Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Hamarosan (valószínűleg holnap), jelentkezem a technikai részletekkel, hogy mikre van szükség a designhoz.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Szóljatok ha úgy van, egy sasosat szívesen összedobok 😛


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 121 — no es importante
sztem kontrasztosabb megjelenés kellene + ezt az ocsmány #0000FF kéket is jó lenne lecserélni végre.brk
Talán elárulhatom - meg mintha említettem volna korábban -, hogy szeretnénk egyedi témákat készíteni/készítettni (lehetőség szerint mind a 32 nfl csapathoz + ncaa), ez a váltás most ennek érdekében is történt, a finomhangolás folyamatbanjjncaa
ezen a héten még megkapjuk ezeket?
(csak mert nem menő ez a fehér rendszer, alig látni a dolgokat.)Ventura
Persze, fizetés után lehet majd aktiválni őket (csak vicceltem, de egyelőre csak a lehetőség adott, a témák nincsenek még meg)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Talán elárulhatom - meg mintha említettem volna korábban -, hogy szeretnénk egyedi témákat készíteni/készítettni (lehetőség szerint mind a 32 nfl csapathoz + ncaa), ez a váltás most ennek érdekében is történt, a finomhangolás folyamatbanjjncaa
Hű, ez jól hangzik 😊 Épp írni akartam hogy a háttér/fejléc eléggé elüt ettől az új dizájntól, de gondolom akkor azok is cserélve lesznek. Már most látom hogy kurva jó lesz 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
sztem kontrasztosabb megjelenés kellene + ezt az ocsmány #0000FF kéket is jó lenne lecserélni végre.brk
Talán elárulhatom - meg mintha említettem volna korábban -, hogy szeretnénk egyedi témákat készíteni/készítettni (lehetőség szerint mind a 32 nfl csapathoz + ncaa), ez a váltás most ennek érdekében is történt, a finomhangolás folyamatbanjjncaa
ezen a héten még megkapjuk ezeket?
(csak mert nem menő ez a fehér rendszer, alig látni a dolgokat.)

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 121 — no es importante
sztem kontrasztosabb megjelenés kellene + ezt az ocsmány #0000FF kéket is jó lenne lecserélni végre.brk
Talán elárulhatom - meg mintha említettem volna korábban -, hogy szeretnénk egyedi témákat készíteni/készítettni (lehetőség szerint mind a 32 nfl csapathoz + ncaa), ez a váltás most ennek érdekében is történt, a finomhangolás folyamatban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
sztem kontrasztosabb megjelenés kellene + ezt az ocsmány #0000FF kéket is jó lenne lecserélni végre
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Tetszik, szép letisztult lett. Gratula mindenkinek! 😊
Apró kötözködés, de a "Küldés" gomb is lehetne valami olyan kinézetű, mint amilyen a "Keresés" és akkor még szebb lenne a dolog.Schleck
Köszi, még csak a közepén lehetek valahol...
De az észrevételek mindig jól jönnek. 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tetszik, szép letisztult lett. Gratula mindenkinek! 😊
Apró kötözködés, de a "Küldés" gomb is lehetne valami olyan kinézetű, mint amilyen a "Keresés" és akkor még szebb lenne a dolog.

több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 121 — no es importante
Hamarosan aktiválva lesz az új (mégha igen kezdetleges változatban is), mert mint az világosan látszik, párhuzamosan nem igazán lehet programozni a dolgokat...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
aszondod bakfitty? majd möggyógyul...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
Ja szétesett a teteje, soronként hozza a fórumos osztásokat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Nekem az oldalszámok kerültek egymás alá.
Meg a bowl.hu/Fórum/Oldalszervíz/stb is egymás alá került.

több mint 13 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Gondolom ez is olyan, mint amit JJ írt, hogy fejlesztgettek 😀

Ez -> Fórum / NFL - Csapatfórumok/XY eltűnt a csapatfórumok felülről, így elég nehéz visszalépni.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kaptok szép nagy megjelenési felületet 😊

több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 121 — no es importante
Egy forintot nem kaptunk még az nso-tól, mi ilyen rendesek vagyunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
igen, ez szerverhiba, pár órája beszéltem a szerverszolgáltatóval, hogy kell még vas az oldal alá, szóval hamarosan ez meg fog oldódni, és amúgy igen, látom a hibanaplót, tele van ezzel a hibávalvalentinx
na az király.

amúgy miből finanszírozzátok a szervert? ennyit ér az nso logo, meg az az egy szem reklám ami felhasználók ~90%ának blokkolva van?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
SQL hiba: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 113 új hozzászólás
Úgy 3-4 napja rendszeresen megjelenik ez a hibaüzenet, ha egy topik megnyitva marad tartósan a böngészőmben.

valentinx állítgat, vagy valami hiba van a mátrixban?Mikey
hmmm, nem állítgattam, ez valami olyasmi lesz, hogy a szerver lezárja a kapcsolatot a kliens felé, mert túl sok lekérést indít hozzá... azt hiszem kell egy korlátozást beleírnom, hogy ha x percig nem kéred le az új hozzászólásokat, akkor ne is keressen újat, mert valószínűleg nem nagyon érdekel már, hogy jött-e új...valentinx
Néha még mindig belefutni:
SQL hiba: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 113 új hozzászólás

Közvetlenül azután írta, h elküldtem egy hsz-t, pár perce (nem tudom naplózzátok-e a hibákat.), és az egyetlen új hsz az az 1 volt, amit épp elküldtem...

