Tampa Bay Buccaneers - Atlanta Falcons

1 feliratkozó

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A végeert kár, ott volt néhány szemoldokhuzasom, de jó volt ez. Julio legyen egészséges idén, aztán hadd szoljon

több mint 3 éve
red5 New England Patriots 521
ezt a két QB-t sajnálom amióta nfl-s vagyok a legjobban...Mat Stafford...Matt Ryan...többet érdemelnek,mint ami jut nekik sajna

őlég vót
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Minek van fent Ryan? Miért van fent bárki olyan aki jövőre kezdő lehet?

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Grat Bucs, megérdemelt győzelem!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Na, most nyugodtam meg igazán 😀
Kenny
adom én is 😀 😀
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Na, most nyugodtam meg igazán 😀

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Rico, egy ilyenért ha lenne tétje a meccsnek kikövetelnélek a kezdőből...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
red5 New England Patriots 521
hiába hígitod a fost az akkor is fos volt már korábban is....😂...sorry

Szerkesztette: red5

őlég vót
több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Nem bánom, ha megy az anyázás, de az én kommentemet ne rakjátok már bele az előzménybe 😀
Kampman
sorry 😀 Isten mentsen az anyázástól... így is elég híg lett a mezőny!
több mint 3 éve
batyu New England Patriots 630
Nem bánom, ha megy az anyázás, de az én kommentemet ne rakjátok már bele az előzménybe 😀
Kampman
kellett neked értelmesen hozzászólni 😛

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
imádom hogy a pats drukkereket jobban érdekli a meccs mint az atlanta/tampa szurkolóit
kaszo
2008-ban a Packers drukkerek egy része is rászokott a Jets meccsekre.
Kampman
De nincs ezzel baj tényleg...de az, hogy "átjössz" és nyafogsz, hogy akkor most így meg úgy tolják a csapatod...azzal sztem már inkább van!

Tisztelet a kivételnek!
zekeffron
El vagy tévedve. A Falcons-fanok hoborogtek a vereség után a Bucs-topicban birozva. Én szimplán csak megkérdeztem, hogy most ez még így áll e.


Ez a playhivas elég fasza volt, nem is értettem a 3. Kísérletet, de ez így elég impressziv volt

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Nem bánom, ha megy az anyázás, de az én kommentemet ne rakjátok már bele az előzménybe 😀
több mint 3 éve
batyu New England Patriots 630
imádom hogy a pats drukkereket jobban érdekli a meccs mint az atlanta/tampa szurkolóit
kaszo
2008-ban a Packers drukkerek egy része is rászokott a Jets meccsekre.
Kampman
vagy colt-broncos vonalon is megfigyelhető volt hasonló jelenség, akkor nem volt ekkora hőbörgés miatta
batyu
Az a baj, hogy Te olyan sötétben vagy és nem érted, hogy miről van szó, hogy felesleges ezen "vitázni".
zekeffron
öblíts, mert ürülék ment a szádba

több mint 3 éve
red5 New England Patriots 521
imádom hogy a pats drukkereket jobban érdekli a meccs mint az atlanta/tampa szurkolóit
kaszo
2008-ban a Packers drukkerek egy része is rászokott a Jets meccsekre.
Kampman
vagy colt-broncos vonalon is megfigyelhető volt hasonló jelenség, akkor nem volt ekkora hőbörgés miatta
batyu
ez lenne Rogers-nél is...és még pár korszakos zseninél...van aki csak csapatot szeret...van aki csak játékost....és van aki csapatnak és egy másik játékosnak is....így szép az NFL

