Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Kb kizárt dolog, hogy ebbe a háborúba a NATO direktben belépjen.
Szesze
Mondjuk ha még eltalálnak pár török hajót, vagy eltévednek a baltikum felé, akkor nem tudhatod.
Hanni
Jelen helyzetben kb az is kizárható, hogy az oroszok támadjanak meg direktben NATO országot. Ha ez megtörténik bármelyik oldalról akkor az kb a 3. vh. kezdetét is jelentené egyben..
Szesze
Pedig lehet lenne benne ráció, ha a NATO azt mondaná, hogy ok, akkor Oroszország kap x napot, hogy visszavonja csapatait az újonnan elfogadott köztársaságokba, a NATO pedig bevonul az ukrajnai területekre békefenntartani, mert szövetséges.
Solymi
Ez szerintem nem fog megtörténni, szegény ukránokért nem fognak ekkora kockázatot bevállalni.. az ukránok számára sajnos nincs olyan reális forgatókönyv ami alapján nem szopják meg fullra.
Szesze
Én is így gondolom, de anélkül meg ez így szájtépés.
Gazdasági szankciókkal mit érünk el? Legatyásítjuk az oroszokat? És hol érdekli ez Putyint?
Ukrajnában ha marad akkor mit teszünk? Ha nem marad akkor mi lesz? Felvesszük a NATO-ba?
Ha meg bábkormány lesz, akkor ugyanúgy Putyiné, mint ahogy Belarusz is.

Valamit tenni kell, mert ez így nem állapot, nézzük ölbe tett kézzel, ahogy ez az idióta itt randalírozik meg háborúsdit játszik?
Faszkalap ruszki vezetők.

Szegények:
 www.szabadeuropa.hu/a/menekules-ukrajnabol-a-tamadas-utan/31720740.html?fbclid=IwAR1My0M5cXwNSJmipxMe0tAII1OW5pwkRbusQ40rox21Hua7nTkcVKQEvRo
Solymi
Azért érdekelni fogja, hidd el.. gazdasági szankcióknál többet nem fognak bevállalni egyelőre, mert annak beláthatatlan következményei lennének. Igazából Putyin célja nem világos inkább, hogy ő ebből mit tervez kihozni. Félek tőle, hogy nincs minden kártya felfedve még ebben az egészben.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Elképesztő mennyi olyan hozzászólás van Face-en ami Putyint méltatja.
Bazzani

Deák Dániel az előbb volt a hirtv-n, de a korábbi facebook posztjáról nem kérdezték meg, amit ebbe a topicba is betett valaki.
gamerkr
ne keljen keresni...

Klaci79
Ez az ember is elmebeteg, meg a követői is.
MZP meg akarja támadni az oroszokat, most olvastam.

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 507
Kb kizárt dolog, hogy ebbe a háborúba a NATO direktben belépjen.
Szesze
Mondjuk ha még eltalálnak pár török hajót, vagy eltévednek a baltikum felé, akkor nem tudhatod.
Hanni
Jelen helyzetben kb az is kizárható, hogy az oroszok támadjanak meg direktben NATO országot. Ha ez megtörténik bármelyik oldalról akkor az kb a 3. vh. kezdetét is jelentené egyben..
Szesze
Pedig lehet lenne benne ráció, ha a NATO azt mondaná, hogy ok, akkor Oroszország kap x napot, hogy visszavonja csapatait az újonnan elfogadott köztársaságokba, a NATO pedig bevonul az ukrajnai területekre békefenntartani, mert szövetséges.
Solymi
Ez szerintem nem fog megtörténni, szegény ukránokért nem fognak ekkora kockázatot bevállalni.. az ukránok számára sajnos nincs olyan reális forgatókönyv ami alapján nem szopják meg fullra.
Szesze
Én is így gondolom, de anélkül meg ez így szájtépés.
Gazdasági szankciókkal mit érünk el? Legatyásítjuk az oroszokat? És hol érdekli ez Putyint?
Ukrajnában ha marad akkor mit teszünk? Ha nem marad akkor mi lesz? Felvesszük a NATO-ba?
Ha meg bábkormány lesz, akkor ugyanúgy Putyiné, mint ahogy Belarusz is.

Valamit tenni kell, mert ez így nem állapot, nézzük ölbe tett kézzel, ahogy ez az idióta itt randalírozik meg háborúsdit játszik?
Faszkalap ruszki vezetők.

