A fórummal kapcsolatos észrevételek
20 feliratkozó
több mint 13 éve
SQL hiba: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 113 új hozzászólásÚgy 3-4 napja rendszeresen megjelenik ez a hibaüzenet, ha egy topik megnyitva marad tartósan a böngészőmben.
valentinx állítgat, vagy valami hiba van a mátrixban?
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Raider Nation is active ... In Hungarywww.fansinblack.com/x/showthread.php?106940-Raider-Nation-is-active-...-In-HungaryÉn már az első klikkelésnél elakadtam.
Raiders kinti fan fórumára lett linkelve az oldal, ninja goro idelinkelt blogbejegyzése után nyomozták vissza.Amadeus91
Amúgy se értem mi lett volna, ha sikerül, dehát kiváncsi voltam.
De úgy is maradtam.Sobri Jóska
I found that my blog was being linked to by a forum with a .HU TLD. That's Hungary. I checked out the site and it's weird and cool that there are all these Hungarians discussing not only American Football but Raiders stuff and they seem to be discussing topics similar to what's going on here.
It tells you something of the Raiders brand when it's relevant over in Europe even when the team is mired in an era of losing.
bowl.hu/forum/nfl_-_csapatfor...akland_raiders
I can only imagine what it will be like when the Raiders start winning again!
-goro-
---
több mint 13 éve
www.fansinblack.com/x/showthread.php?106940-Raider-Nation-is-active-...-In-HungaryÉn már az első klikkelésnél elakadtam.
Raiders kinti fan fórumára lett linkelve az oldal, ninja goro idelinkelt blogbejegyzése után nyomozták vissza.Amadeus91
Amúgy se értem mi lett volna, ha sikerül, dehát kiváncsi voltam.
De úgy is maradtam.
több mint 13 éve
www.fansinblack.com/x/showthread.php?106940-Raider-Nation-is-active-...-In-HungaryRaiders kinti fan fórumára lett linkelve az oldal, ninja goro idelinkelt blogbejegyzése után nyomozták vissza.
több mint 13 éve
Például az, hogy max 5 hsz-ig lehessen idézni. 😊 Én továbbra is javaslom.
több mint 13 éve
félek hogy ha hibát írna ki akkor elvenné a derék user kedvét a rövidítéstől és jönnének a 22 emeletes idézések.Hörierre is volt már javaslatom 😛
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
félek hogy ha hibát írna ki akkor elvenné a derék user kedvét a rövidítéstől és jönnének a 22 emeletes idézések.
több mint 13 éve
Nem lehetne, h a megkezdett, de be nem zárt quote tag-ek esetén hibát dobjon és ne küldje el a hozzáaszólást. egy csomóan elcseszik az idézést, én meg nem szeretek a nevem alatt olyan véleményt olvasni, amit nem én írtam...A probléma forrása az szokott lenni, h a belső néhány idézetet ki akarják törölni de csak a /quote-ot törlik, a szöveg előtti quote=kisspista /*bocsi 😛 😊*/ karakterlánccal ugyanezt már lusták megtenni... Hátha a csúnya piros betűk meggyőznék őket...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
Elvileg ez egy addon, de a kiterjesztések között nem mutatja magát. Nem találtam semmit, ami leszedte volna. Egy fórumon javasolták a firefox/chrome visszaállítást alaphelyzetbe. Az segített. Ha úgy állítod be, akkor megjegyez minden mentést (jelszavak, könyvjelzők).
több mint 13 éve
A hiba az én készülékemben volt. Beszedtem valami spambbotot. Bizonyos szavakból reklámokra mutató linkeket csinált. GRAFIbocs az offért, de ezt mivel lehet kitakarítani?
több mint 13 éve
Iphonerol nezve az oldalt , mikor bejelentkezek akkor nem a fooldalra dob , hanem a bejelentkezo oldalra.5x beirtam a jelszot mire rajottem hogy beleptem mar csak semmi visszajelzes nem volt rola.
Kicsit zavaro mondjuk csak elsore 😊
több mint 13 éve
Le lehet rólam kopni!
több mint 13 éve
Jézus, találtatok egy kémet! Vizslasd az emilcímetNálam is szokott ilyen lenni igaz telóról.Én nem értem hogy ez hogy lehet.
Lenne is egy kérdésem hamár itt vagyok. A fórum főoldalán látszik, hogy mondjuk KisPista hozzászólt két perce a Soccer topikhoz. Ha a nevére kattintok akkor a soccer topikba visz, viszont ha a 2perce akkor az egyéb témákhoz. Ez direkt van így?Bazzani
Még nincs is egy hozzászólása sem: bowl.hu/user/10779
😀Schleck

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Nálam is szokott ilyen lenni igaz telóról.Én nem értem hogy ez hogy lehet.
Lenne is egy kérdésem hamár itt vagyok. A fórum főoldalán látszik, hogy mondjuk KisPista hozzászólt két perce a Soccer topikhoz. Ha a nevére kattintok akkor a soccer topikba visz, viszont ha a 2perce akkor az egyéb témákhoz. Ez direkt van így?Bazzani
Még nincs is egy hozzászólása sem:
😀
több mint 13 éve
Nálam is szokott ilyen lenni igaz telóról.Lenne is egy kérdésem hamár itt vagyok. A fórum főoldalán látszik, hogy mondjuk KisPista hozzászólt két perce a Soccer topikhoz. Ha a nevére kattintok akkor a soccer topikba visz, viszont ha a 2perce akkor az egyéb témákhoz. Ez direkt van így?
több mint 13 éve
Néha baromira belassul az oldal, 20-30 mp mire betölt egy-egy topik, vagy éppen be sem tölt. Ez az én gépem hibája?
több mint 13 éve
A hiba az én készülékemben volt. Beszedtem valami spambbotot. Bizonyos szavakból reklámokra mutató linkeket csinált.
több mint 13 éve
Empty Taxi rangjában egy link van, ami valami reklámra mutat.
több mint 13 éve
Ha ráközelítek akkor nálam is látszik az elválasztás, de símañ csak kb a hozzászólások felénél.
több mint 13 éve
Ja csak nálam úgy van beállítva, hogy ne látszanak a sigek.Bazzaninálam is ki van kapcsolva mind a sig, mind az avatár (a hsz érdekel, nem a sig).
Amúgy van szegély, csak vékony, mondjuk nekem az is pont elég
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
vannak és nálam telefonon is tökéletesen látszódnak
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Így sem gyors telóról a fórum (netem miatt) hátmég ha a sigeket is töltögetné... Elválasztó vonalakat kérek, nem valami bonyolult faszságot.
több mint 13 éve
Ja csak nálam úgy van beállítva, hogy ne látszanak a sigek.BazzaniAkkor állítsd vissza 😀
több mint 13 éve
Ja csak nálam úgy van beállítva, hogy ne látszanak a sigek.
több mint 13 éve
Szeretném visszakérni a hozzászólások elválasztását.mindenkinek használni kell siget 😀
Ez így kibaszott idegesítő. Van, hogy hármat olvasok egybe.
Köszi.
Bazzani

