Az oldal működésével kapcsolatos észrevételek

19 feliratkozó

28 napja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 32 260 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valaki oroszokat játszik az oldallal 😡😡😡😡😡😡

1 hónapja
davemayer Chicago Bears 11 784 — "Grammar maci"
Javaslom, hogy beszéljétek meg hogy milyen normák szerint működtök, mert az mindennek az alja véleményem szerint hogy az adott admin engem minősít, majd az adott hszt amiben reagálok a nevesítésemre kitörli. Érdekes dolgok történnek a fórummal kapcsolatban mostanában, nem lenne jó ha ez lenne a jellemző.

Többek között pár ember viselkedését kicsit jobban kordában tarthatnátok, pláne hogy az enyémet olyan jól sikerült 😁

Mind1, hagyjuk is, én lépek inkább.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
1 hónapja
Löfli Arizona Cardinals Arkansas Razorbacks 16 415 — ellenIktriad
Sziasztok!
Először is elnézést kérek a GB csapatfórumától.
Segítségetek szeretném kérni. Egy képet szerettem volna beszúrni a GB fórumba, Nandonak válaszolva. Most Nando hsz-a elfoglalja a fél fórumot. A hsz-omat nem tudom törölni, se szerkeszteni, sem újat írni.
Volt egyszer már ilyen a követőben, akkor nem működött a követő.
Előre is köszönöm, és bocsánat a galibáért, amit én okoztam.
hage
javítva, semmi gond! arra figyelj majd, hogy amikor a kép linkjét másolod be a kapcsos img közé, ne legyen közte szóköz, attól hülyül meg valamiért

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
No risk it, no biscuit!
Don't blink!
1 hónapja
hage Green Bay Packers 83 — balastyairem@citromail.hu
Sziasztok!
Először is elnézést kérek a GB csapatfórumától.
Segítségetek szeretném kérni. Egy képet szerettem volna beszúrni a GB fórumba, Nandonak válaszolva. Most Nando hsz-a elfoglalja a fél fórumot. A hsz-omat nem tudom törölni, se szerkeszteni, sem újat írni.
Volt egyszer már ilyen a követőben, akkor nem működött a követő.
Előre is köszönöm, és bocsánat a galibáért, amit én okoztam.

Szerkesztette: hage
2 hónapja
r.baggio Buffalo Bills Utah Utes 56 049 — no es importante
nálam továbbra sem működik az értesítés a feliratkozott topikokról, ezzel mit lehetne kezdeni?
Farky
Már semmit nem merek ígérni, nem azonnal lesz megjavítva, sőt, nagyjából újra kellene huzalozni az egész rendszert

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Farky Indianapolis Colts 8 123 — ॐ & ℧
nálam továbbra sem működik az értesítés a feliratkozott topikokról, ezzel mit lehetne kezdeni?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning
3 hónapja
Beki New York Jets 17 207
Tehát: most van az-az ügyrendi javaslatom, hogy kb két hétre nyugodtan álljon le az oldal és szedjetek össze egy csapatot és rakjátok rendbe. Anyagilag is kész vagyok (sztem mások is) áldozni rá. Amit az elmúlt napokban pl ma is művel, egyszerű hétköznapon.... pedig én türelmes vagyok 😛 Ha ehhez az kell, felőlem az eddigi bő 30 ezer hsz-m is törölhetitek nyugodtan. 😊 Már ragályos is, mert van, hogy az FK oldala is elérhetetlen (nyilván nem feltétlenül van összefüggés). Ez csak egy felvetés, minden rossz szándék nélkül. Ha lehetséges. Ha nem, akkor elfogadom, hogy néha (?) rossz útra téved valami 😉
dande
Igen... nekem kicsit pl unalmas már h hsz-t nem tudom elküldeni, mert lerohad az oldal. Kedd reggel van és az elolvasott hsz-ek megint visszajöttek stb stb.
3 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 32 260 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tehát: most van az-az ügyrendi javaslatom, hogy kb két hétre nyugodtan álljon le az oldal és szedjetek össze egy csapatot és rakjátok rendbe. Anyagilag is kész vagyok (sztem mások is) áldozni rá. Amit az elmúlt napokban pl ma is művel, egyszerű hétköznapon.... pedig én türelmes vagyok 😛 Ha ehhez az kell, felőlem az eddigi bő 30 ezer hsz-m is törölhetitek nyugodtan. 😊 Már ragályos is, mert van, hogy az FK oldala is elérhetetlen (nyilván nem feltétlenül van összefüggés). Ez csak egy felvetés, minden rossz szándék nélkül. Ha lehetséges. Ha nem, akkor elfogadom, hogy néha (?) rossz útra téved valami 😉

3 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 17 900
Segítség!!!
A Steelers oldalon ez a kép fogad:

