Wild Card vasárnap

1 feliratkozó

több mint 2 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ennek viszont nem sok értelme volt nekimenni...
warr_b
Jobban jöttünk ki, mint egy punttal. Iq 9000
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Itt mar FG kellett volna
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Saftey veszèly lesz 😁😁😁😁
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ennek viszont nem sok értelme volt nekimenni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
csipkelli 3 303
És Reagort keresi.
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
most vagy futni fog vagy a te-nek dobja
gedam
2/1
több mint 2 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Végre egy normális edző.
Géniusz Belichick meg McVay puntolt volna.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
most vagy futni fog vagy a te-nek dobja
gedam
nem hallgatott rád

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
a nehezebbet meg lehúzta

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kellett ez a 7 csapatos PO, mint szar a zsebbe.

Semmiképp se beszólni akarok a PHI és PIT fanoknak, de pont ilyen egyoldalú és nem túl érdekfeszítő meccset vártam ettől, és várok az éjjelitől.
Duff
Most mondjuk azt hogy nektek mèg ez se...nem szóltam 😜😏🤫
dande
egyedül a Chargers lett volna érdekes csapat akik nem jutottak be, meg max a Colts. de amúgy nincs értelme ennek. Mi is vagy a Seahawks is itt lehetne, ugyanolyan unalmas szar lenne mint ez. még ha csak 6 csapat is lenne simán lehetne ugyanilyen blowout
Heisman
Áh a Coltsnál, már szezon előtt borítékolható volt, hogy Vöri nem fogja őket PO-ba vinni
MirrMurr
érdekes lenne, és meg lehetett volna, de a háttérben meghúzódó Jags száll elbaszta nekik. Taylorral lehetett volna futni. és jó kis meccseket játszottak az alapszakasz alatt is

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
gedam 5 700
most vagy futni fog vagy a te-nek dobja
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bmwg...
több mint 2 éve
gedam 5 700
vagy futni fog vagy a te-nek dobja
gedam
a te-nek dobta
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
vagy futni fog vagy a te-nek dobja
gedam
👏👏
több mint 2 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Kellett ez a 7 csapatos PO, mint szar a zsebbe.

Semmiképp se beszólni akarok a PHI és PIT fanoknak, de pont ilyen egyoldalú és nem túl érdekfeszítő meccset vártam ettől, és várok az éjjelitől.
Duff
Most mondjuk azt hogy nektek mèg ez se...nem szóltam 😜😏🤫
dande
egyedül a Chargers lett volna érdekes csapat akik nem jutottak be, meg max a Colts. de amúgy nincs értelme ennek. Mi is vagy a Seahawks is itt lehetne, ugyanolyan unalmas szar lenne mint ez. még ha csak 6 csapat is lenne simán lehetne ugyanilyen blowout
Heisman
Áh a Coltsnál, már szezon előtt borítékolható volt, hogy Vöri nem fogja őket PO-ba vinni
több mint 2 éve
gedam 5 700
vagy futni fog vagy a te-nek dobja
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
lol ezt hova a faszba dobta
briareos
tua beállt egy playre
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
lol ezt hova a faszba dobta
briareos
Oda
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
eddig egyébként nem úgy tűnik hogy sok értelme volt a PO bővítésnek
Adirotor
Ugyanerre gondoltam
warr_b
Várható volt, így is voltak igencsak gyenge wild card meccsek... pl. a Jags-Bills pár éve.
Nem tudom, hogy a régi számolás szerint befértünk volna-e a PO-ba, de igazából mindegy is.
Még egy-két ilyen szezon, aztán lehet variálnak, mert ez így értelmetlen.
Solymi
ja, jön a 16 csapatos rájátszás, az még több pénzt hoz
Löfli
Pont erre gondolok én is.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
lol ezt hova a faszba dobta

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
??????
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
eddig egyébként nem úgy tűnik hogy sok értelme volt a PO bővítésnek
Adirotor
Ugyanerre gondoltam
warr_b
Várható volt, így is voltak igencsak gyenge wild card meccsek... pl. a Jags-Bills pár éve.
Nem tudom, hogy a régi számolás szerint befértünk volna-e a PO-ba, de igazából mindegy is.
Még egy-két ilyen szezon, aztán lehet variálnak, mert ez így értelmetlen.
Solymi
Kizárt, hogy a nézettség nem nő. Inkább azt tudom elképzelni, hogy 16 csapatos PO lesz és mindenki játszik az első hétvégén. (Amúgy nem is lenne indokolatlan, a legjobb csapatnak még extra pihenő is van.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kellett ez a 7 csapatos PO, mint szar a zsebbe.

Semmiképp se beszólni akarok a PHI és PIT fanoknak, de pont ilyen egyoldalú és nem túl érdekfeszítő meccset vártam ettől, és várok az éjjelitől.
Duff
Most mondjuk azt hogy nektek mèg ez se...nem szóltam 😜😏🤫
dande
egyedül a Chargers lett volna érdekes csapat akik nem jutottak be, meg max a Colts. de amúgy nincs értelme ennek. Mi is vagy a Seahawks is itt lehetne, ugyanolyan unalmas szar lenne mint ez. még ha csak 6 csapat is lenne simán lehetne ugyanilyen blowout

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Véleményem szerint ebben a drive-ban muszály pontokat szereznie az Eaglesnek, ha tovább akar jutni.
akdestroyer

MirrMurr
ráadásul a pontot kirakta a végére, de a muszáj valahogy átalakult
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
eddig egyébként nem úgy tűnik hogy sok értelme volt a PO bővítésnek
Adirotor
Ugyanerre gondoltam
warr_b
Várható volt, így is voltak igencsak gyenge wild card meccsek... pl. a Jags-Bills pár éve.
Nem tudom, hogy a régi számolás szerint befértünk volna-e a PO-ba, de igazából mindegy is.
Még egy-két ilyen szezon, aztán lehet variálnak, mert ez így értelmetlen.
Solymi
ja, jön a 16 csapatos rájátszás, az még több pénzt hoz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!