Washington Redskins – Philadelphia Eagles

1 feliratkozó

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Bazdmeg inkább Heneryt nézem. Azt már legalább zsigerből szidom.

több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
sturgis még az extrát is a léc mellé helyezi, nehogy kivédje valaki xd

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Hátha most megtörik valami

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
csoda is coming
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
tud sam csak rá kell hívni a hosszút xd

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ÉS AKKOR HOSSZÚ PASSZ! Coopert kell elővenni? 😀 😀

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
jó ez a sec

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
ez nem igaz, hogy nem bírja oda dobni volt megint 7 másodperce
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 890 — Eagles & Seahawks fan
Ebben mi volt a holding?
több mint 8 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sam-nek már nincs tekintélye az ellenfelekkel szemben sem. Minden védelem tudja, hogy kicsit ráijesztenek és annyi neki. Lehet parasztság,de tavaly imádkoztam, hogy Foles valahogy eltávolodjon a QB posztról, ha kell akkor sérüljön le de már nem bírtam nézni.De sajno ez kellett ahhoz hogy végre Sanchez játszhasson és ne az a majomparádé.Az első passza kapásbol egy hosszu td volt...Ne akarja senki hogy megint könyörögni kelljen az égieknek hogy Sammy kipottyanjon onnan!!!
MrMiksa
Ugyan ezt érzem én is, sosem hittem volna, hogy lesz még 1 olyan szezon ahol könyörögni kell a jó öreg Száncsóért! :S Ez az ami nagyon gáz... Mondjuk elsősorban nem Sam hibája, hogy mi idehoztuk annak ellenére, hogy milyen xar! Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy mennyire röhöghetnek most a Rams-nál!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
legalább megfutotta de most is volt 6 sec mire elindult
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
sam se magabiztos de hogy az OL bottom 5 ligaszinten az tuti
eaglesmcnabb
Dolphins, Lions, Seahawks, Colts az egyértelmű bottom 4, ettől a szinttől messze az Eagles


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Sam-nek már nincs tekintélye az ellenfelekkel szemben sem. Minden védelem tudja, hogy kicsit ráijesztenek és annyi neki. Lehet parasztság,de tavaly imádkoztam, hogy Foles valahogy eltávolodjon a QB posztról, ha kell akkor sérüljön le de már nem bírtam nézni.De sajno ez kellett ahhoz hogy végre Sanchez játszhasson és ne az a majomparádé.Az első passza kapásbol egy hosszu td volt...Ne akarja senki hogy megint könyörögni kelljen az égieknek hogy Sammy kipottyanjon onnan!!!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
sam se magabiztos de hogy az OL bottom 5 ligaszinten az tuti
eaglesmcnabb
bezzeg ha Foles művelte volna ugyan ezt...... sztem egy QB-n is múlik milyen az OL előtte........
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 890 — Eagles & Seahawks fan
sam se magabiztos de hogy az OL bottom 5 ligaszinten az tuti
eaglesmcnabb
Ez viszont hülyeség. Nyilván a backupok alapból rosszabbak, mint az átlag, de még velük sem a falon megy ez el. A blokkok többnyire megvannak, a baj az üresen hagyott emberekből van, illetve abból, hogy Bradford nem dobja el azt a k*rva labdát. Johnson, Peters top5, Kelce idén hibázgat, de ugyanannyi kulcsblokkja is van. Konkrét hatalmas Barbre hibára én nem emlékszem, és Gardnernél sem voltak egyéni bakik. A gond a coachinggal van.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
A 4FD-t is sikerült alulmúlni, a Befaló kettővel van/ félidő


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sam egy igazi gyökér, mit vártatok, hogy majd tényleg ezzel a rakás szarzsákkal fogunk bejutni a PO-ba, és megnyerjük a SB-t? 😀 Ugyan már... aki komolyan azt hitte, hogy bármire esélyesek vagyunk egy ilyen kaliberű QB-val az vagy az első NFL szezonját nézi, vagy naivabb egy elsős kisiskolásnál is! Annyira vártam ezt a szezont, de már inkább a következőt szeretném 😕
Gege55
mondjuk ez az alpári stílus hiányzik a legkevésbé.
evergreen
Mondjuk akkor ne olvasd el... ennyi ... olvastam én már ennél sokkal alpáribb hsz-eket is. Igaz nem most, de ezt már nem bírtam magamban tartani.
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
sam se magabiztos de hogy az OL bottom 5 ligaszinten az tuti

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Sam egy igazi gyökér, mit vártatok, hogy majd tényleg ezzel a rakás szarzsákkal fogunk bejutni a PO-ba, és megnyerjük a SB-t? 😀 Ugyan már... aki komolyan azt hitte, hogy bármire esélyesek vagyunk egy ilyen kaliberű QB-val az vagy az első NFL szezonját nézi, vagy naivabb egy elsős kisiskolásnál is! Annyira vártam ezt a szezont, de már inkább a következőt szeretném 😕
Gege55
mondjuk ez az alpári stílus hiányzik a legkevésbé.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sam egy igazi gyökér, mit vártatok, hogy majd tényleg ezzel a rakás szarzsákkal fogunk bejutni a PO-ba, és megnyerjük a SB-t? 😀 Ugyan már... aki komolyan azt hitte, hogy bármire esélyesek vagyunk egy ilyen kaliberű QB-val az vagy az első NFL szezonját nézi, vagy naivabb egy elsős kisiskolásnál is! Annyira vártam ezt a szezont, de már inkább a következőt szeretném 😕
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Yipiyooo, a második félidőre fölösleges kijönni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
toothy New England Patriots 222
Azt hiszem lassan tephetem szet a szelvenyem 😀
toothy
nyugi, ideát 77ezer bánja mert a többi meccs jön : D
eaglesmcnabb
87655 itt, nem vagyok nyugodt 😕
toothy
Igaz a nagy tetesen a Giants eddig szepen tolja a Falcons-szal karoltve, de a buliszelo is jol all ezen kivul
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
#collegekickers

ja mégsem...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
tuti eltippmixülte az eagles 0-ra

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
menjen ez a kurva anyjába 33ról
nem hiszem el kibaszott hülye most basznám ki az öltözőből is