Washington Redskins - Philadelphia Eagles

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Parkey lol

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
B+ Parkey
több mint 9 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
na akkor most büntetni
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Végre nem mi kezdünk így egy félidőt, az előző 3 után ránk fért 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó meccs volt

több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
jobban szeretem az ST-t, mint amennyire a sec-et utálom.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
ott is van?
több mint 9 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
és ott a TO
múlt héten mi csináltuk ugyanezt
több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Kurva sokat kell írnom még hogy tényleg nyerjünkmustaine
írnom? talán már nem olyan sokat 😉
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Kurva sokat kell írnom még hogy tényleg nyerjünkmustaine
Innom*

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off: Playoff meccsek időpontjait megmondaná vagy belinkelné valaki! Köszönöm!sorozatjunkie
január 1.!baggio
Nehogy azt hidd, hogy az NCAA-re volt kíváncsi 😉
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Off: Playoff meccsek időpontjait megmondaná vagy belinkelné valaki! Köszönöm!sorozatjunkie
január 1.!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként általában WC-körben szombat 22.15, 2.30 vasárnap 19.00 22.15 vagy valami hasonló szokott lenni az elosztás de ha nem haragszol azt még én sem tudom megmondani most ki mikor játszik 😉 😛
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Kurva sokat kell írnom még hogy tényleg nyerjünk

több mint 9 éve
sorozatjunkie Pittsburgh Steelers 269
Off: Playoff meccsek időpontjait megmondaná vagy belinkelné valaki! Köszönöm!sorozatjunkie
nfl.com/schedule 😉 a barátoddande
THX!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off: Playoff meccsek időpontjait megmondaná vagy belinkelné valaki! Köszönöm!sorozatjunkie
nfl.com/schedule 😉 a barátod
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Nem biztos, hogy Parkey lába olyan állapotban van, hogy 60 yardról megkockáztatják.Highlander
16 másodperc volt hátra, a 40-esen voltunk. Ilyenkor bármi jobb döntés mint a punt. De nyilván nem rúgni kellett volna, hanem nekimenni, ha nem is jön össze, a Redskins már semmit nem tud csinálni.Hulkeinstein
Ez mondjuk jogos, én is azt hittem, hogy nekimegyünk.

több mint 9 éve
sorozatjunkie Pittsburgh Steelers 269
Off: Playoff meccsek időpontjait megmondaná vagy belinkelné valaki! Köszönöm!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nem biztos, hogy Parkey lába olyan állapotban van, hogy 60 yardról megkockáztatják.Highlander
16 másodperc volt hátra, a 40-esen voltunk. Ilyenkor bármi jobb döntés mint a punt. De nyilván nem rúgni kellett volna, hanem nekimenni, ha nem is jön össze, a Redskins már semmit nem tud csinálni.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van, nem tudjuk, hogy áll a sérülése amivel lényegében játszik, ha nem muszáj ne erőltessük
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
PUNT?????????????????????Hulkeinstein
16 másodperccel a szünet előtt simán neki lehetett volna menni vagy akár egy FG-t megpróbálni, csak gondolom félnek Fletcheréktől, hogy ennyi idő alatt is beszopnak pár nagy playt, ha nem sikerül.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Nem biztos, hogy Parkey lába olyan állapotban van, hogy 60 yardról megkockáztatják.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még nem volt ma labdaszerzésünk, kéne
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megint csalódtam Chip-ben, legalább a harmadik egyértelműen rossz döntése az utóbbi hetekben. Teljesen érthetetlen.Hulkeinstein
Altat. Vagy spórol Mariotára.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Megint csalódtam Chip-ben, legalább a harmadik egyértelműen rossz döntése az utóbbi hetekben. Teljesen érthetetlen.