Willie elfoglalta a fórumot! 😊
6 hónapja
Ha esetleg megint nem mennek majd levelek, annak az lesz az oka, hogy elértük a havi keretet, ha ez megtörténik, nyilván ott is lesz bővítés
r.baggio
Egy nap alatt összejött, így muszáj lesz kikapcsolni, mert havi több száz dollárba kerülne. Email ezentúl a jelszó-emlékeztető mellett csak a @r.baggio használata esetén megy majd

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
6 hónapja
Várhatóan szombat reggel/délelőtt lesz egy 30-60 perces leállás a memórianövelés és egyéb beállítások érdekében, de majd kiírom a fejlécbe, ha már biztos

---
6 hónapja
Ha esetleg megint nem mennek majd levelek, annak az lesz az oka, hogy elértük a havi keretet, ha ez megtörténik, nyilván ott is lesz bővítés

---
6 hónapja
Wyatt New England Patriots 25 551 — Three-time EL-champ^^
És működik😊

6 hónapja
Köszönjük!

6 hónapja
Email-küldés orvosolva és hamarosan erőforrás-bővítéssel remélhetően az oldalleállások is végre megszűnnek majd

---
6 hónapja
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 28 312 — #NoStress
995 észlelt adatgyűjtési kísérlet.
Amadeus
Szerintem ezek lehetnek többször, de ilyet majd minden oldalnál mutat:

6 hónapja
Amadeus Las Vegas Raiders 27 636
995 észlelt adatgyűjtési kísérlet.

"we don't even give a fuck about the Broncos"

„Akinek van humora, mindent tud. Akinek nincs, mindenre képes.”
- Királyhegyi Pál
6 hónapja
Mivel lenne az jobb? Nem ismerem a discordot.
adam8
Én se. Annó az fk alakulásakor próbáltam ott használni de szánomra egy átláthatatlan katyvasz volt az egész. Akkor már inkább irc, néha tolhatnánk pár 1.6 war-t is hamár nosztalgia 😀
peach
Ó, a jó öreg ircimirci, de jó is volt anno '99, 2000 környékén ❤️😁
warr_b
Nekem csak msn-em van itthon, azon is tolhatnánk!
Wyatt
Vagy egy üzenőfüzetbe, és mindenki szépen továbbadja, ha írt bele.
Sobri Jóska
Húhú, máris visszatértek az általános iskolai emlékek, már megérte ide benézni 😊)

6 hónapja
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 28 312 — #NoStress
adam8
Én se. Annó az fk alakulásakor próbáltam ott használni de szánomra egy átláthatatlan katyvasz volt az egész. Akkor már inkább irc, néha tolhatnánk pár 1.6 war-t is hamár nosztalgia 😀
peach
warr_b
Wyatt
Vagy egy üzenőfüzetbe, és mindenki szépen továbbadja, ha írt bele.

6 hónapja
adam8
peach
warr_b

6 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 11 782 — Picksburgh
Én szeretem a discordot. De erre a fórum funkcióra alkalmatlan lenne sajna.
kristóf17
Miért?
A keleten nyugaton discord így néz ki:

Én nem mondom, hogy feltétlen ide menjünk, csak látja azért mindenki hogy bármi probléma van, az már nem lesz fixelve nagy eséllyel.
Nekem több dologra nincs szükségem, mint hogy tudjak írni meg olvasni üzeneteket topiconként, de biztos van valami funckió ami hiányozna.
6 hónapja
kristóf17 Indianapolis Colts 3 264 — Colts fan
Én szeretem a discordot. De erre a fórum funkcióra alkalmatlan lenne sajna.
6 hónapja
ozibozi New York Giants 12 075
A boomer himnusz egyik strófája is úgy vagyon hogy:
Járt utat járatlanra fel ne cserélj!
😉

Szerkesztette: ozibozi
6 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 20 429
Szerintem elég jó, hogy azért 2010-ig visszamenőleg vissza lehet olvasni topikokat/kommenteket (követőknél 2013-ig).

Nyilván egy chat platformon ilyen nincs.
6 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 11 782 — Picksburgh
adam8
Nem kell vele semmit csinálni, beregeled, oszt kész.
Tudsz channeleket csinálni (topicok), látod hol vannak olvasatlan dolgok, tudsz muteolni embereket/topicokat, plusz ha van discordod ugyanazzal az accounttal be tudsz jelentkezni az összes helyre, nem kell mindig új.
Szóval egy appból tudod kezelni az összes szervered/fórumod.
Plusz ha kell használhatsz botokat/írhatsz sajátot is, mondjuk ami trackeli a hozzászólásokat, ha ezt akarjuk.

Igazából csak azért dobtam be, mert 0 effort, cserébe elérhető folyton.