Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
Igen, de pont arra próbálok valami választ találni, hogy mi lehet a cél...ha nem foglalod el az országot és nem tartod irányításod alatt, akkor nem lehet tartósan demililitarizálni...csak még jobban fogják gyűlölni őket....nem látom a célt, főleg azért nem, mert baromi drága lesz nekik, akármit is találnak ki nyugaton, mint szankció.
Klaci79
epp ezert sztem minimum egy babkormany a cel.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Katonákat küldeni egy háborúba, az nem éppen “együttdolgozás”. Az nem is békefenntartás, mint amire idáig mentünk. Az egy teljesen más szint. És igen, én speciel elvárnám a magyar miniszterelnöktől, hogy ha néhány háborúzni akaró NATO-ország menne Ukrajnába, akkor készségesen engedje át őket az országon, biztosítsa az infrastruktúràt stb. De egyetlen katonát se küldjön meghalni “Ukrajna területi integritásának védelmében” ők ugyanis nem katonai szövetségeseink akiket meg kell védenünk. Meg hát a történelemben mindig olyan jól jártunk amikor az oroszok ellen küldtünk katonákat, a Don is milyen jól sült el ugye. Végre egyszer fasza lenne kimaradni egy ilyen buliból.
MC12
afganisztán meg iraq se volt szövetséges mégis küldtünk katonát
Negritis
Békefenntartásra, ujjáèpítésre, humanitárius feladatokra. Nem háborúba.
MC12
ne legyel naiv azert. meg ha az egyik legnyugisabb afgan provinciaba is mentek azert a bazison, es a nagy varosokon kivul az kokemeny haborus ovezet volt. pont annyira voltak bekefenntartok azokon a helyeken, mint az oroszok (legalabbis a helyi lakossag egy resze tekinteteben).
csebi
Igen, de akkor sem két ország közötti effektív háborúba szálltak be sem Irakban sem Afganisztában. Ha a NATO katonákat küld Ukrajna mellett azt Oroszország ellen teszi, ez ilyen egyszerű. Ez pedig sem Irakban sem Afganisztánban nem állt fenn. Egyik országban sem egy világhatalom ellen vonult fel a NATO, az egy teljesen más szint.
MC12
De ha úgy dönt, hogy ezúttal megteszi (nyilván nem fogja), akkor az a tagokra nézve kötelező, ez a lényege a dolognak. Márki-Zay is ennyit mondott, ha a NATO úgy dönt, hogy megy, akkor megyünk.

megj: egyébként itt a superman viktorkának se lenne más választása

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nagyon gondolkodom, hogy mi lehet ennek a vége...az oroszok nyilván nem akarják tartósan megszállni Ukrajnát és egy bábkormány sem érné el a kellő hatást, mert Belorussal ellentétben az ukránoknak már volt szabadabb országuk.
Nyilván az oroszok szárazföldi kapcsolatot akarnak a Krímmel, de ha ennyivel megelégednek, ők is tudják, hogy nagyon megnyomják majd Ukrajnát fegyverekkel nyugatról és csak idő kérdése, hogy mikor akarják kitakarítani őket.
Nem tudom, hogy Putyin mikor mondaná azt, hogy elérte a célját...nyilván túl a belpolitikai célokon, bár gyanítom baromi sok orosznak ez nem tetszik.
Klaci79
már most is vannak veszteségeik a ruszkiknak. arról nem is beszélve hogy hogyan akarják megtartani kijevet például? ott azért csak a gerillaharcban lesznek ám veszteségeik és máshol is.
pfefe8
Igen, de pont arra próbálok valami választ találni, hogy mi lehet a cél...ha nem foglalod el az országot és nem tartod irányításod alatt, akkor nem lehet tartósan demililitarizálni...csak még jobban fogják gyűlölni őket....nem látom a célt, főleg azért nem, mert baromi drága lesz nekik, akármit is találnak ki nyugaton, mint szankció.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Katonákat küldeni egy háborúba, az nem éppen “együttdolgozás”. Az nem is békefenntartás, mint amire idáig mentünk. Az egy teljesen más szint. És igen, én speciel elvárnám a magyar miniszterelnöktől, hogy ha néhány háborúzni akaró NATO-ország menne Ukrajnába, akkor készségesen engedje át őket az országon, biztosítsa az infrastruktúràt stb. De egyetlen katonát se küldjön meghalni “Ukrajna területi integritásának védelmében” ők ugyanis nem katonai szövetségeseink akiket meg kell védenünk. Meg hát a történelemben mindig olyan jól jártunk amikor az oroszok ellen küldtünk katonákat, a Don is milyen jól sült el ugye. Végre egyszer fasza lenne kimaradni egy ilyen buliból.
MC12
afganisztán meg iraq se volt szövetséges mégis küldtünk katonát
Negritis
Békefenntartásra, ujjáèpítésre, humanitárius feladatokra. Nem háborúba.
MC12
ne legyel naiv azert. meg ha az egyik legnyugisabb afgan provinciaba is mentek azert a bazison, es a nagy varosokon kivul az kokemeny haborus ovezet volt. pont annyira voltak bekefenntartok azokon a helyeken, mint az oroszok (legalabbis a helyi lakossag egy resze tekinteteben).
csebi
Igen, de akkor sem két ország közötti effektív háborúba szálltak be sem Irakban sem Afganisztában. Ha a NATO katonákat küld Ukrajna mellett azt Oroszország ellen teszi, ez ilyen egyszerű. Ez pedig sem Irakban sem Afganisztánban nem állt fenn. Egyik országban sem egy világhatalom ellen vonult fel a NATO, az egy teljesen más szint.
MC12
azt irtad, hogy nem haboruba arra reagaltam. en azert nem neveznem azt ineffektiv haborunak, ahol a 2. vh utan eloszor halt meg magyar katona harci cselekmenyekben (ha jol emlekszem).

