A fórummal kapcsolatos észrevételek
20 feliratkozó
több mint 13 éve
Szerintem csinálunk egy Gumbó/Olivér/Höri topicot. 😊mondjuk arra lehet nem ártana egy topik, hogy a közvetítéssel kapcsolatban ne 9 topikból kelljen összevadászni, hogy kinek mi volt a benyomása.HöriNem találom sehol a "Sport TV közvetítések - Kérdezz Höritől" topicot 😊RataxesA Sport tv közvetíteni fogja a következő csütörtök esti NFL-meccset, és van egy jó hírünk: Höri debütál szakkommentátorként 😊 Külön "Kérdezz Herczeg Ádámtól" topicot nem nyitunk ezért, csak szólok :cool:jjncaaWyatt
több mint 13 éve
Szerintem meg nem lenne jobb változtatni most, hogy a résztvevők (szerintem) jó része már leadta a szavazatát... Van még a lezárásig 6 óra, változtatni lehet, aki nem elég naprakész az injury reportokkal az járjon így 😛 😀
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
A tippjátékhoz annyit, h Nicks nem játszik a Panthers ellen. Talán az lenne a legjobb megoldás, ha átírnátok Cruzra az első kérdésben. Sok különbség nincs.

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
+1, de Ti tudjátok, ha nem fér el... 😊mondjuk arra lehet nem ártana egy topik, hogy a közvetítéssel kapcsolatban ne 9 topikból kelljen összevadászni, hogy kinek mi volt a benyomása.HöriNem találom sehol a "Sport TV közvetítések - Kérdezz Höritől" topicot 😊RataxesA Sport tv közvetíteni fogja a következő csütörtök esti NFL-meccset, és van egy jó hírünk: Höri debütál szakkommentátorként 😊 Külön "Kérdezz Herczeg Ádámtól" topicot nem nyitunk ezért, csak szólok :cool:jjncaaWyatt
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
mondjuk arra lehet nem ártana egy topik, hogy a közvetítéssel kapcsolatban ne 9 topikból kelljen összevadászni, hogy kinek mi volt a benyomása.Nem találom sehol a "Sport TV közvetítések - Kérdezz Höritől" topicot 😊RataxesA Sport tv közvetíteni fogja a következő csütörtök esti NFL-meccset, és van egy jó hírünk: Höri debütál szakkommentátorként 😊 Külön "Kérdezz Herczeg Ádámtól" topicot nem nyitunk ezért, csak szólok :cool:jjncaaWyatt
több mint 13 éve
Ok köszönjük rendben van és megvan már a harmadik heti kör kérdés sora is szuper. Ez most m8intha kicsit könnyebbnek tűnne remélem kivételesen sikerül legalább a felét elérnem (az eddigi 6-ra és 5-re nem lehetek vmi büszke😛)
több mint 13 éve
Ti mit láttok amit én nem? Ki van már értékelve a 2. fordulós tippverseny?Rataxestegnap véletlenül és hibásan ki lett értekelve a forduló, de most elméletileg mindenki kapott értesítést a helyes eredményről

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Ti mit láttok amit én nem? Ki van már értékelve a 2. fordulós tippverseny? szerk.: kellett nekem beírni, jött is az üzi 😊
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
Jaja meg úgy tűnik a Cards sem verte meg a Past csak mindenki így látta (én azt tippeltem nem lesz meglepetés ehhez képest 😛) jó hát az 5 pont végül is kevésbé égő mint a 4 úgyhogy köszi. Meg amúgy ismét köszi az ezzel való munkát nyilván nem egyszerű.dandevalami ilyesmi gondom lenne nekem is, mármint, jött email korábban stb, de most elvileg eltaláltam az Atlantát, de nem kaptam plusz pontot😕
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Nem találom sehol a "Sport TV közvetítések - Kérdezz Höritől" topicot 😊Rataxes
A Sport tv közvetíteni fogja a következő csütörtök esti NFL-meccset, és van egy jó hírünk: Höri debütál szakkommentátorként 😊 Külön "Kérdezz Herczeg Ádámtól" topicot nem nyitunk ezért, csak szólok :cool:jjncaa