Viszont valójában hibát nem okoz, engem maga az üzenet se zavar, de ha már fel lett véve a hibajegy, akkor gondoltam beírom. Egyébként engem nem zavar az se ha így hagyjátok, ha meg foglalkoztok vele, szvsz bőven elég lenyelni a hibaüzenetet...

szerk: Win7+ChromeBlack_Adder
igen, ez szerverhiba, pár órája beszéltem a szerverszolgáltatóval, hogy kell még vas az oldal alá, szóval hamarosan ez meg fog oldódni, és amúgy igen, látom a hibanaplót, tele van ezzel a hibával
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
SQL hiba: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 113 új hozzászólás
Úgy 3-4 napja rendszeresen megjelenik ez a hibaüzenet, ha egy topik megnyitva marad tartósan a böngészőmben.

valentinx állítgat, vagy valami hiba van a mátrixban?Mikey
hmmm, nem állítgattam, ez valami olyasmi lesz, hogy a szerver lezárja a kapcsolatot a kliens felé, mert túl sok lekérést indít hozzá... azt hiszem kell egy korlátozást beleírnom, hogy ha x percig nem kéred le az új hozzászólásokat, akkor ne is keressen újat, mert valószínűleg nem nagyon érdekel már, hogy jött-e új...valentinx
Néha még mindig belefutni:
SQL hiba: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 113 új hozzászólás

Közvetlenül azután írta, h elküldtem egy hsz-t, pár perce (nem tudom naplózzátok-e a hibákat.), és az egyetlen új hsz az az 1 volt, amit épp elküldtem...

Viszont valójában hibát nem okoz, engem maga az üzenet se zavar, de ha már fel lett véve a hibajegy, akkor gondoltam beírom. Egyébként engem nem zavar az se ha így hagyjátok, ha meg foglalkoztok vele, szvsz bőven elég lenyelni a hibaüzenetet...

szerk: Win7+Chrome

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Ha elküldök egy hsz-t, akkor az előnézet ott marad. Arról van szó, ami az alatt jelenik meg ahol írom magát a hsz-t. Hosszabb hsznél kicsit zavaró. Tudom ne írjak hosszan, de attól ez még nem helyes működés. A hiba gyakran jelentkezik, de nem minden esetben. Ja igen, és néha eltűnik az alsó szegély néhány hsz közül...

PC, Win7 + Chrome.Black_Adder
Köszi, előnézet bennragadás javítva. CTRL+F5 és SHIFT+F5, hogy biztosan betöltse a legújabb scriptet, és abban már nincs ez a hiba.
Alsó szegély eltűnéséről majd tudnál egy képernyőmentést csatolni?valentinx
köszi.

Az alsó szegély eltűnés egyelőre nem tudom reprodukálni. Nem egy rendszeres hiba, nem tudom milyen körülmények váltják ki. Önmagában be se írtam volna, de ha már úgy is írtam más miatt, mellé csaptam ezt is, hátha másnak is van ilyen. Majd ha megint találok ilyen, csinálok róla képet

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 121 — no es importante
Van valami oka, hogy az eredménykövetőben nem működik a némítás funkció?DoM
arra a következtetésre jutottunk, hogy a LIGHT mód bekapcsolása miatt lehet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Van valami oka, hogy az eredménykövetőben nem működik a némítás funkció?
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Ha elküldök egy hsz-t, akkor az előnézet ott marad. Arról van szó, ami az alatt jelenik meg ahol írom magát a hsz-t. Hosszabb hsznél kicsit zavaró. Tudom ne írjak hosszan, de attól ez még nem helyes működés. A hiba gyakran jelentkezik, de nem minden esetben. Ja igen, és néha eltűnik az alsó szegély néhány hsz közül...

PC, Win7 + Chrome.Black_Adder
Köszi, előnézet bennragadás javítva. CTRL+F5 és SHIFT+F5, hogy biztosan betöltse a legújabb scriptet, és abban már nincs ez a hiba.
Alsó szegély eltűnéséről majd tudnál egy képernyőmentést csatolni?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Ha elküldök egy hsz-t, akkor az előnézet ott marad. Arról van szó, ami az alatt jelenik meg ahol írom magát a hsz-t. Hosszabb hsznél kicsit zavaró. Tudom ne írjak hosszan, de attól ez még nem helyes működés. A hiba gyakran jelentkezik, de nem minden esetben. Ja igen, és néha eltűnik az alsó szegély néhány hsz közül...

PC, Win7 + Chrome.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
SQL hiba: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 113 új hozzászólás
Úgy 3-4 napja rendszeresen megjelenik ez a hibaüzenet, ha egy topik megnyitva marad tartósan a böngészőmben.

valentinx állítgat, vagy valami hiba van a mátrixban?Mikey
hmmm, nem állítgattam, ez valami olyasmi lesz, hogy a szerver lezárja a kapcsolatot a kliens felé, mert túl sok lekérést indít hozzá... azt hiszem kell egy korlátozást beleírnom, hogy ha x percig nem kéred le az új hozzászólásokat, akkor ne is keressen újat, mert valószínűleg nem nagyon érdekel már, hogy jött-e új...