A fórummal kapcsolatos észrevételek
20 feliratkozó
több mint 13 éve
Bug report: korábban volt olyan hiba hogy a görgős kattintással nem csak az új lapon jelenítette meg a "kattintott" topicot, hanem a már meglévő lapon is azt nyitotta meg (biztos érthető amit előadok). Ez akkor meg lett javítva asszem, viszont ha a fórum felirat melletti zárójeles témára kattintva nyitom meg a feliratkozott topicokat akkor a feljövő listán megint él ez a bug (csak ott, ha minden igaz a fórum egyéb területei rendben vannak e téren)Rataxesköszi, javítva
Sztem ez az újítás, hogy csak akkor látom az adatokat a felhasználóknál ha az egérrel érintem a hsz. felületét felesleges és egy kicsit zavaró is.(zavaró, hogy olvasás közben ugrál le a szöveg....lájkolnék erre elmozdul az egész)Greengooké, ez is javítva, de várni kell mire frissül a stíluslap... (vagy ctrl+f5 és shift+f5)
több mint 13 éve
Bug report: korábban volt olyan hiba hogy a görgős kattintással nem csak az új lapon jelenítette meg a "kattintott" topicot, hanem a már meglévő lapon is azt nyitotta meg (biztos érthető amit előadok). Ez akkor meg lett javítva asszem, viszont ha a fórum felirat melletti zárójeles témára kattintva nyitom meg a feliratkozott topicokat akkor a feljövő listán megint él ez a bug (csak ott, ha minden igaz a fórum egyéb területei rendben vannak e téren)
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
Na, akkor nem csak nekem nem tűnt eddig fel, hanem tényleg nem így volt, gondolom ez is egyfajta jelzés, hogy nem láttad még pöcök a hsz-t.Mondjuk engem is zavar kicsit

több mint 13 éve
Sztem ez az újítás, hogy csak akkor látom az adatokat a felhasználóknál ha az egérrel érintem a hsz. felületét felesleges és egy kicsit zavaró is.(zavaró, hogy olvasás közben ugrál le a szöveg....lájkolnék erre elmozdul az egész)

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Mobilos bongeszoben be lehet hozni valami kevesbe eroforras pazarlo nezetet?
több mint 13 éve
Vannak bizonyos topikok, amiket hiába nyitok úgy meg, hogy az ÚJ HSZ-ra nyomok, nem ugrik a legutóbb olvasottra.
több mint 13 éve
😊 na szép!köszi 😊
több mint 13 éve
Nekem hova tűnt vagy 600 hsz-em???ZoliZoltánNálam van. És nem adom.
több mint 13 éve
Nekem hova tűnt vagy 600 hsz-em???
több mint 13 éve
hát nekem továbbra is lassú a fúrum, nem tetszik.De jobb
nem örülök a változásnak. jöhetsz JJ h sokkal jobb, de nem. nem...braxa88

több mint 13 éve
hát nekem továbbra is lassú a fúrum, nem tetszik.tárhelyet váltunk jövő héten, utána gyorsabb lesz
nem örülök a változásnak. jöhetsz JJ h sokkal jobb, de nem. nem...braxa88
a szubjektív szépérzékkel nem tudunk mit kezdeni, aki pl. végigkövette az olimpiát velünk az eredménykövetőben, az szerintem már biztosan megszerette a fórumot, az oldal pedig jobb és okosabb lett

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
hát nekem továbbra is lassú a fúrum, nem tetszik.nem örülök a változásnak. jöhetsz JJ h sokkal jobb, de nem. nem...
több mint 13 éve
Persze, mivel a régi hszekre nem is lehetett +1ezni, ezért most már sokkal jobb az aránya az respect / összes hsznek.tenorxNekem a hozzászólásaim kétharmada lett oda.viszont felment a respekt 😂petey
Úgy nézek ki, mint egy kezdő. 😊Bazzani
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Persze, mivel a régi hszekre nem is lehetett +1ezni, ezért most már sokkal jobb az aránya az respect / összes hsznek.Nekem a hozzászólásaim kétharmada lett oda.viszont felment a respekt 😂petey
Úgy nézek ki, mint egy kezdő. 😊Bazzani
több mint 13 éve
Nekem a hozzászólásaim kétharmada lett oda.viszont felment a respekt 😂
Úgy nézek ki, mint egy kezdő. 😊Bazzani
több mint 13 éve
Nekem a hozzászólásaim kétharmada lett oda.Úgy nézek ki, mint egy kezdő. 😊
több mint 13 éve
Nem csak azok lettek törölve. Vagy ha igen, akkor az én több ezer hsz-om nem tudom hova tűnt, mert az eredménykövetőben nem voltam nagyon aktív. GRAFIAz nfl.hu-s fórum hsz-ei is.
több mint 13 éve
Nem csak azok lettek törölve. Vagy ha igen, akkor az én több ezer hsz-om nem tudom hova tűnt, mert az eredménykövetőben nem voltam nagyon aktív. GRAFI
valentinx😕..)azért lett leszedve, mert újraszámoltattam a rendszerrel a meglévő postok alapján, és igen elég sok törölve lett(..)
több mint 13 éve
Nem csak azok lettek törölve. Vagy ha igen, akkor az én több ezer hsz-om nem tudom hova tűnt, mert az eredménykövetőben nem voltam nagyon aktív.
több mint 13 éve
most látom hogy eltűnt jópárezer hsz-em. hm. gondolom másnak is, miért van ez?peteya régi eredménykövetős kommentek lettek levonva.
mondjuk én sem értem igazán, hiába törölve lettek azok a topikok, ettől függetlenül leírtuk azokat a hsz-eket, nyugodtan maradhattak volna szvsz.
több mint 13 éve
most látom hogy eltűnt jópárezer hsz-em. hm. gondolom másnak is, miért van ez?
több mint 13 éve
ha törölni akarok, kiírja, hogy hibás paraméter. Miért lehet ez?
több mint 13 éve
bocsi, ha már volt: ha írok egy új hsz-t, és utána a visszára kattintok, akkor "beragad" az adott topikban, nem megy vissza a listához
több mint 13 éve
Most tűnt fel hogy ha írok egy üzenetet és a már félkész üzenet megírása közben rányomok egy korábbi poszton a válasz gombra akkor nem tűnik el a már megírt üzi, hanem mögé illeszti be az idézést és tudom folytatni ugyanazt a hsz.-t. Zseniális! 😊
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
javítva, ha nem jó, akkor SHIFT+F5
