Super Bowl XLVIII - Seattle Seahawks - Denver Broncos

3 feliratkozó

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Sport 2, 0:30
Streamek:
 gofirstrow.eu/watch/237208/1/watch-seattle-seahawks-vs-denver-broncos.html
 www.vipboxeu.co/sports/american-football.html
 www.nonstoptv.eu/sport-/sport-kozvetites3-/
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Sherman beszél most a 4 network szakértővel, és ugye a húzó emberekről beszél....ők hátsó körösek, Baldwin és Kearse undrafted, stb...érdekes, mekkora brutál csapat lettek mégis

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenkinek jó hétfőt. Ha látnátok olyan embert, aki félméterrel a föld felett sétál, arról tudjátok, hogy Seahawks fan.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
na, üdv emberek
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon Anger mellett mit kéne a Seattlenek adnunk, hogy odaadják cserébe Russell Wilsont? 😀😀iktriad
a stadiont 😀bálnalekvár
Azt mit csinálnak vele? Mondjuk ősztől jöhetnek oda fürdeni a meccs alatt is. 😀😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon Anger mellett mit kéne a Seattlenek adnunk, hogy odaadják cserébe Russell Wilsont? 😀😀iktriad
a pakisztáni tulaj pénzétKampman
Allennek nem kell, a bőre alatt is pénz van neki is.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Vajon Anger mellett mit kéne a Seattlenek adnunk, hogy odaadják cserébe Russell Wilsont? 😀😀iktriad
a stadiont 😀bálnalekvár
hallod, minden vágyuk lenne Floridába vinni a franchiset 😀
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
na, ennek vége, akkor uborkaszezon, NFL arrest tracker beizzít, mással úgyse fogjuk tudni szórakoztatni magunkat a draftot leszámítva őszig 😕
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Vajon Anger mellett mit kéne a Seattlenek adnunk, hogy odaadják cserébe Russell Wilsont? 😀😀iktriad
a stadiont 😀

akkorisredskins
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Vajon Anger mellett mit kéne a Seattlenek adnunk, hogy odaadják cserébe Russell Wilsont? 😀😀iktriad
a pakisztáni tulaj pénzét
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon Anger mellett mit kéne a Seattlenek adnunk, hogy odaadják cserébe Russell Wilsont? 😀😀
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Jogos az MVP díj!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Malcolm Smith az MVP. De megérdemelte.
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Malcolm Smith MVP
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Mindent hittem az SB- ről de hogy ilyen sima lesz na azt nem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Olivérék már megint össze-vissza beszélnek a Seahawks jövőjéről.iktriad
Miért Oliblood mikor beszélt nooormmmááliisan?😘)ThundersNFL
Ott a pont.
De ez a. "Előbb-utóbb el kell engedniük Shermant is" duma nagyon ostoba volt. Miért is?iktriad
Nos, ezért nem nézem továbbra sem a magyar sporttv-t

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Hú de sokat kell várni még újabb meccses eredménykövetőre.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Érdekel, velem van-e a baj: semleges drukkerek! Csak szerintem volt ez egy brutál szar SB?! 😀bálnalekvár
Az eredménykövető valamelyest szórakoztatóvá tette.iktriad
Melyiket nem? 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Olivérék már megint össze-vissza beszélnek a Seahawks jövőjéről.iktriad
Miért Oliblood mikor beszélt nooormmmááliisan?😘)ThundersNFL
Ott a pont.
De ez az "Előbb-utóbb el kell engedniük Shermant is" duma nagyon ostoba volt. Miért is?
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Azt hiszem, borítékolhatunk egy Seahwaks-49ers nyitómeccset szeptemberre.Kampman
Denverrel nem játszanak véletlenül alapszakasz meccset? Mert ha igen, én azzal kezdenék.iktriad
játszanak, ráadásul otthon, ha jól tudom...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekel, velem van-e a baj: semleges drukkerek! Csak szerintem volt ez egy brutál szar SB?! 😀bálnalekvár
Az eredménykövető valamelyest szórakoztatóvá tette.
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Olivérék már megint össze-vissza beszélnek a Seahawks jövőjéről.iktriad
Miért Oliblood mikor beszélt nooormmmááliisan?😘)

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
Érdekel, velem van-e a baj: semleges drukkerek! Csak szerintem volt ez egy brutál szar SB?! 😀bálnalekvár
annak nem mondanám, de hogy egyoldalú és ezáltal uncsi volt ez tény, de ettől még zseniálisan leradírozták az ellenfelet 😊

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Érdekel, velem van-e a baj: semleges drukkerek! Csak szerintem volt ez egy brutál szar SB?! 😀bálnalekvár
Unalmas volt semlegesként, az igaz. De élmény volt nézni a Seahawks játékát. Csak olyan korán eldőlt, hogy nem volt min izgulni.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Érdekel, velem van-e a baj: semleges drukkerek! Csak szerintem volt ez egy brutál szar SB?! 😀bálnalekvár
igen

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Érdekel, velem van-e a baj: semleges drukkerek! Csak szerintem volt ez egy brutál szar SB?! 😀bálnalekvár
Az XLV volt a legjobb, a többi igazából középszerű volt.