Pro Bowl 2014

1 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi a véleménye Kansasben hosszútávon Alex Smithről? Lehet-e SB győztes Alexel a Kansasi gárda? Elcserélné -e most Ricsi Alexet Manningre? 😀ano92
Utóbbi kérdés irreleváns. És tudjuk a választ (naná!)
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mi a véleménye Kansasben hosszútávon Alex Smithről? Lehet-e SB győztes Alexel a Kansasi gárda? Elcserélné -e most Ricsi Alexet Manningre? 😀ano92
ez jó

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Mi a véleménye Kansasben hosszútávon Alex Smithről? Lehet-e SB győztes Alexel a Kansasi gárda? Elcserélné -e most Ricsi Alexet Manningre? 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Á, azért szerintem valamennyire csak tisztában lehet vele. Bár ha nincs is az szerintem azért, mert leköti az idejét a munkája, 😀ano92
Nem megbántásképpen, de nem nézem ki belőle, hogy MAXIMUM 2-3 névnél több embert ismer a mostani újoncfelhozatalból(tippre: Clowney, Bridgewater, és Manziel).iktriad
Manzielt mindenki ismeri.ano92
F-Rich nem biztos (de remélem igen).
Hogy mást ne mondjak, emlékszel hogy meg volt ijedve, mikor a Houston bejelentette, hogy Keenum kezd a Chiefs ellen, és Höri elkezdte mondogatni, Casenek milyen rekordjai voltak collegeban. Kb fogalma sem volt a srácról, pedig a tavalyi a 2. éve volt a Texansnál.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Á, azért szerintem valamennyire csak tisztában lehet vele. Bár ha nincs is az szerintem azért, mert leköti az idejét a munkája, 😀ano92
Nem megbántásképpen, de nem nézem ki belőle, hogy MAXIMUM 2-3 névnél több embert ismer a mostani újoncfelhozatalból(tippre: Clowney, Bridgewater, és Manziel).iktriad
Manzielt mindenki ismeri.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Á, azért szerintem valamennyire csak tisztában lehet vele. Bár ha nincs is az szerintem azért, mert leköti az idejét a munkája, 😀ano92
Nem megbántásképpen, de nem nézem ki belőle, hogy MAXIMUM 2-3 névnél több embert ismer a mostani újoncfelhozatalból(tippre: Clowney, Bridgewater, és Manziel).
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
az nem lehet hogy ide írunk kérdéseket, és Höri meg Ricsi elszakmázgat róluk? Dejó lenneano92
írjál, jutni fog idő rá.

de még kezdés előtt és akkor kimásolomHöri
Aztarohadtkurvajoistenit, okés. Van időm még kigondolok pár értelmes kérdést.

Pl. Itt az első: Tajh Boyd heti teljesítménye, mennyit csúszhat, csúszik e egyáltalán, mi nem működött/működött nála?ano92
Ez szerintem túl specifikus kérdés. F-Richnek pl. fogalma sincs arról, ki lehet ő. (Mondjuk lehet Clowneyról sem, de az mondjuk égőbb)iktriad
Á, azért szerintem valamennyire csak tisztában lehet vele. Bár ha nincs is az szerintem azért, mert leköti az idejét a munkája, 😀

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
draftos kérdést csak visszafogottan

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az nem lehet hogy ide írunk kérdéseket, és Höri meg Ricsi elszakmázgat róluk? Dejó lenneano92
írjál, jutni fog idő rá.

de még kezdés előtt és akkor kimásolomHöri
Aztarohadtkurvajoistenit, okés. Van időm még kigondolok pár értelmes kérdést.

