Pittsburgh Steelers - New England Patriots

több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Édes f...szom!
Végre egy normális pasz play, rögtön egy false start utána...
Mintha direkt csinálná a fal...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Egyébként a matchupokat szépen veszítgetjük. Mind a két oldalon a koordinátorok egyelőre verik a másikat.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Na most indult a fújolás.....LOS mögé 3 és 8-nál....ÉÉÉÉÉÉÉS először KENNY.....a nézőktől....
Klemó
pedig eddig az OL dicsérhető...lenne idő, de Trubi teljesen érthetetlen döntéseket hoz...nem ilyen az a pali, akinek a jövője múlik ezen az éven
Klaci79
Komolyan mondom azt érzem tényleg, mint ha Trubi egy biztos backup helyre hajtana és nem kezdőre....
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ez borzalom.....kiszámítható....borzalmas és ütemtelen...."csak ne rontsak" mert jön a Kenny....komolyan ezt érzem. Most kellene odamenni és jól tökönrugni az egész O stábot. Ott vannak az elkapók, Pickens, DJ, Claypool, Muuth.....de folyamatosan a check down, vagy a LOS közeli dobások jönnek. A leghosszzabb dobás 20 yardos volt, akkor, amikor már mindegy volt.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Na most indult a fújolás.....LOS mögé 3 és 8-nál....ÉÉÉÉÉÉÉS először KENNY.....a nézőktől....
Klemó
pedig eddig az OL dicsérhető...lenne idő, de Trubi teljesen érthetetlen döntéseket hoz...nem ilyen az a pali, akinek a jövője múlik ezen az éven
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Boswellt lassan jobban csípem, mint annó Reedet. Bár olyan frizkója sosem lesz, mint a bolondnak! 😀
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Na most indult a fújolás.....LOS mögé 3 és 8-nál....ÉÉÉÉÉÉÉS először KENNY.....a nézőktől....
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
Peppers 2 szépet villant
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
legalább már megy a tüntetés!!!
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Valaha Canada az ilyen LOS környéki passzokból kihozott már nagy játékot?????? Bármilyen adat alátámasztja ezt???
Klemó
teljesen esélytelen ...Dotson lassú ehhez, méterekre volt a blokkolandó játékostól...nem értem ezt, ahogy előtte sem értettem, hogy azonnal kimozog sokszor és keresi Claypoolt...nem hülyék ezek
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Valaha Canada az ilyen LOS környéki passzokból kihozott már nagy játékot?????? Bármilyen adat alátámasztja ezt???
Klemó
Ő igen, csak a játékosok nem bírják végrehajtani 😊

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Valaha Canada az ilyen LOS környéki passzokból kihozott már nagy játékot?????? Bármilyen adat alátámasztja ezt???
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Kérte már a közönség Picikét?
Szokol
MIlyen picikét? Nem lehet valakit legalább a nevén hívni? Találtok mindekinek idióta "menőmagyar" becenevet? Itt is lehetne játszani ilyet.
prérifarkas
Nem, nem lehet. De kérte már?
Szokol
Nem nem kérte senki nem akar picikét, meg bokolt meg egyéb nyalánkságot.
prérifarkas
Köszi a választ! 😊
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Szép zónavédekezés volt, 10+ yardnyi terület tök üresen...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
ezt a meki dobást...
ennél már az is jobb lett volna ha futunk 3-4 yardot, hogy ezzel segítsük Folkot...
de jó lett volna ellépni 2 támadásnyira
NB2
Itt a hívás volt borzalmas. first down sem lehetett volna reálisan és a 2 labdabirtoklás fontos(abb) lett volna.
Klemó
Attól függetlenül a fiú ma nem hoz sokkal többet, mint Traubi. Nem tudom a többi meccsen milyen, de én izgulnék, ha Pecc szurkoló lennék.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Kérte már a közönség Picikét?
Szokol
MIlyen picikét? Nem lehet valakit legalább a nevén hívni? Találtok mindekinek idióta "menőmagyar" becenevet? Itt is lehetne játszani ilyet.
prérifarkas
ne legyünk már ennyire érzékenyek...senki sem akarja bántani ezzel és szerdinem egy rövid üzenetben bőven belefér...be tudjuk azonosítani név nélkül is
több mint 1 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Kérte már a közönség Picikét?
Szokol
MIlyen picikét? Nem lehet valakit legalább a nevén hívni? Találtok mindekinek idióta "menőmagyar" becenevet? Itt is lehetne játszani ilyet.
prérifarkas
Nem, nem lehet. De kérte már?
Szokol
Nem nem kérte senki nem akar picikét, meg bokolt meg egyéb nyalánkságot.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
ezt a meki dobást...
ennél már az is jobb lett volna ha futunk 3-4 yardot, hogy ezzel segítsük Folkot...
de jó lett volna ellépni 2 támadásnyira
NB2
Itt a hívás volt borzalmas. first down sem lehetett volna reálisan és a 2 labdabirtoklás fontos(abb) lett volna.
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Szépen elbénázott drive volt, méltó befejezéssel...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Na, mellé. Állítom, hogy 2 possesiont nem hoztunk volna be. Persze egyet is nehezen ezzel a játékkal.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
ezt a meki dobást...
ennél már az is jobb lett volna ha futunk 3-4 yardot, hogy ezzel segítsük Folkot...
de jó lett volna ellépni 2 támadásnyira
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Kérte már a közönség Picikét?
Szokol
MIlyen picikét? Nem lehet valakit legalább a nevén hívni? Találtok mindekinek idióta "menőmagyar" becenevet? Itt is lehetne játszani ilyet.
prérifarkas
Nem, nem lehet. De kérte már?
több mint 1 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Kérte már a közönség Picikét?
Szokol
MIlyen picikét? Nem lehet valakit legalább a nevén hívni? Találtok mindekinek idióta "menőmagyar" becenevet? Itt is lehetne játszani ilyet.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Jones nem látja az órát?
Wyatt
Szerintem itt valami gebasz van az óraindítással, nem csak nálunk bénázik ezzel az irányító...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Jones nem látja az órát?
Wyatt
Szerintem a false start ellenére nem állt le az óra...