A fórummal kapcsolatos észrevételek
20 feliratkozó
több mint 13 éve
Nézze meg már valaki, másnak is bejön a lap alján a Wilson jersey reklám? Ötször frissítettem, ötször visszajött 😀bowl.hu/forum/alairasok/russell_wilson_2013
több mint 13 éve
😊 KösziNa akkor még egyszer, hátha elsikkadt 😊anno rengeteget kerestem, de mindegyik egy böhöm nagy script volt, a mostani megoldás csak pár soros és nem terheli a gépeteket... ha megvan minden, akkor ígérem megnézem mégegyszer, hogy mi a választékvalentinx
Egy (sok helyen) tilalmas kérdés, ha szabad. Lehetséges volna táblázat szerkesztőt tenni a szövegablakhoz? Amolyan TinyMCE módra, de úgy tudom BB code is van... Az offseasonben szebb és egyszerűbb lehetne a sok stat megjelenítése...apeszos
több mint 13 éve
Na akkor még egyszer, hátha elsikkadt 😊anno rengeteget kerestem, de mindegyik egy böhöm nagy script volt, a mostani megoldás csak pár soros és nem terheli a gépeteket... ha megvan minden, akkor ígérem megnézem mégegyszer, hogy mi a választék
Egy (sok helyen) tilalmas kérdés, ha szabad. Lehetséges volna táblázat szerkesztőt tenni a szövegablakhoz? Amolyan TinyMCE módra, de úgy tudom BB code is van... Az offseasonben szebb és egyszerűbb lehetne a sok stat megjelenítése...apeszos
több mint 13 éve
Na akkor még egyszer, hátha elsikkadt 😊Egy (sok helyen) tilalmas kérdés, ha szabad. Lehetséges volna táblázat szerkesztőt tenni a szövegablakhoz? Amolyan TinyMCE módra, de úgy tudom BB code is van... Az offseasonben szebb és egyszerűbb lehetne a sok stat megjelenítése...
több mint 13 éve
Na akkor az utolsó dolog mára a többit majd mondják mások.2 perce csökkentettem.
A régin beléptem a fórumra és egyben látszódott az egész "választék". Láttam hol van új hozzászólás. Itt a nagy betűméret miatt görgetnem kell. Látom, hogy mondjuk a csapatfórumokban van olyan topik amire feliratkoztam és van új hozzászólás. Belépek erre megint görgetnem kell mire megtalálom, hogy melyik az. Az előzőben itt is egyben látszódott az összes csapattopik. A betűméreteken nem lehet kicsinyíteni?
Ne kötekedésnek vegyétek nem annak szánom.Bazzani
több mint 13 éve
Na akkor az utolsó dolog mára a többit majd mondják mások.A régin beléptem a fórumra és egyben látszódott az egész "választék". Láttam hol van új hozzászólás. Itt a nagy betűméret miatt görgetnem kell. Látom, hogy mondjuk a csapatfórumokban van olyan topik amire feliratkoztam és van új hozzászólás. Belépek erre megint görgetnem kell mire megtalálom, hogy melyik az. Az előzőben itt is egyben látszódott az összes csapattopik. A betűméreteken nem lehet kicsinyíteni?
Ne kötekedésnek vegyétek nem annak szánom.
több mint 13 éve
Most rinyagépnek tűnök majd, de továbbra is leugrik az oldal aljára. Ha frissítek akkor nem. Csak ne kelljen már frissítgetni minden topikba belépés után.Bazzanimajd megnézem...
Szerkesztés működik! (CTRL+F5 és SHIFT+F5 ajánlott)
több mint 13 éve
Most rinyagépnek tűnök majd, de továbbra is leugrik az oldal aljára. Ha frissítek akkor nem. Csak ne kelljen már frissítgetni minden topikba belépés után.
több mint 13 éve
na ennek mondjuk én sem örülök 😕Először is köszönet a munkádért!!Köszi, valószínűleg marad alul a szerző neve.... sorry, de így szabványosvalentinx
Az észrevételek.