Pl. Itt az első: Tajh Boyd heti teljesítménye, mennyit csúszhat, csúszik e egyáltalán, mi nem működött/működött nála?ano92
Ez szerintem túl specifikus kérdés. F-Richnek pl. fogalma sincs arról, ki lehet ő. (Mondjuk lehet Clowneyról sem, de az mondjuk égőbb)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az nem lehet hogy ide írunk kérdéseket, és Höri meg Ricsi elszakmázgat róluk? Dejó lenneano92
írjál, jutni fog idő rá.

de még kezdés előtt és akkor kimásolomHöri
Nesze kapsz tőlem is párat.
Új HCk - mi a véleményed róluk -ki járt jól, ki kevésbé?
Mi a véleményed a mostani draft class erősségéről - melyik poszton mély az idei újoncfelhozatal és hol kevésbé?
Melyik csapattól vársz jövőre nagy ugrás felfelé/jelentős visszaesést?
Te kit vinnél a Houston helyében 1/1en ki - irányítót vagy Clowneyt?
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
az nem lehet hogy ide írunk kérdéseket, és Höri meg Ricsi elszakmázgat róluk? Dejó lenneano92
írjál, jutni fog idő rá.

de még kezdés előtt és akkor kimásolomHöri
Aztarohadtkurvajoistenit, okés. Van időm még kigondolok pár értelmes kérdést.

Pl. Itt az első: Tajh Boyd heti teljesítménye, mennyit csúszhat, csúszik e egyáltalán, mi nem működött/működött nála?

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az nem lehet hogy ide írunk kérdéseket, és Höri meg Ricsi elszakmázgat róluk? Dejó lenneano92
írjál, jutni fog idő rá.

de még kezdés előtt és akkor kimásolom

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
az nem lehet hogy ide írunk kérdéseket, és Höri meg Ricsi elszakmázgat róluk? Dejó lenne

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Galuska most írta twitteren, hogy 1:43kor van a kick off!!! Szóval Höriéknek addig el kell ütniük valamivel az időt(remélem lesz szó így az idei draftról)... Laza 43 perc....iktriad
ó így később is lesz vége.ano92
És később is kezdődik - 1:30kortól lesz adás.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Galuska most írta twitteren, hogy 1:43kor van a kick off!!! Szóval Höriéknek addig el kell ütniük valamivel az időt(remélem lesz szó így az idei draftról)... Laza 43 perc....iktriad
ó így később is lesz vége.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Galuska most írta twitteren, hogy 1:43kor van a kick off!!! Szóval Höriéknek addig el kell ütniük valamivel az időt(remélem lesz szó így az idei draftról)... Laza 43 perc....
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
eredménykövetőzik valaki probowlon? 😀ano92
hogy a francba ne? most még valamennyire érdekel is... 😀Newman
Ja, én is inkább Grammyt néztem volna, de Poz meghívót kapott a hét elején, szóval lesz végre egy jaguár játékos, aki idén képernyőre kerül a Sport Tvben élő meccsen. 😀😀iktriad
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
eredménykövetőzik valaki probowlon? 😀ano92
hogy a francba ne? most még valamennyire érdekel is... 😀Newman
Ja, én is inkább Grammyt néztem volna, de Poz meghívót kapott a hét elején, szóval lesz végre egy jaguár játékos, aki idén képernyőre kerül a Sport Tvben élő meccsen. 😀😀
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
eredménykövetőzik valaki probowlon? 😀ano92
hogy a francba ne? most még valamennyire érdekel is... 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
eredménykövetőzik valaki probowlon? 😀ano92
Höri a Sport TV-nél.szaba
Majd még beszélnek közben ide is irkál? 😀ddano92
eredménykövetőzik valaki probowlon? 😀ano92
Höri a Sport TV-nél.szaba
Majd még beszélnek közben ide is irkál? 😀ddano92
Nem, azt majd mi tesszük meg helyette.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
eredménykövetőzik valaki probowlon? 😀ano92
Höri a Sport TV-nél.szaba
Majd még beszélnek közben ide is irkál? 😀dd

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
eredménykövetőzik valaki probowlon? 😀ano92
Höri a Sport TV-nél.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Á még tippjáték sincs😊

Lesz-e legalább annyi tackle mint TD?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
eredménykövetőzik valaki probowlon? 😀

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
1:30, Sport 2