Szegények:
 www.szabadeuropa.hu/a/menekules-ukrajnabol-a-tamadas-utan/31720740.html?fbclid=IwAR1My0M5cXwNSJmipxMe0tAII1OW5pwkRbusQ40rox21Hua7nTkcVKQEvRo
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 24.hu/tudomany/2022/02/24/ukrajna-orosz-megszallas-haboru-csernobil-atomeromu-atomhulladek-tarolo/
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Elképesztő mennyi olyan hozzászólás van Face-en ami Putyint méltatja.
Bazzani

Deák Dániel az előbb volt a hirtv-n, de a korábbi facebook posztjáról nem kérdezték meg, amit ebbe a topicba is betett valaki.
gamerkr
ne keljen keresni...
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Elképesztő mennyi olyan hozzászólás van Face-en ami Putyint méltatja.
Bazzani
Melyik posztok alatt?
Gerichill
Most épp egy videót néztem Putin beszédéről és a rengeteg (nem egy, nem kettő, tényleg sok) kommentben írták, hogy ilyen egy igazi államférfi + megy az USA gyalázás.

több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Elképesztő mennyi olyan hozzászólás van Face-en ami Putyint méltatja.
Bazzani

Deák Dániel az előbb volt a hirtv-n, de a korábbi facebook posztjáról nem kérdezték meg, amit ebbe a topicba is betett valaki.

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Orosz srácok (egy része) biztos élvezi:
több mint 4 éve
Gerichill Denver Broncos 547
Elképesztő mennyi olyan hozzászólás van Face-en ami Putyint méltatja.
Bazzani
Melyik posztok alatt?
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 568 — Chiefs GM
A leopard tankokról meg annyit, hogy haverom most megy ki kiképzésre a németekhez, hogy ha annak majd vége ő tudja itthon oktatni majd a katonákat annak a kezelésére. Nem mondom, hogy nincs még olyan ember magyarországon aki tudná ezt, de hogy nem tucatjával az eléggé valószerű...
peach
Maximum csak Aranyosi tudja kezelni!!!
nagir
Esetleg elő lehetne szedni még az öreget, aki 2006-ban elkötötte a tankot.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Elképesztő mennyi olyan hozzászólás van Face-en ami Putyint méltatja.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Mi faszt keresnek ezek Chernobilban? Remélem nem valami véletlen balesetet készítenek elő..
Szokol
Kijev felé arra a legrövidebb az út Belorusszia felől.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
A leopard tankokról meg annyit, hogy haverom most megy ki kiképzésre a németekhez, hogy ha annak majd vége ő tudja itthon oktatni majd a katonákat annak a kezelésére. Nem mondom, hogy nincs még olyan ember magyarországon aki tudná ezt, de hogy nem tucatjával az eléggé valószerű...
peach
Maximum csak Aranyosi tudja kezelni!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
A leopard tankokról meg annyit, hogy haverom most megy ki kiképzésre a németekhez, hogy ha annak majd vége ő tudja itthon oktatni majd a katonákat annak a kezelésére. Nem mondom, hogy nincs még olyan ember magyarországon aki tudná ezt, de hogy nem tucatjával az eléggé valószerű...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Kb kizárt dolog, hogy ebbe a háborúba a NATO direktben belépjen.
Szesze
Mondjuk ha még eltalálnak pár török hajót, vagy eltévednek a baltikum felé, akkor nem tudhatod.
Hanni
Jelen helyzetben kb az is kizárható, hogy az oroszok támadjanak meg direktben NATO országot. Ha ez megtörténik bármelyik oldalról akkor az kb a 3. vh. kezdetét is jelentené egyben..
Szesze
Pedig lehet lenne benne ráció, ha a NATO azt mondaná, hogy ok, akkor Oroszország kap x napot, hogy visszavonja csapatait az újonnan elfogadott köztársaságokba, a NATO pedig bevonul az ukrajnai területekre békefenntartani, mert szövetséges.
Solymi
Ez szerintem nem fog megtörténni, szegény ukránokért nem fognak ekkora kockázatot bevállalni.. az ukránok számára sajnos nincs olyan reális forgatókönyv ami alapján nem szopják meg fullra.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
Nem vagyok egy flightradar b.zi,de ez pl nagyon vicces:



több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Katonákat küldeni egy háborúba, az nem éppen “együttdolgozás”. Az nem is békefenntartás, mint amire idáig mentünk. Az egy teljesen más szint. És igen, én speciel elvárnám a magyar miniszterelnöktől, hogy ha néhány háborúzni akaró NATO-ország menne Ukrajnába, akkor készségesen engedje át őket az országon, biztosítsa az infrastruktúràt stb. De egyetlen katonát se küldjön meghalni “Ukrajna területi integritásának védelmében” ők ugyanis nem katonai szövetségeseink akiket meg kell védenünk. Meg hát a történelemben mindig olyan jól jártunk amikor az oroszok ellen küldtünk katonákat, a Don is milyen jól sült el ugye. Végre egyszer fasza lenne kimaradni egy ilyen buliból.
MC12
afganisztán meg iraq se volt szövetséges mégis küldtünk katonát
Negritis
Békefenntartásra, ujjáèpítésre, humanitárius feladatokra. Nem háborúba.
MC12
ne legyel naiv azert. meg ha az egyik legnyugisabb afgan provinciaba is mentek azert a bazison, es a nagy varosokon kivul az kokemeny haborus ovezet volt. pont annyira voltak bekefenntartok azokon a helyeken, mint az oroszok (legalabbis a helyi lakossag egy resze tekinteteben).
csebi
öcsém is volt kint meg több haver is, háború volt ott
sajnos
Negritis
igen, egyik tolmacsunk is megjart ket kort, akivel eleg sokat dumaltam.
csebi
Legjobb barátok két kört volt, mint parancsnok és az afgán haderő kiképzésében vettek részt közös amerikai misszióban, magyar parancsnokság alatt! Ez volt Ő személyesen, az ezredes Cimbi, jópár szolnoki G.I.Joeval együtt!... Biz ott kőkemény action volt!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 568 — Chiefs GM

Klaci79
bátor.
Bozontron
Együtt alakíthatnak majd emigráns kormányt Londonban/Berlinben/Washingtonban.

