Seattle Seahawks - New York Giants

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért a kövi 2 héten szoritsatok a mi szerencsenkért is 😉balu10
Ok, cserébe ha 3 hét múlva kikaptok tőlünk. 😀😀iktriad
Az mér jó nektek? Nem kell az 1/2?balu10
Minek? Mi bárhol tudunk bustot húzni. 😀😀iktriad
Mariota csak nem lesz Bust.Sixo67
A Tampa nagy örömére.iktriad
Jaguars költözik Tampába?Sixo67
Nem, a Tampa draftolja Mariotát,. Mi nem draftolunk QBt, az 1. körben. Majd a BADefensive playert visszük.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Eli face!gyeek
vártad már nagyon , mi?? !!yooker
Nem az első a meccsen, ha nem vetted volna észre. 😊 Mindenesetre én szórakozni jöttem, az eredmény lehet bármi, az jó a Cowboysnak, elit Eli bamba képe csak hab a tortán.gyeek
Addig jo amig a kepebe tudsz csak belekotni.NightBoY
Nem kötök bele. Szórakoztatónak tartom. Ha valamibe belekötnék, az a játéka. Béna. 😛gyeek
Tudod mit: rad hagyom. Nem tudom mi a bajod, de abbol a frusztraciobol amit a giants irant erzel szerintem kurva szar eleted lehet. Szoval sajnallak 😕NightBoY
ő sanyi londonbólozibozi
London nagyjából stimmel, sanyi kevésbé. Amúgy hogy telt a halottak napja Zuglón?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Baggio!
Ha már így követed a meccset érdekelne a véleményed:
Nassib franchise QB kaliber szerinted?balu10
who? 😊
viccen kívül minden qb-t mélyen elítélek, aki csak az nfl (rejtett) rasszizmusa miatt lehet hosszabb távon profi irányító
(értsd ha egy legalább 6'2" magas, kemény kötésű fehér srác vagy, akkor backup qb-ként simán elkaristolhatsz akár egy évtizedig is)

a válaszom nem, bár annyira nem követem az nfl-t, hogy pl. ebből a sport tv-s meccsből, ahol úgy látom még mindig Eli játszik, meg tudjam ítélni Nassib jövőjét 😊baggio
Csak kérdeztem a véleményed, hogy szerinted az-e. Azért te többet láttad az egyetemén játszani, mint mi. Mert a fórumban nálunk is az a vélemény, hogy nem.balu10
Sok indokot gondolom eddigi profi karrierje során se szolgáltatott a bizakodásrabaggio
Az eloszezonban, nem volt annyira rossz.
Bár majdnem beelozte Painter xD

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 811 — LIGHTS OUT!
Azért a kövi 2 héten szoritsatok a mi szerencsenkért is 😉balu10
Ok, cserébe ha 3 hét múlva kikaptok tőlünk. 😀😀iktriad
Az mér jó nektek? Nem kell az 1/2?balu10
Minek? Mi bárhol tudunk bustot húzni. 😀😀iktriad
Mariota csak nem lesz Bust.Sixo67
A Tampa nagy örömére.iktriad
Jaguars költözik Tampába?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért a kövi 2 héten szoritsatok a mi szerencsenkért is 😉balu10
Ok, cserébe ha 3 hét múlva kikaptok tőlünk. 😀😀iktriad
Az mér jó nektek? Nem kell az 1/2?balu10
Minek? Mi bárhol tudunk bustot húzni. 😀😀iktriad
Mariota csak nem lesz Bust.Sixo67
A Tampa nagy örömére.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Baggio!
Ha már így követed a meccset érdekelne a véleményed:
Nassib franchise QB kaliber szerinted?balu10
who? 😊
viccen kívül minden qb-t mélyen elítélek, aki csak az nfl (rejtett) rasszizmusa miatt lehet hosszabb távon profi irányító
(értsd ha egy legalább 6'2" magas, kemény kötésű fehér srác vagy, akkor backup qb-ként simán elkaristolhatsz akár egy évtizedig is)

a válaszom nem, bár annyira nem követem az nfl-t, hogy pl. ebből a sport tv-s meccsből, ahol úgy látom még mindig Eli játszik, meg tudjam ítélni Nassib jövőjét 😊baggio
Csak kérdeztem a véleményed, hogy szerinted az-e. Azért te többet láttad az egyetemén játszani, mint mi. Mert a fórumban nálunk is az a vélemény, hogy nem.balu10
Sok indokot gondolom eddigi profi karrierje során se szolgáltatott a bizakodásra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 811 — LIGHTS OUT!
Azért a kövi 2 héten szoritsatok a mi szerencsenkért is 😉balu10
Ok, cserébe ha 3 hét múlva kikaptok tőlünk. 😀😀iktriad
Az mér jó nektek? Nem kell az 1/2?balu10
Minek? Mi bárhol tudunk bustot húzni. 😀😀iktriad
Mariota csak nem lesz Bust.

több mint 9 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
úúú ez nagyott kapott. phu gyerekek ez a második félidő tökre feldobott, bárcsak a SF,Arizona elleni meccseket is igy ''vészelnénk" át 😀Stopyt
Mi dobott fel? Rw szár volt,passzjatek homály, turnovert önerőből nem csinálunk.

