Washington Redskins - Green Bay Packers

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Én évek óta csak kedvelem a Packerst, de nem nagyon követem mi zajlik ott, de felmerül bennem a kérdés, hogy oké, sérülések, de mi folyik ott? Ha nem lenne Rodgers, ez a csapat a Clevelandet se tudná jelenleg elverni. Ilyen szintű összeesésnél nem tudom elképzelni, hogy ne merüljön fel a teljes stáb váltás...
peterk2005
Sok minden.

A játékospolitikánk és a klubkultúránk fölött eljárt az idő. Draftról nem lehet normálisan építkezni, hacsak nem sikerül mindegyik olyan jól, mint mondjuk az, amikor egyszerre húztuk be az első körben CMIII-at és Rajit. De ha éppen éveken át a középszer és a selejt jön, akkor ez van. Ilyenkor jöhetne néhány nevesebb FA, de hát nem, a mi (kicsit saját magunkra is erőltetett) kisvárosi imidzsünkbe az nem fér bele.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Grat a skínsnek. Jók voltak.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Na szép hetet mindenkinek, ha találtatok munkába menet egy használható CB-t postázzátok Green Bay-be.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
nem fogjuk tudni eldönteni melyik a szezonunk legszarabb meccse
Old Green Bay
Már múlt héten mondtam, amikor a mindenki által kiröhögött Osweiler is karriercsúcsot dob majd
Kampman
Mondjuk iden meg nem ment 270 fole... szoval nem nagy batorsag kijelenteni.
Igor
Na jó, de ellenünk olyat fog játszani, amit később se fog. (És megint elfelejtettem, hogy még Cutlerrel is lesz egy randevúnk, legalább arra az egyre megpróbálhatná összekapni magát ez a szerencsétlen brigád. Vagy akkor rakjunk be helyettük ilyen embernagyságú madárijesztőket, hátha elakad bennük egy-két labda)
Kampman
Ne máááár 😊 Ezen nagyon jót nevettem...fúúú. Überelted a mai packers db-k teljesítményét is. Már ami a humort illeti.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én évek óta csak kedvelem a Packerst, de nem nagyon követem mi zajlik ott, de felmerül bennem a kérdés, hogy mi folyik ott? Ha nem lenne Rodgers, ez a csapat a Clevelandet se tudná jelenleg elverni. Az offense már jó ideje szenved, és erre így összerogyik a defense is? Ezt nem lehet csak a sérülésekre fogni. Ilyen szintű összeesésnél nem tudom elképzelni, hogy ne merüljön fel a teljes stáb váltás...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
nem fogjuk tudni eldönteni melyik a szezonunk legszarabb meccse
Old Green Bay
Már múlt héten mondtam, amikor a mindenki által kiröhögött Osweiler is karriercsúcsot dob majd
Kampman
kár, hogy a browns-szal nem játszotok idén
Löfli
Pont ezt írtam, hogy 2008-ban legalább megkaptuk a végén a Lionst egyfajta kegyelemgyőzelemnek. De idén mi megyünk hozzájuk. Csúnya lesz.
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
ez kész

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem fogjuk tudni eldönteni melyik a szezonunk legszarabb meccse
Old Green Bay
Már múlt héten mondtam, amikor a mindenki által kiröhögött Osweiler is karriercsúcsot dob majd
Kampman
kár, hogy a browns-szal nem játszotok idén
Löfli
Normális vagy? 😊 Akkor lehet ugrana a Browns 0-16-os szezonja
shagi0206
pont azért, én nem akarok még egy 0-16-os szezont :9


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
nem fogjuk tudni eldönteni melyik a szezonunk legszarabb meccse
Old Green Bay
Már múlt héten mondtam, amikor a mindenki által kiröhögött Osweiler is karriercsúcsot dob majd
Kampman
Mondjuk iden meg nem ment 270 fole... szoval nem nagy batorsag kijelenteni.
Igor
Na jó, de ellenünk olyat fog játszani, amit később se fog. (És megint elfelejtettem, hogy még Cutlerrel is lesz egy randevúnk, legalább arra az egyre megpróbálhatná összekapni magát ez a szerencsétlen brigád. Vagy akkor rakjunk be helyettük ilyen embernagyságú madárijesztőket, hátha elakad bennük egy-két labda)
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
nem fogjuk tudni eldönteni melyik a szezonunk legszarabb meccse
Old Green Bay
Már múlt héten mondtam, amikor a mindenki által kiröhögött Osweiler is karriercsúcsot dob majd
Kampman
kár, hogy a browns-szal nem játszotok idén
Löfli
Normális vagy? 😊 Akkor lehet ugrana a Browns 0-16-os szezonja
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem fogjuk tudni eldönteni melyik a szezonunk legszarabb meccse
Old Green Bay
Már múlt héten mondtam, amikor a mindenki által kiröhögött Osweiler is karriercsúcsot dob majd
Kampman
kár, hogy a browns-szal nem játszotok idén


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jones te tahó paraszt. Ennyit érsz az első köröddel együtt.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Nem vicces, mert ha már a Cards szarakodik, akkor legalább a Packers lehetne normális idén.
De én most úgy kiröhögtem a Packerst, hogy fáj tőle a hasam. Már nem bírtam tovább 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
nem fogjuk tudni eldönteni melyik a szezonunk legszarabb meccse
Old Green Bay
Már múlt héten mondtam, amikor a mindenki által kiröhögött Osweiler is karriercsúcsot dob majd
Kampman
Mondjuk iden meg nem ment 270 fole... szoval nem nagy batorsag kijelenteni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
nem fogjuk tudni eldönteni melyik a szezonunk legszarabb meccse
Old Green Bay
Már múlt héten mondtam, amikor a mindenki által kiröhögött Osweiler is karriercsúcsot dob majd
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Be akartak engedni Kelleyt, de Gunter meg ezt is elcseszte. 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pedig eddig 3.3as átlagon futott Kelley. Eddig


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
nem fogjuk tudni eldönteni melyik a szezonunk legszarabb meccse

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na jóéjt mindenkinek!

Gratula a Redskinsnek.

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
majdnem elalvó párom:

"ennek örömére lehetne valami leárazás a Packers cuccokra az nflshop-ban?"

szegény bölcsesség fog húzás után virraszt velem

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nézzük a pozitív oldalát. Olyan undorítóan borzalmas a corner állományunk ma, hogy legalább nem Nelson TD-ről marad emlékezetes a meccs. 😊

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Tizenkettedik kimaradt XP a fordulóban. Ez se semmi.
peterk2005
 www.youtube.com/watch?v=UTQs_ECGFHM

0:22
No more extra points after touchdowns.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
És akkor most menjen fel az offense lelkesen és motiváltan.
Kampman
menni fog, csak jöjjön össze az onside 😊 😊 😊

több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Tizenkettedik kimaradt XP a fordulóban. Ez se semmi.
peterk2005
Vmi van a levegőben ma. Nagyon durván betett a rúgóknak ez a távolabbi extra pont.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tizenkettedik kimaradt XP a fordulóban. Ez se semmi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)