A fórummal kapcsolatos észrevételek
20 feliratkozó
több mint 15 éve
Meddig marad béta az oldal? Remélem adtatok neki valami maximum időpontot, mert ha egy oldal bétaként van meghirdetve, akkor hajlamos úgy is maradni pár évig 😀
több mint 15 éve
gsn
3 548
sziasztok skacok.PC és Konzol Játékok
lehetne kérni egy football manager topicot az egyébbe? emlékszem, hogy sokan tolták a tagok közül, jók kis beszélgetések voltak. 😉Mad
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 15 éve
sziasztok skacok.lehetne kérni egy football manager topicot az egyébbe? emlékszem, hogy sokan tolták a tagok közül, jók kis beszélgetések voltak. 😉
@KJuraszik
több mint 15 éve
gsn
3 548
Csak egy kérdés. Az NFL tabellát nem lehet esetleg a sorrendnek megfelelően kiírni? Főleg így a PO hunt időszakban könnyebben áttekinthető lenne. Persze lehet, hogy csak nekem lenne könnyebb, de pl az azonos mutatókkal álló csapatok esetében én nem mindig tudom kapásból a div-en belüli, egymás elleni stb eredményeket.diverdocAz a baj, hogy nem ez az egyetlen hiba a tabellával. Mivel a tabella úgy generálja magát, hogy a felvitt eredményeket összegzi, így két felrakott eredmény hiba miatt nem pontos. Tehát most az a legkisebb problémánk, hogy nincs sorban. 😀 Téves a Cleveland, a Cincinnati, a Philadelphia és a Washington mutatója. Az lesz a hosszútávú megoldás szerintem, hogy majd manuális felrakásra állunk át egyszer, túl bonyolult megírni úgy a dolgot, hogy minden kis tie-breaker be legyen építve.
Az pedig tényleg szánalom, hogy többszöri jelzés ellenére sem tudom ezt a két rohadt eredményt kijavítani...
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 15 éve
nézd a kreten.hu-t ha nem akarod tudni, ott biztosan nincs fent pl 😊Ki ne találd, hogy dolgozzak nap közben! 😊 Kristof: köszi a tippet!SzokolNem lehetne esetleg várni kedd estig a MNF végeredményének a kiírásával? Vagy bármilyen más módon feltüntetni a végeredményt? (mondjuk csak akkor látszik az eredmény, ha ráviszem az egeret). Munka után tudom csak megnézni, de már második héten tudom meg így az eredményt. Úgy meg már nem az igazi...SzokolEgy apró javaslat, ha nem láttál még egy meccset, és érdekel, akkor net off addig. Vagy kerülni minden nfl-es oldalt, twittert, facebook-ot...deny79
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 15 éve
Csak egy kérdés. Az NFL tabellát nem lehet esetleg a sorrendnek megfelelően kiírni? Főleg így a PO hunt időszakban könnyebben áttekinthető lenne. Persze lehet, hogy csak nekem lenne könnyebb, de pl az azonos mutatókkal álló csapatok esetében én nem mindig tudom kapásból a div-en belüli, egymás elleni stb eredményeket.

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 15 éve
Egy olyan kérdésem lenne az illetékesek felé, hogyan lehetne egy szurkolói blognak oda a Pats alá a főoldalon kikerülnie? 😊deny79Azt nem mindenki érdemli ki... 😛
több mint 15 éve
Egy olyan kérdésem lenne az illetékesek felé, hogyan lehetne egy szurkolói blognak oda a Pats alá a főoldalon kikerülnie? 😊
több mint 15 éve
no kikerült, By- Leitner Jakab - elégtétel a félreforditásokérthttp://leiterjakab.blog.hu/
fogós kérdés!

