A fórummal kapcsolatos észrevételek
20 feliratkozó
több mint 13 éve
A "melyik kezdő irányító szerzi meg első győzelmét" kérdésnél lehet jobb lenne ha többet is meg lehetne jelölni 😊 (nem mintha úgy gondolnám hogy többen is megszerzik, de a kérdés természetéből fakadóan az lenne az ésszerű ha több opció is választható lenne)
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
Az a tiszteletteljes kérdésem az utolsó kérdésnél, a több meglepetés is lesz opció a felsorolt három találkozóra érvényes vagy a forduló más meccseivel kapcsolatban is lehet erre gondolni? Mondjuk már szavaztam, úgyhogy számomra mindegy 😛 csak érdekel. Köszi!
több mint 13 éve
Egy kicsit... részletesebb lista esetleg? 😊Kinek melyik tippje miként sült, stb?
Valamint a SB tippek állása esetleg?
Vagy a tippek az általános kérdéssorra?
több mint 13 éve
tessékbowl.hu/forum/tippjatekok/bowlhu_tippjatek_-_eredmenyek

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Azért nem kell, csinálunk egy topicot az eredményeknek és ennyiAzt csak adminok látják, de mindjárt átírom valahogy iPadről a kódot, ha kell.valentinxVan valami összesítő lista, hogy ki, mire tippelt, hány pontot szerzett, stb?Sobri Jóskaaz adott játék végeredménye megtekinthető a saját kiértékelt tippsor alattjjncaa

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hol? 
szerk: Ok, nem láttam valentinx válaszát.
több mint 13 éve
Azt csak adminok látják, de mindjárt átírom valahogy iPadről a kódot, ha kell.Van valami összesítő lista, hogy ki, mire tippelt, hány pontot szerzett, stb?Sobri Jóskaaz adott játék végeredménye megtekinthető a saját kiértékelt tippsor alattjjncaa
több mint 13 éve
Van valami összesítő lista, hogy ki, mire tippelt, hány pontot szerzett, stb?Sobri Jóskaaz adott játék végeredménye megtekinthető a saját kiértékelt tippsor alatt

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Van valami összesítő lista, hogy ki, mire tippelt, hány pontot szerzett, stb?
több mint 13 éve
Köszönjük a tippjátékot s az értékelést 😀!dandeIgen, nagyon fasza lett szerintem is. Bár inkább kevesebb sikerem volt, mint több, de majd legközelebb. 😊
több mint 13 éve
Köszönjük a tippjátékot s az értékelést 😀!
több mint 13 éve
Azt gondolom. 😛 Predatorabsolute neve meg az állapotjelzőbe lóg bele.
több mint 13 éve
Valami korlátot lehet be kellene lőni a felhasználónév hosszára, mert ha túl hosszú a név, már belóg a bejegyzéshez. Konkrétan morerespectforvvlaci bejegyzésénél vettem észre. GRAFIEzzel a névvel egyéb bajaink is vannak... 😀
több mint 13 éve
Valami korlátot lehet be kellene lőni a felhasználónév hosszára, mert ha túl hosszú a név, már belóg a bejegyzéshez. Konkrétan morerespectforvvlaci bejegyzésénél vettem észre.
több mint 13 éve
Köszönöm. És persze köszönöm az oldalt és a munkádat / munkátokat is 😊.Sziasztok, pár hónap kihagyás után tértem vissza, és sehogy sem ismerem ki magam. Nem találom, hol olvashatnám el, mi pl. a respect, hol lehet most rangot kérni, stb. Elirányítanátok? Köszi. picidzéKezd ezzel az ismerkedést
bowl.hu/az_uj_bowlhu
Rangot saját magadnak írhatsz be, a karma az oldalon eltöltött idő, a lájkok és a kommentek számának függvényejjncaa
Ursus arctos budapestiensis
több mint 13 éve
Sziasztok, pár hónap kihagyás után tértem vissza, és sehogy sem ismerem ki magam. Nem találom, hol olvashatnám el, mi pl. a respect, hol lehet most rangot kérni, stb. Elirányítanátok? Köszi. picidzéKezd ezzel az ismerkedést
Rangot saját magadnak írhatsz be, a karma az oldalon eltöltött idő, a lájkok és a kommentek számának függvénye

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Sziasztok, pár hónap kihagyás után tértem vissza, és sehogy sem ismerem ki magam. Nem találom, hol olvashatnám el, mi pl. a respect, hol lehet most rangot kérni, stb. Elirányítanátok? Köszi.
Ursus arctos budapestiensis
több mint 13 éve
Tetszenek a változások és újítások és megújulás is, bár a fórumot még szoknom kell.Köszönet az eddigi munkáért és a folyamatos fejlesztésekért! Grat az oldalért!


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Apró érdekesség melyre tök véletlenül jöttem rá... A következő jel (nyíl) után írt szöveget nekem nem jeleníti meg a fórum: < - (ha kiveszed a szókört a két karakter akkor jelentkezik a dolog, azért tettem be mert akkor magát a jelet se jeleníti meg 😊 )
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
Jól van értem és fogalmazni sem tudok már 😛felhasználóbb barát dandeFelhasználóbarátabb. 😊Sobri Jóska
több mint 13 éve
felhasználóbb barát dandeFelhasználóbarátabb. 😊
több mint 13 éve
Amellett, hogy megköszöntem én is a sok munkát, eszembe nem jutva, hogy minden a kukába, és nem sírni akartam (tudom használtam a kifejezést 😛) csak jeleztem, hogy nekem! főleg a dizánj miatt az előző felhasználóbb barát volt számomra de elfogadom, hogy nekem van ízlésficamom én vagyok túl öreg stb... nem értek hozzá, s inkább csöndben maradok. További sikeres fejlesztést! 😀
több mint 13 éve
Kösz szépen.
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 13 éve
Dankeső, visszaestem három dioptriát

Aki nem hiszi, annak utánajárnak