Readoption megnyerte nekünk a meccset,a többi vsapat figyelni fog rá.undisputedly
Igaz de attól függetlenül sokkal jobban élveztem mint azt a szenvedést amit lebasztunk az oakland ellen, vagy az az előtti meccseken. Voltak szép és nagy játékok is. A D-ben pedig kicsivel nagyobb volt most a spiritusz. Nem azt mondtam,hogy megváltjuk a világot megint,de remélem ráérzünk mostmár a dolgokra,mert ideje lenne
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért a kövi 2 héten szoritsatok a mi szerencsenkért is 😉balu10
Ok, cserébe ha 3 hét múlva kikaptok tőlünk. 😀😀iktriad
Az mér jó nektek? Nem kell az 1/2?balu10
Minek? Mi bárhol tudunk bustot húzni. 😀😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 futónk maradtozibozi
Majd beáll Nassib RBnek. 😀😀iktriad
30 yardot fut 1 meccsen😊ozibozi
Az pl. Toby Gerhartnál idén majdnem season best. 😀😀iktriad
season totalSixo67
Nem már 200 futott yard felett van. És múlt héten is 50 yard felett futott azt hiszem.
több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért a kövi 2 héten szoritsatok a mi szerencsenkért is 😉balu10
Ok, cserébe ha 3 hét múlva kikaptok tőlünk. 😀😀iktriad
Az mér jó nektek? Nem kell az 1/2?

több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Baggio!
Ha már így követed a meccset érdekelne a véleményed:
Nassib franchise QB kaliber szerinted?balu10
who? 😊
viccen kívül minden qb-t mélyen elítélek, aki csak az nfl (rejtett) rasszizmusa miatt lehet hosszabb távon profi irányító
(értsd ha egy legalább 6'2" magas, kemény kötésű fehér srác vagy, akkor backup qb-ként simán elkaristolhatsz akár egy évtizedig is)

a válaszom nem, bár annyira nem követem az nfl-t, hogy pl. ebből a sport tv-s meccsből, ahol úgy látom még mindig Eli játszik, meg tudjam ítélni Nassib jövőjét 😊baggio
Csak kérdeztem a véleményed, hogy szerinted az-e. Azért te többet láttad az egyetemén játszani, mint mi. Mert a fórumban nálunk is az a vélemény, hogy nem.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 811 — LIGHTS OUT!
1 futónk maradtozibozi
Majd beáll Nassib RBnek. 😀😀iktriad
30 yardot fut 1 meccsen😊ozibozi
Az pl. Toby Gerhartnál idén majdnem season best. 😀😀iktriad
season total

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért a kövi 2 héten szoritsatok a mi szerencsenkért is 😉balu10
Ok, cserébe ha 3 hét múlva kikaptok tőlünk. 😀😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ricsi diagnosztizálta a sérülését, elsorolta a lábban lévő összes csontot kb 😀

több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért a kövi 2 héten szoritsatok a mi szerencsenkért is 😉

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 futónk maradtozibozi
Majd beáll Nassib RBnek. 😀😀iktriad
30 yardot fut 1 meccsen😊ozibozi
Az pl. Toby Gerhartnál idén majdnem season best. 😀😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Baggio!
Ha már így követed a meccset érdekelne a véleményed:
Nassib franchise QB kaliber szerinted?balu10
who? 😊
viccen kívül minden qb-t mélyen elítélek, aki csak az nfl (rejtett) rasszizmusa miatt lehet hosszabb távon profi irányító
(értsd ha egy legalább 6'2" magas, kemény kötésű fehér srác vagy, akkor backup qb-ként simán elkaristolhatsz akár egy évtizedig is)

a válaszom nem, bár annyira nem követem az nfl-t, hogy pl. ebből a sport tv-s meccsből, ahol úgy látom még mindig Eli játszik, meg tudjam ítélni Nassib jövőjét 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
úúú ez nagyott kapott. phu gyerekek ez a második félidő tökre feldobott, bárcsak a SF,Arizona elleni meccseket is igy ''vészelnénk" át 😀Stopyt
Mi dobott fel? Rw szár volt,passzjatek homály, turnovert önerőből nem csinálunk.

Readoption megnyerte nekünk a meccset,a többi vsapat figyelni fog rá.
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 386
1 futónk maradtozibozi
Majd beáll Nassib RBnek. 😀😀iktriad
30 yardot fut 1 meccsen😊
több mint 9 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
úúú ez nagyott kapott. phu gyerekek ez a második félidő tökre feldobott, bárcsak a SF,Arizona elleni meccseket is igy ''vészelnénk" át 😀
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Uh... Ez csúnya volt.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 futónk maradtozibozi
Majd beáll Nassib RBnek. 😀😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hát ez IR lesz

több mint 9 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Baggio!
Ha már így követed a meccset érdekelne a véleményed:
Nassib franchise QB kaliber szerinted?