicsit komolyodni, mert 2 órája semmi sincs
Wyatt
De mindegy. Question of time. Lenyomjak a driveot. Ha jo, akkor ennyi volt. Ugy fest szoros, de nem az. Csak ne basszak el. Ebbol allt a Pats evekig.
Es ennyi lesz.
ulpianus
Hát ez a játék kellett nagyon. De ahh, idegesítő egy meccs lett

több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Brady arca kispadon: most bohockdunk meg, vagy mehetunk haza?
ulpianus
Jó lenne, ha most már sikerülne kicsit komolyodni, mert 2 órája semmi sincs
Wyatt
De mindegy. Question of time. Lenyomjak a driveot. Ha jo, akkor ennyi volt. Ugy fest szoros, de nem az. Csak ne basszak el. Ebbol allt a Pats evekig.
Es ennyi lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Szerintem hagyjuk ezt a szezont a francba, lesz még egy két trapgame ahol belefuthatunk győzelembe de teljesen kilátástalan... az a baj nem látszik mitől lehet jobb a nyávogó Sirrianni ilyen idióta...
dande
Sirianni abból főz, ami van, gyengus a keret
Jakehomer
Nem. Az irányítón kívül sztem bōven megvagyunk, a falban is van mélység (ha nem lenne még szrabbul néznénk ki) és az elkapó, futó szekcióban is meg lenbe a potenciál. A koncepció nem az igazi.
dande
Jah hát az irányító elég fontos 😀 De nem vagytok meg azon kívül sem, a fal okés, de messze nem elit, Sanders egy átlag feletti futó, az elkapó brigád nagyon vékony, Smith ígéretes, de azért nr1-nak újoncként igencsak kevéske. A többieket hagyjuk is, és akkor még csak az O-ról beszéltünk. Nem tudom, milyen koncepciót akarsz, Hurts behatárolja, hogy mit lehet támadásban csinálni, azt elég jól csináljátok btw.

Perception is reality.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Ez komoly emberek?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tessék erre kellett 3 és 3/4d negyedet várni 😕
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Hallgattak rám

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brady arca kispadon: most bohockdunk meg, vagy mehetunk haza?
ulpianus
Jó lenne, ha most már sikerülne kicsit komolyodni, mert 2 órája semmi sincs

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Kettesre

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Brady arca kispadon: most bohockdunk meg, vagy mehetunk haza?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sanders igazan kifuthatott volna az iment
RedFive
És az a kB 10 mp számítana?

több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Sanders igazan kifuthatott volna az iment

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Imádom ezt a tavaly is remekül futó, 3/4.es rövidre legalább 20-30 yardos játékokat...

Amilyen fasza volt az első negyed, olyan nézhetetlen azóta

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább kijöttűnk a 10ből 😛 egyébként ennyi, műköhetne ez csak hát... a bírókat meg inkább hagyjuk, csoda, hogy itt nem találtak vmi szabálytalan előremozgást vagy hasonlót hogy ezt is elvehessék 😊
dande
Elnezest! De mindegy a zebrak. A ket csapat kozt nagy a szakadek. Nem a tompakat kell legyozni. Ahogy a Depeche Mode mondta "It`s just a question of time".
ulpianus
Persze, hogy mindegy, nem is azért írtam mintha számítana 😛
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Legalább kijöttűnk a 10ből 😛 egyébként ennyi, műköhetne ez csak hát... a bírókat meg inkább hagyjuk, csoda, hogy itt nem találtak vmi szabálytalan előremozgást vagy hasonlót hogy ezt is elvehessék 😊
dande
Elnezest! De mindegy a zebrak. A ket csapat kozt nagy a szakadek. Nem a tompakat kell legyozni. Ahogy a Depeche Mode mondta "It`s just a question of time".


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem hagyjuk ezt a szezont a francba, lesz még egy két trapgame ahol belefuthatunk győzelembe de teljesen kilátástalan... az a baj nem látszik mitől lehet jobb a nyávogó Sirrianni ilyen idióta...
dande
Sirianni abból főz, ami van, gyengus a keret
Jakehomer
Nem. Az irányítón kívül sztem bōven megvagyunk, a falban is van mélység (ha nem lenne még szrabbul néznénk ki) és az elkapó, futó szekcióban is meg lenbe a potenciál. A koncepció nem az igazi.
több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
jön egy 8perces td drive

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Néha 1-1 villanás, azonkívül mintha ugyanazt a 3 játékot látnám minden alkalommal. Jobbra kifutás és egy szerencsétlen dobás futtában. Ez ma kb 15alkalommal volt
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cockrell másodszor szerezhetett volna pick6et

több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 277 — maci faszán vitézkötés
Vegre picit felszabadultabban jatszik az Eagles - akartam irni - erre ezek a passzok...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a durva, hogy ez elsőre nem volt az