több mint 13 éve
Hollai nincs itt a fórumon, ahogy Ricsi se 😊 (hacsak nem inkognitóban tolják 😊 )
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
Nem találom sehol a "Sport TV közvetítések - Kérdezz Höritől" topicot 😊RataxesÉn a kérdezz Hollai Olivértől topicot sem találom. Nálam van a hiba??
😛
több mint 13 éve
Nem találom sehol a "Sport TV közvetítések - Kérdezz Höritől" topicot 😊
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
Nálam is jelentek meg duplán hozzászólások tegnap.Köszi, hogy megnöveltétek a hozzászólásmezőt!
több mint 13 éve
Nem lehet hogy letiltottad őket véletlenül?RataxesKi van csukva mert random mód működik. Éjjel Bazzani hozzászólását csak idézetben láttam utána meg már "élőben" 😀 Ki érti ezt?Ja és nem a szemem káprázott 😊
több mint 13 éve
Jaja meg úgy tűnik a Cards sem verte meg a Past csak mindenki így látta (én azt tippeltem nem lesz meglepetés ehhez képest 😛) jó hát az 5 pont végül is kevésbé égő mint a 4 úgyhogy köszi. Meg amúgy ismét köszi az ezzel való munkát nyilván nem egyszerű.
több mint 13 éve
a tippjátékban nem lett kicsit spoileres az MNF? 😀😀
esetleg ha ti már tudtok vmit, akkor gyorsan feldobom a házat Manningékre 😛kristof
több mint 13 éve
a tippjátékban nem lett kicsit spoileres az MNF? 😀esetleg ha ti már tudtok vmit, akkor gyorsan feldobom a házat Manningékre 😛
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Tuja
34
az megoldható, hogy tapatalk alkalmazással is használható legyen a fórum?Ha nem túl nagy kérés valahogy mobilra megoldást kellene találni. Elég sokan küzdünk a problémával...Wongpár perce állítottam be, hogy mobilos megjelenítésnél nem tölti be a hátteret, ezzel is gyorsul, valamint a beviteli mező (hozzászólás) nagyobb lettvalentinx
több mint 13 éve
Nem lehet hogy letiltottad őket véletlenül?
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
Nem tudom,lehet csak egyedi a probléma: többször észrevettem ma az eredménykövetőben hogy bizonyos emberek hozzászólásait (teljesen random módon) csak akkor látom ha valaki beidézte. Más tapasztalt már ilyet?
több mint 13 éve
Ha nem túl nagy kérés valahogy mobilra megoldást kellene találni. Elég sokan küzdünk a problémával...Wongpár perce állítottam be, hogy mobilos megjelenítésnél nem tölti be a hátteret, ezzel is gyorsul, valamint a beviteli mező (hozzászólás) nagyobb lett
több mint 13 éve
Ha nem túl nagy kérés valahogy mobilra megoldást kellene találni. Elég sokan küzdünk a problémával...
több mint 13 éve
dande: Minden válaszopció a feltett kérdésekre vonatkozik, egyébként elég szubjektív lenne, hogy ki mit tart meglepetésnek.Köszi: erre mondják az Oscarban, hogy tudtam tudtam, csak nem sejtettem 😛
Rata: sajna ilyen technikai lehetőség nincs, meg a kiértékelést is eléggé megbonyolítaná...somoskovig
több mint 13 éve
dande: Minden válaszopció a feltett kérdésekre vonatkozik, egyébként elég szubjektív lenne, hogy ki mit tart meglepetésnek.Rata: sajna ilyen technikai lehetőség nincs, meg a kiértékelést is eléggé megbonyolítaná...