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 507
Kb kizárt dolog, hogy ebbe a háborúba a NATO direktben belépjen.
Szesze
Mondjuk ha még eltalálnak pár török hajót, vagy eltévednek a baltikum felé, akkor nem tudhatod.
Hanni
Jelen helyzetben kb az is kizárható, hogy az oroszok támadjanak meg direktben NATO országot. Ha ez megtörténik bármelyik oldalról akkor az kb a 3. vh. kezdetét is jelentené egyben..
Szesze
Pedig lehet lenne benne ráció, ha a NATO azt mondaná, hogy ok, akkor Oroszország kap x napot, hogy visszavonja csapatait az újonnan elfogadott köztársaságokba, a NATO pedig bevonul az ukrajnai területekre békefenntartani, mert szövetséges.
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Állítólag, orosz katonák behatoltak már a csernobili zárt övezetbe is...nagyot néznek majd, ha majd világítanak a sötétben

Klaci79
ezt végképp nem értem. Nettó öngyilkosság.
Amadeus
Lehet 'véletlenül' lerombolják 2 milliárdos védőkupolát... na jó, szvsz csak átutazóban vannak ott 😊
ender1112
Tök jó, a fehéroroszokat ölik meg vele először.
Amadeus
Mintha Putyint érdekelné, ha úgy esne a dolog. De ahogy írtam, nem hinném, hogy bármit is lerombolnának ott szándékosan.
több mint 4 éve
Bozontron Denver Broncos 560

Klaci79
bátor.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Állítólag, orosz katonák behatoltak már a csernobili zárt övezetbe is...nagyot néznek majd, ha majd világítanak a sötétben

Klaci79
ezt végképp nem értem. Nettó öngyilkosság.
Amadeus
Lehet 'véletlenül' lerombolják 2 milliárdos védőkupolát... na jó, szvsz csak átutazóban vannak ott 😊
ender1112
Tök jó, a fehéroroszokat ölik meg vele először.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Mi faszt keresnek ezek Chernobilban? Remélem nem valami véletlen balesetet készítenek elő..
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Katonákat küldeni egy háborúba, az nem éppen “együttdolgozás”. Az nem is békefenntartás, mint amire idáig mentünk. Az egy teljesen más szint. És igen, én speciel elvárnám a magyar miniszterelnöktől, hogy ha néhány háborúzni akaró NATO-ország menne Ukrajnába, akkor készségesen engedje át őket az országon, biztosítsa az infrastruktúràt stb. De egyetlen katonát se küldjön meghalni “Ukrajna területi integritásának védelmében” ők ugyanis nem katonai szövetségeseink akiket meg kell védenünk. Meg hát a történelemben mindig olyan jól jártunk amikor az oroszok ellen küldtünk katonákat, a Don is milyen jól sült el ugye. Végre egyszer fasza lenne kimaradni egy ilyen buliból.
MC12
Tudtommal nincs olyan, hogy néhány háborúzni akaró NATO-ország. NATO van. Ha mennek, az minden tagra vonatkoznia kellene, ha nem mennek, akkor senki sem megy.
somoskovig
Pontosan igy van. De ha minket tamadnanak, akkor jojjon mindenki megvedeni. De mi nehogy aldozatot vallaljunk egy szovetsegert, amiben benne vagyunk.
topin
Ukrajna nem NATO-tag azt láttad? Tehát a 0 az a szám, amennyi magyar halott vállalható érte. Nem is értem, hogy lehet ezt máshogy gondolni…. Kurva nagy fotel harcosok vannak ebben a topikban is, de ha jönne a behívó, hogy akkor go az ukrán frontra, védeni ukrajnát, gondolom hirtelen máshogy gondolkodna itt is a többség…
MC12
mivel nem honvédő háborúról van szó, kár ezért a hangnemért, nyilván profi katonákra gondol mindenki...velünk nem sokra mennének, ezt be kell vallanom (a magam nevében)
Klaci79
Sobrit ledobjuk Moszkvába, kártyán/dartson elnyeri a maradék pénzt is Putyintól a ruszki kincstárból, másnap vége a háborúnak.
Amadeus
meg lehetne odlani egyszerűbben is, ki kéne küldeni a legjobb katonát 1v1-ben mint a régi szép időkben.

Menne a ruszkiktól Putyin maciháton, Kijev meg küldené Klicskót.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!