őlég vót
több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
imádom hogy a pats drukkereket jobban érdekli a meccs mint az atlanta/tampa szurkolóit
kaszo
2008-ban a Packers drukkerek egy része is rászokott a Jets meccsekre.
Kampman
vagy colt-broncos vonalon is megfigyelhető volt hasonló jelenség, akkor nem volt ekkora hőbörgés miatta
batyu
Az a baj, hogy Te olyan sötétben vagy és nem érted, hogy miről van szó, hogy felesleges ezen "vitázni".
több mint 3 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
imádom hogy a pats drukkereket jobban érdekli a meccs mint az atlanta/tampa szurkolóit
kaszo
2008-ban a Packers drukkerek egy része is rászokott a Jets meccsekre.
Kampman
vagy colt-broncos vonalon is megfigyelhető volt hasonló jelenség, akkor nem volt ekkora hőbörgés miatta
batyu
én nem hőbörögtem azon hogy itt vagytok, csak megjegyeztem hogy vicces hogy hőbörögtök
több mint 3 éve
batyu New England Patriots 630
imádom hogy a pats drukkereket jobban érdekli a meccs mint az atlanta/tampa szurkolóit
kaszo
2008-ban a Packers drukkerek egy része is rászokott a Jets meccsekre.
Kampman
vagy colt-broncos vonalon is megfigyelhető volt hasonló jelenség, akkor nem volt ekkora hőbörgés miatta

több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
imádom hogy a pats drukkereket jobban érdekli a meccs mint az atlanta/tampa szurkolóit
kaszo
2008-ban a Packers drukkerek egy része is rászokott a Jets meccsekre.
Kampman
De nincs ezzel baj tényleg...de az, hogy "átjössz" és nyafogsz, hogy akkor most így meg úgy tolják a csapatod...azzal sztem már inkább van!

Tisztelet a kivételnek!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
imádom hogy a pats drukkereket jobban érdekli a meccs mint az atlanta/tampa szurkolóit
kaszo
2008-ban a Packers drukkerek egy része is rászokott a Jets meccsekre.
több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
imádom hogy a pats drukkereket jobban érdekli a meccs mint az atlanta/tampa szurkolóit
kaszo
Igen, nagyon komolyak és jönnek ide nyafogni 😊 meg védeni a "csapatukat"...otthon meg mantrázzák, hogy évek óta figyelgetik a "Kalózokat" is...
zekeffron
Én nem figyeltem, és nem is biztos, hogy fogom. De mivel 17 éve szurkolok Bradynek, hadd szurkoljak tovabbra is
Wyatt
Le a kalappal apjuk...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ha már hiányoltuk a kamuflageket a Tampa Bay Refereesnek jött egy most Gronkra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
imádom hogy a pats drukkereket jobban érdekli a meccs mint az atlanta/tampa szurkolóit
kaszo
Igen, nagyon komolyak és jönnek ide nyafogni 😊 meg védeni a "csapatukat"...otthon meg mantrázzák, hogy évek óta figyelgetik a "Kalózokat" is...
zekeffron
Én nem figyeltem, és nem is biztos, hogy fogom. De mivel 17 éve szurkolok Bradynek, hadd szurkoljak tovabbra is

több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Lassan csak kéne chokeolni egy szokásosat, mert gigantikus kibaszás lenne egy a WIN a következő rezsimmel.
Kenny
Jones II TD, kicsit megnyugodhatunk a draft pozit illetően 😊
több mint 3 éve
red5 New England Patriots 521
imádom hogy a pats drukkereket jobban érdekli a meccs mint az atlanta/tampa szurkolóit
kaszo
Igen, nagyon komolyak és jönnek ide nyafogni 😊 meg védeni a "csapatukat"...otthon meg mantrázzák, hogy évek óta figyelgetik a "Kalózokat" is...
zekeffron
ezt nem tudtam,hogy csak te szurkolhatsz egyes csapatoknak....😇

őlég vót
több mint 3 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Most is a Bucsot nyomják a bírók, ügyi?
Wyatt
melyik flag nem volt jogos?
empty taxi
Mondjuk a dupla opi amiből 4. És 2 lett? Ja azt egyiket sem dobtak. Fumble? Minek azt. Ugyanolyan kezhasznalat, 4.nek dpi. Csak például, mert múltkor volt egy rossz spot és utána morgott mindenki
Wyatt
A múlt meccsen maradt el roughing the kicker is pl. ami után drive-ot lehetett volna folytatni a 4. negyedben, de hát istenem, szelektív a memóriád.
Btw cserébe most elmaradt egy DPI Treadwell-lel szemben.
empty taxi
De tényleg 4-11-es csapatként a Goat ellen hátrányban kellene védeni magunkat? 😀

Ne vicceljetek már.....

Szerkesztette: zekeffron