Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
már is jobb így
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Én benyomtam a light módot (háttérkép kikapcs.) és szerintem így sokkal jobban néz ki. Igaz jobban is vakít, szóval aki erre allergiás annak nem megoldás 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Nekem tetszik ez az átmeneti új külső, csak valóban nagyon vakít


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mobil verziót nézte valaki?valentinx
Igen én néztem annyi a gond, hogy a behívott oldal tartalma lejjebb csúszik nem tudom, hogy mondják ezt hivatalosan. Szóval le kell tekerni ha olvasni. Nekem X8 van 2.1-s android.

Tudom sok a dolog de ezen a világító fehér háttér stb micsodán léci mihamarabb változtassatok mert sajna kisüti a szemet akkor is ha állítok a monitoron.

S köszönünk mindent. 😀
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Mobil verziót nézte valaki?
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Gondolom alakul még ez a napokban. Sötét háttéren a világos keret nagyon vakít. Illetve ugyanez a baj a nevek/link/válasz..stb kékje is marja a retinám. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Azta kéket nem tudassuk valami zöldesebbre, vagy berlinerre. Steelblue? Sárga kerettel?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Ha kinagyítom a szerkesztő sávot oldalra, akkor a küldés gomb nem alá került, hanem eltűnik jobbra...

szerk: Win7 + Chrome

szerk2: Szerkesztésnél jól működik

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Hú ez most így nagyon nem jó 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ez nekem elsőre most nagyon nem begyere, az előző sokkal jobban tetszett
Már látom közben, hogy csak átmeneti ez is, akkor még várok

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Feliratkozásaimnál minden topicot olvasatlannak jelöl, pedig nincs új üzenet.

szerk: Win7 + Chrome

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Nekem nagyon fehér, bántóan fényes és nem igazán lehet olvasni a kommenteket BlitzHawk
javítva
több mint 13 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Nekem nagyon fehér, bántóan fényes és nem igazán lehet olvasni a kommenteket
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Azt hiszem kész a sötét téma 😀
CTRL+F5 és SHIFT+F5
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Durvult a blekk, összefolyingáltak a fehér betűk. Talán kicsi szürkével. Mosmeg Viszza az egész?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
😀
Nem látni a hozzászólásokat most. Amúgy a sötét háttér akkor lenne jó ha a hsz-ok lennének sötétek..vagy ahogy eddig az olvasott váltana sötétebbre.
Régebben volt arról szó, hogy lesznek a felhasználóknak különböző fórum skinek(akár csapatok szerint is) mint régen. Ebből lesz valami...várható ilyen fejlesztés?

szerk: közben látom folyamatosan megy az átalakítás. Hajrá! Remélem ez is jó lesz. 😀Greengo
CTRL + F5 és SHIFT + F5valentinx
Thx közben frissült és megint látni a hsz-okat.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
😀
Nem látni a hozzászólásokat most. Amúgy a sötét háttér akkor lenne jó ha a hsz-ok lennének sötétek..vagy ahogy eddig az olvasott váltana sötétebbre.
Régebben volt arról szó, hogy lesznek a felhasználóknak különböző fórum skinek(akár csapatok szerint is) mint régen. Ebből lesz valami...várható ilyen fejlesztés?

szerk: közben látom folyamatosan megy az átalakítás. Hajrá! Remélem ez is jó lesz. 😀Greengo
CTRL + F5 és SHIFT + F5
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
😀
Nem látni a hozzászólásokat most. Amúgy a sötét háttér akkor lenne jó ha a hsz-ok lennének sötétek..vagy ahogy eddig az olvasott váltana sötétebbre.
Régebben volt arról szó, hogy lesznek a felhasználóknak különböző fórum skinek(akár csapatok szerint is) mint régen. Ebből lesz valami...várható ilyen fejlesztés?

szerk: közben látom folyamatosan megy az átalakítás. Hajrá! Remélem ez is jó lesz. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
de csak a hozzászólásoknál, ha valakinek az a gondja, hogy kifolyik a szeme a sok fehérségtől, ez azért nem igazán segít rajta 😊jjncaa
átmenetileg megteszi, köszi, várom majd a 'rendeset' is 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 121 — no es importante
lehet elkerülte a figyelmem mikorra várható az átállás, de egy átmeneti akár nagyon kezdetleges sötét hátteret nem lehetne biztosítani addig?
(nagyon zavaró ez a világító fehér)sapka
Bálint már dolgozik rajtajjncaa
van sötét háttér 😊valentinx
de csak a hozzászólásoknál, ha valakinek az a gondja, hogy kifolyik a szeme a sok fehérségtől, ez azért nem igazán segít rajta 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
lehet elkerülte a figyelmem mikorra várható az átállás, de egy átmeneti akár nagyon kezdetleges sötét hátteret nem lehetne biztosítani addig?
(nagyon zavaró ez a világító fehér)sapka
Bálint már dolgozik rajtajjncaa
van sötét háttér 😊
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 121 — no es importante
lehet elkerülte a figyelmem mikorra várható az átállás, de egy átmeneti akár nagyon kezdetleges sötét hátteret nem lehetne biztosítani addig?
(nagyon zavaró ez a világító fehér)sapka
Bálint már dolgozik rajta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
lehet elkerülte a figyelmem mikorra várható az átállás, de egy átmeneti akár nagyon kezdetleges sötét hátteret nem lehetne biztosítani addig?
(nagyon zavaró ez a világító fehér)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
félek, hogy nem packers témával fogom tolni, mivel a sárga zöldből nem lehet olyan szépet összehozni sajna 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A 'skinshez beszállok, ha kell.. 😊