Ha egy topikba beléptél az új hsz-ek egy adott színnel (sárga) voltak megjelenítve. Olyan remélem most is lesz.
A másik, ha pl. idézel egy hozzászólást azt nem lehet megoldani, hogy az idézett hozzászólást író személy neve a szöveg fölött legyen? Ne alatta.
További jó munkát!tüsi91
több mint 13 éve
Frissítettem mostmár jó.BazzaniNa azért 😀
több mint 13 éve
Amúgy szerintem is sokkal többet kell összesenben görgetni. Legfelül például sztem indokolatlanul nagy a bowl.hu jelkép.Bazzanieltávolítva, ugrálás javítva?
több mint 13 éve
Beírt szöveg szerkesztésénél: a beírt szöveg alul eltűnik ha átírtam és küldés gomra katt (mert ugye kétszer jelenik meg: amit beírtál és amit éppen át akarsz írni), és nem javítja ki. Eddig volt egy szerkesztés gomb, de az most nincs. Fenn pedig a fülben undefined szavacska jelenik meg.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Amúgy szerintem is sokkal többet kell összesenben görgetni. Legfelül például sztem indokolatlanul nagy a bowl.hu jelkép.
több mint 13 éve
Hülye kérdés de hol találom? Amúgy mostmár az oldal aljára ugrik nem a közepéree.Most már van ez is.valentinxKérdés:Üzeneteket megtaláltam, a másik továbbra is kérdés.Bazzani
Mobilos verziónál holt találom a feliratkozásokat és az üzeneteimet?Bazzani
több mint 13 éve
Egyenlőre szokatlan a fórum, de gondolom még lesz egy kis generálozás.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
catattack
3 520
A csapattopikban és az off-topikban az előzőhöz képest sokkal többet kell görgetni. Nem tudom, hogy ez a betűméret vagy a rubrikák megnövelése miatt alakult ki, de ezen tervezel módosítani?
több mint 13 éve
Először is köszönet a munkádért!!Köszi, valószínűleg marad alul a szerző neve.... sorry, de így szabványos
Az észrevételek.
Ha egy topikba beléptél az új hsz-ek egy adott színnel (sárga) voltak megjelenítve. Olyan remélem most is lesz.
A másik, ha pl. idézel egy hozzászólást azt nem lehet megoldani, hogy az idézett hozzászólást író személy neve a szöveg fölött legyen? Ne alatta.
További jó munkát!tüsi91
több mint 13 éve
Annak tudnál valamit csinálni, hogy ne ugorjon az oldal közepére ha bármit megnyomok vagy hozzászólást írok? Mert kb 40szer görgettem már fel az oldalt.Bazzanimeglesz ez is
több mint 13 éve
Annak tudnál valamit csinálni, hogy ne ugorjon az oldal közepére ha bármit megnyomok vagy hozzászólást írok? Mert kb 40szer görgettem már fel az oldalt.
több mint 13 éve
Először is köszönet a munkádért!!Az észrevételek.
Ha egy topikba beléptél az új hsz-ek egy adott színnel (sárga) voltak megjelenítve. Olyan remélem most is lesz.
A másik, ha pl. idézel egy hozzászólást azt nem lehet megoldani, hogy az idézett hozzászólást író személy neve a szöveg fölött legyen? Ne alatta.
További jó munkát!
több mint 13 éve
Most már van ez is.Kérdés:Üzeneteket megtaláltam, a másik továbbra is kérdés.Bazzani
Mobilos verziónál holt találom a feliratkozásokat és az üzeneteimet?Bazzani
több mint 13 éve
Most nincsenek avatarok.Igen, mobilon nem lesznek avatarok, nincs hely... ennyi.
Viszont ha hozzászólást írok akkor leugrik az oldal közepére és vakon íromm és közben egy régi hozzászólást látok.Bazzani
több mint 13 éve
Most nincsenek avatarok.Viszont ha hozzászólást írok akkor leugrik az oldal közepére és vakon íromm és közben egy régi hozzászólást látok.