Seattle Seahawks - Philadelphia Eagles

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Innen már fején is pöröghetünk, 7 perc alatt nem fogunk 14 pontot ledolgozni. Ostoba dolog volt nem challengelni a forward passnál.

Wentz jó ma is, de Pederson ne legyen ezután év edzője meg ilyenek.
mustaine
Wentznél is ezt az MVP baromságot jobb lenne elefelejteni, szerintem csak plusz teher, és sok alapja sem lesz így
MrMiksa
Az 1 fumble ellenére sok panasz nem lehet rá. Az edzőinkkel viszont felmossák a padlót Carrollék.
mustaine
Volt azért ma homály passza bőven, de nem akarom rá fogni a dolgokat, viszont volt már jobb meccse is
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Jo 8!

több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Amúgy meg no para, Wilsonnak minden Eagles elleni meccs karácsony. Remélem nem jönnek szembe a po-ban, akkor nem lesz baj.
balintbaba
En hazai palyan egy mas meccsre szamitanek
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Ma minden szar

több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Amúgy meg no para, Wilsonnak minden Eagles elleni meccs karácsony. Remélem nem jönnek szembe a po-ban, akkor nem lesz baj.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Innen már fején is pöröghetünk, 7 perc alatt nem fogunk 14 pontot ledolgozni. Ostoba dolog volt nem challengelni a forward passnál.

Wentz jó ma is, de Pederson ne legyen ezután év edzője meg ilyenek.
mustaine
Wentznél is ezt az MVP baromságot jobb lenne elefelejteni, szerintem csak plusz teher, és sok alapja sem lesz így
MrMiksa
Az 1 fumble ellenére sok panasz nem lehet rá. Az edzőinkkel viszont felmossák a padlót Carrollék.

több mint 6 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Azért én még nem adom fel, ebbe a D#-ben bennevan bármikor a labdaszerzés vagy egy Def TD, és Wentz is tud bármikor bepakolni egy TD-t... idén is lehet Miracle!!! Ott se gondoltuk volna, jó mondjuk az Giants volt 😊
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Ez a mai meccs nagy tanulsag a DPnek es JS nak is..tul lett tolva a szeker
Nem lett volna ez rossz, de a ketes szitukban rendre rossz edzoi dontesek jottek
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Legalább eldőlt h Brady az MVP
zero0
Na nem mintha a mostani meccsen ő bizonyította volna, hogy az.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Oké... jött a pofon. Ez ma elúszott. Jobb ma a hox...ennyi. Remélem okulunk a maiból.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Innen már fején is pöröghetünk, 7 perc alatt nem fogunk 14 pontot ledolgozni. Ostoba dolog volt nem challengelni a forward passnál.

Wentz jó ma is, de Pederson ne legyen ezután év edzője meg ilyenek.
mustaine
Wentznél is ezt az MVP baromságot jobb lenne elefelejteni, szerintem csak plusz teher, és sok alapja sem lesz így
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Innen már fején is pöröghetünk, 7 perc alatt nem fogunk 14 pontot ledolgozni. Ostoba dolog volt nem challengelni a forward passnál.

Wentz jó ma is, de Pederson ne legyen ezután év edzője meg ilyenek.
mustaine
Ha a Rams bejut a PO-ba, akkor nálam McVay lesz. Egy szinte seggutolsó O-ból csinált egy elit O-t.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most tényleg szrul oldotta meg Wentz
több mint 6 éve
zero0 333
Legalább eldőlt h Brady az MVP
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Azert igy nehez...
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Innen már fején is pöröghetünk, 7 perc alatt nem fogunk 14 pontot ledolgozni. Ostoba dolog volt nem challengelni a forward passnál.

Wentz jó ma is, de Pederson ne legyen ezután év edzője meg ilyenek.

több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Maxvellre kell dobálni...
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Ezek a playek hol viltak az elso felidoben?! Nem ertem
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kéne megint a gyors TD
több mint 6 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Kibaszott vakok ma az edzok
zsojti
a bírók nem?!
Gege55
Nem elsősorban rajtuk múlik.....
dande
Azért az a forward passz, oké, hogy nem jött a challenge, de azért azt a bíróknak alapból vágni kellett volna.
balintbaba
Többek közt ezért kapnák a fizetésüket! Másodlagosan az edzők felelőssége lett volna észrevenni, de elsősorban a zebráké!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Én nem vagyok Jimmy Schwartz, de szerintem nem jó ötlet a linebackert állítani az elkapora
mustaine
21-el nem a futó volt? De ez se volt jó ötlet az tény
Gege55
Egyetemen elkapó volt a faszi, de itt se fut soha, ha ő van fent mindig passz jön. Bár ez is csak nekem tűnik fel, az edzőnek nem.

több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Kibaszott vakok ma az edzok
zsojti
a bírók nem?!
Gege55
Nem elsősorban rajtuk múlik.....
dande
Azért az a forward passz, oké, hogy nem jött a challenge, de azért azt a bíróknak alapból vágni kellett volna.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Amúgy a forward passt nagy faszság volt nem challengelni, 4th down lett vna

több mint 6 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Én nem vagyok Jimmy Schwartz, de szerintem nem jó ötlet a linebackert állítani az elkapora
mustaine
21-el nem a futó volt? De ez se volt jó ötlet az tény
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
menjetek a faszomba bazdmeg nyolcszáz kamera nézi, azt simán végigmegy a forward passz bazdmeg, ennyire balfaszok nem lehetünk

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!