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 15 éve
Ki ne találd, hogy dolgozzak nap közben! 😊 Kristof: köszi a tippet!Nem lehetne esetleg várni kedd estig a MNF végeredményének a kiírásával? Vagy bármilyen más módon feltüntetni a végeredményt? (mondjuk csak akkor látszik az eredmény, ha ráviszem az egeret). Munka után tudom csak megnézni, de már második héten tudom meg így az eredményt. Úgy meg már nem az igazi...SzokolEgy apró javaslat, ha nem láttál még egy meccset, és érdekel, akkor net off addig. Vagy kerülni minden nfl-es oldalt, twittert, facebook-ot...deny79
több mint 15 éve
Nem lehetne esetleg várni kedd estig a MNF végeredményének a kiírásával? Vagy bármilyen más módon feltüntetni a végeredményt? (mondjuk csak akkor látszik az eredmény, ha ráviszem az egeret). Munka után tudom csak megnézni, de már második héten tudom meg így az eredményt. Úgy meg már nem az igazi...Szokolazt tudom javasolni, hogy hagyd ki a főoldalt és egyből a fórum címét gépeld be (mentsd el könyvjelzőnek)
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Nem lehetne esetleg várni kedd estig a MNF végeredményének a kiírásával? Vagy bármilyen más módon feltüntetni a végeredményt? (mondjuk csak akkor látszik az eredmény, ha ráviszem az egeret). Munka után tudom csak megnézni, de már második héten tudom meg így az eredményt. Úgy meg már nem az igazi...SzokolEgy apró javaslat, ha nem láttál még egy meccset, és érdekel, akkor net off addig. Vagy kerülni minden nfl-es oldalt, twittert, facebook-ot...
több mint 15 éve
Nem lehetne esetleg várni kedd estig a MNF végeredményének a kiírásával? Vagy bármilyen más módon feltüntetni a végeredményt? (mondjuk csak akkor látszik az eredmény, ha ráviszem az egeret). Munka után tudom csak megnézni, de már második héten tudom meg így az eredményt. Úgy meg már nem az igazi...
több mint 15 éve
Igazságod vagyon. Mosttól másképp lészen ama ördögi csinálmány színed elé vetése. 😀Ha megtelik, nekem már régóta van alternatíva... 😀 Javaslom neked is...Köszi, meg vagyok elégedve a jelenleg használt oldalakkal... A google elég nagy hal a piacon ahhoz hogy hosszú távon is bízzak benne... 😊 Szerintem viszont nem érdemes megvárni amíg "megtelik", mert akkor jópár boldog sigtulajdonosodnak kell majd új címekkel szarakodni... Én pl. alapból az "alternatív" tárhelyről linkelem a sigeket, a PB-t meg csak afféle galériának használom.
http://jumbofiles.com/apeszos
Bocs az offolásért, ha ez az volt 😊Rataccess
több mint 15 éve
Ha megtelik, nekem már régóta van alternatíva... 😀 Javaslom neked is...Köszi, meg vagyok elégedve a jelenleg használt oldalakkal... A google elég nagy hal a piacon ahhoz hogy hosszú távon is bízzak benne... 😊 Szerintem viszont nem érdemes megvárni amíg "megtelik", mert akkor jópár boldog sigtulajdonosodnak kell majd új címekkel szarakodni... Én pl. alapból az "alternatív" tárhelyről linkelem a sigeket, a PB-t meg csak afféle galériának használom.
