Seattle Seahawks - Philadelphia Eagles

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jöhet a pick Wentztől, olyan nem volt még ma

több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Még fordíthatunk...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kéne szereznünk egy gyors TDt nincs már idő szórakozni
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Na vegre
Janek
Ezt már én is vártam
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Na vegre

több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Seattle igazáb kipottyanhatna előttünk a PO-ban, márha bejutnak. Nagyon nem fekszik nekünk Wilson.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
nem kellett a FG, majd lesz közte 21!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Na jo valahogy vergődjünk be a po-ba aztán majd lesz valahogy....
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kellenek az ilyen meccsek is csak jó lett vna már megnyerni a csoportot, de hát miért is lenne egyszerű
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Ez oriasi blama
Janek
Meg inkabb most jojjon ez elo
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Ez oriasi blama

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Futójátékot teljesen kidobtuk megint pedig 5ös átlaggal ment az is.

több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Nehezen erthetoek ma a playhivasok...
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Hányszor rúgjuk még tökön magunkat

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ennek feltétlen neki kellett menni a harmadik negyedben

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Be kellett volna amúgy rúgni ez modt hülyeség volt
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Itt lenne az ideje csinálni egy fumble touchbacket, az már régen volt.
mustaine
Így sem rossz
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
A sec nem az igazi..iiii
zsojti
mivel nem vagyunk meg létszámban, nyilván
eaglesmcnabb
Az ok, hogy blizten van a fel csapat, de kurva messze vagyunk az emeberktol, mills nagyon lemaradt
zsojti
RW ellen szerintem ez rossz taktika. A 4 DL is szétkapná a falukat, Wilson elszaladgálna, de legalább létszámban meg lennénk hátul és nehezebben találna elkapót
mustaine
Nagyon jó oktatófilm a Jagsnek és Todd Washnak, hogy mit NE csináljuk jövő vasárnap.
iktriad
Cserélhettün vna 😊
dande
Nem rajtunk múlt, hanem Goodelléken, hogy ilyen sorrendben jönnek a Seahawksnak az ellenfelek.
iktriad
Persze nyilván 😛

De egyébként hihetelen újra és újra belefutunk ebbe a késbe
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A sec nem az igazi..iiii
zsojti
mivel nem vagyunk meg létszámban, nyilván
eaglesmcnabb
Az ok, hogy blizten van a fel csapat, de kurva messze vagyunk az emeberktol, mills nagyon lemaradt
zsojti
RW ellen szerintem ez rossz taktika. A 4 DL is szétkapná a falukat, Wilson elszaladgálna, de legalább létszámban meg lennénk hátul és nehezebben találna elkapót
mustaine
Nagyon jó oktatófilm a Jagsnek és Todd Washnak, hogy mit NE csináljuk jövő vasárnap.
iktriad
Cserélhettün vna 😊
dande
Nem rajtunk múlt, hanem Goodelléken, hogy ilyen sorrendben jönnek a Seahawksnak az ellenfelek.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Rugjuk be es fekete terjen eszhez

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Szerintem a Jags verni fogja a Seattlet. Wilsonnak piszok szar napja lesz.
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Baszott jó ez a meccs
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
A sec nem az igazi..iiii
zsojti
mivel nem vagyunk meg létszámban, nyilván
eaglesmcnabb
Az ok, hogy blizten van a fel csapat, de kurva messze vagyunk az emeberktol, mills nagyon lemaradt
zsojti
RW ellen szerintem ez rossz taktika. A 4 DL is szétkapná a falukat, Wilson elszaladgálna, de legalább létszámban meg lennénk hátul és nehezebben találna elkapót
mustaine
Nagyon jó oktatófilm a Jagsnek és Todd Washnak, hogy mit NE csináljuk jövő vasárnap.
iktriad
Cserélhettün vna 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A sec nem az igazi..iiii
zsojti
mivel nem vagyunk meg létszámban, nyilván
eaglesmcnabb
Az ok, hogy blizten van a fel csapat, de kurva messze vagyunk az emeberktol, mills nagyon lemaradt
zsojti
RW ellen szerintem ez rossz taktika. A 4 DL is szétkapná a falukat, Wilson elszaladgálna, de legalább létszámban meg lennénk hátul és nehezebben találna elkapót
mustaine
Nagyon jó oktatófilm a Jagsnek és Todd Washnak, hogy mit NE csináljuk jövő vasárnap.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
A sec nem az igazi..iiii
zsojti
mivel nem vagyunk meg létszámban, nyilván
eaglesmcnabb
Az ok, hogy blizten van a fel csapat, de kurva messze vagyunk az emeberktol, mills nagyon lemaradt
zsojti
RW ellen szerintem ez rossz taktika. A 4 DL is szétkapná a falukat, Wilson elszaladgálna, de legalább létszámban meg lennénk hátul és nehezebben találna elkapót
mustaine
Szerinted nálunk mi a helyzet. Állandóan blitzel a fél csapat. Ok, hogy van 2 elit DB, de ha 5 embert kell lefogni, akkor szart sem érnek 2-en.