http://jumbofiles.com/apeszos
Bocs az offolásért, ha ez az volt 😊
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 15 éve
Ha megtelik, nekem már régóta van alternatíva... 😀 Javaslom neked is...Ja, én most pl. a google tárhelyét használom, de van jópár korlátozásmentes képfeltöltő még...RataccessHa nem hagysz fel a sigkészítéssel és a pb-ről történő sig-megosztással előbb utóbb lesz, hidd el 😀igényelsz valami ingyen tárhelyet és ott tartod a sigeket.haromt
Ha belépsz PB-re és fent a my home fület választod akkor jobb oldalt, kicsit lejjebb, a "bandwith used" nevű grafikon(?) mutatja a helyzeted... Ha nagyon zöld akkor készülhetsz a cenzúrára 😊Rataccess
http://jumbofiles.com/
több mint 15 éve
Ja, én most pl. a google tárhelyét használom, de van jópár korlátozásmentes képfeltöltő még...igényelsz valami ingyen tárhelyet és ott tartod a sigeket.haromtNekem még nem volt velük bajomapeszosHa nem hagysz fel a sigkészítéssel és a pb-ről történő sig-megosztással előbb utóbb lesz, hidd el 😀
Ha belépsz PB-re és fent a my home fület választod akkor jobb oldalt, kicsit lejjebb, a "bandwith used" nevű grafikon(?) mutatja a helyzeted... Ha nagyon zöld akkor készülhetsz a cenzúrára 😊Rataccess
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
igényelsz valami ingyen tárhelyet és ott tartod a sigeket.Nekem még nem volt velük bajomapeszosHa nem hagysz fel a sigkészítéssel és a pb-ről történő sig-megosztással előbb utóbb lesz, hidd el 😀
Ha belépsz PB-re és fent a my home fület választod akkor jobb oldalt, kicsit lejjebb, a "bandwith used" nevű grafikon(?) mutatja a helyzeted... Ha nagyon zöld akkor készülhetsz a cenzúrára 😊Rataccess
több mint 15 éve
Nekem még nem volt velük bajomapeszosHa nem hagysz fel a sigkészítéssel és a pb-ről történő sig-megosztással előbb utóbb lesz, hidd el 😀
Ha belépsz PB-re és fent a my home fület választod akkor jobb oldalt, kicsit lejjebb, a "bandwith used" nevű grafikon(?) mutatja a helyzeted... Ha nagyon zöld akkor készülhetsz a cenzúrára 😊
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 15 éve
A photobucket ingyenesen elérhető "szolgáltatása" egy hónapban csak egy bizonyos sávszélességig nyújt linkelési lehetőséget. Ha az letelik (pl. sokan használják az onnan linkelt képedet, ezért sokszor töltődik be), akkor ez jelenik meg helyette (mindenhol ahol linkelve lett, pl. az ott tárolt sigeket viselő user összes hozzászólása alatt):Nekem még nem volt velük bajom. Ellentétben a kepfeltoltes.hu-val....
http://pic.photobucket.com/bwe.gif
természetesen van lehetőség ennek kiküszöbölésére előfizetés ellenében 😊Rataccess
több mint 15 éve
A photobucket ingyenesen elérhető "szolgáltatása" egy hónapban csak egy bizonyos sávszélességig nyújt linkelési lehetőséget. Ha az letelik (pl. sokan használják az onnan linkelt képedet, ezért sokszor töltődik be), akkor ez jelenik meg helyette (mindenhol ahol linkelve lett, pl. az ott tárolt sigeket viselő user összes hozzászólása alatt):http://pic.photobucket.com/bwe.gif
természetesen van lehetőség ennek kiküszöbölésére előfizetés ellenében 😊
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 15 éve
Ezeket a photobucketes szarokat nem lehetne valahogy likvidálni?GRAFIMiért, mi a baj velük?
több mint 15 éve
Ezeket a photobucketes szarokat nem lehetne valahogy likvidálni?GRAFIHa firefox böngészőt használsz van megoldás a problémára - szedd le az adblock plus nevű kiegészítőt. Ezután jobb klikk a photobucketes képre, kép blokkolása, és a listából a legfelsőt válaszd, ahol a teljes elérési út megtalálható fájlnévvel együtt. Mivel ez egy sablon gif fájl, ezért a böngésző egyik user aláírásában sem fogja Neked megjeleníteni, viszont amikor lejár a PB korlátozás visszakerülnek majd a "normál sigek" a helyükre.
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Ezeket a photobucketes szarokat nem lehetne valahogy likvidálni?GRAFIa photobuckettel vagy az onnan linkelő userekkel beszéld meg.
több mint 15 éve
Ezeket a photobucketes szarokat nem lehetne valahogy likvidálni?