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
Nagyon gondolkodom, hogy mi lehet ennek a vége...az oroszok nyilván nem akarják tartósan megszállni Ukrajnát és egy bábkormány sem érné el a kellő hatást, mert Belorussal ellentétben az ukránoknak már volt szabadabb országuk.
Nyilván az oroszok szárazföldi kapcsolatot akarnak a Krímmel, de ha ennyivel megelégednek, ők is tudják, hogy nagyon megnyomják majd Ukrajnát fegyverekkel nyugatról és csak idő kérdése, hogy mikor akarják kitakarítani őket.
Nem tudom, hogy Putyin mikor mondaná azt, hogy elérte a célját...nyilván túl a belpolitikai célokon, bár gyanítom baromi sok orosznak ez nem tetszik.
Klaci79
már most is vannak veszteségeik a ruszkiknak. arról nem is beszélve hogy hogyan akarják megtartani kijevet például? ott azért csak a gerillaharcban lesznek ám veszteségeik és máshol is.
pfefe8
elobb nem artana elfoglalni. ahhoz kepest, hogy megsemmisitettek az ukran legierot, jonnek videok ukran migekrol.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Nagyon gondolkodom, hogy mi lehet ennek a vége...az oroszok nyilván nem akarják tartósan megszállni Ukrajnát és egy bábkormány sem érné el a kellő hatást, mert Belorussal ellentétben az ukránoknak már volt szabadabb országuk.
Nyilván az oroszok szárazföldi kapcsolatot akarnak a Krímmel, de ha ennyivel megelégednek, ők is tudják, hogy nagyon megnyomják majd Ukrajnát fegyverekkel nyugatról és csak idő kérdése, hogy mikor akarják kitakarítani őket.
Nem tudom, hogy Putyin mikor mondaná azt, hogy elérte a célját...nyilván túl a belpolitikai célokon, bár gyanítom baromi sok orosznak ez nem tetszik.
Klaci79
már most is vannak veszteségeik a ruszkiknak. arról nem is beszélve hogy hogyan akarják megtartani kijevet például? ott azért csak a gerillaharcban lesznek ám veszteségeik és máshol is.

Steelers fan
több mint 4 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 556
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Katonákat küldeni egy háborúba, az nem éppen “együttdolgozás”. Az nem is békefenntartás, mint amire idáig mentünk. Az egy teljesen más szint. És igen, én speciel elvárnám a magyar miniszterelnöktől, hogy ha néhány háborúzni akaró NATO-ország menne Ukrajnába, akkor készségesen engedje át őket az országon, biztosítsa az infrastruktúràt stb. De egyetlen katonát se küldjön meghalni “Ukrajna területi integritásának védelmében” ők ugyanis nem katonai szövetségeseink akiket meg kell védenünk. Meg hát a történelemben mindig olyan jól jártunk amikor az oroszok ellen küldtünk katonákat, a Don is milyen jól sült el ugye. Végre egyszer fasza lenne kimaradni egy ilyen buliból.
MC12
afganisztán meg iraq se volt szövetséges mégis küldtünk katonát
Negritis
Békefenntartásra, ujjáèpítésre, humanitárius feladatokra. Nem háborúba.
MC12
ne legyel naiv azert. meg ha az egyik legnyugisabb afgan provinciaba is mentek azert a bazison, es a nagy varosokon kivul az kokemeny haborus ovezet volt. pont annyira voltak bekefenntartok azokon a helyeken, mint az oroszok (legalabbis a helyi lakossag egy resze tekinteteben).
csebi
Igen, de akkor sem két ország közötti effektív háborúba szálltak be sem Irakban sem Afganisztában. Ha a NATO katonákat küld Ukrajna mellett azt Oroszország ellen teszi, ez ilyen egyszerű. Ez pedig sem Irakban sem Afganisztánban nem állt fenn. Egyik országban sem egy világhatalom ellen vonult fel a NATO, az egy teljesen más szint.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nagyon gondolkodom, hogy mi lehet ennek a vége...az oroszok nyilván nem akarják tartósan megszállni Ukrajnát és egy bábkormány sem érné el a kellő hatást, mert Belorussal ellentétben az ukránoknak már volt szabadabb országuk.
Nyilván az oroszok szárazföldi kapcsolatot akarnak a Krímmel, de ha ennyivel megelégednek, ők is tudják, hogy nagyon megnyomják majd Ukrajnát fegyverekkel nyugatról és csak idő kérdése, hogy mikor akarják kitakarítani őket.
Nem tudom, hogy Putyin mikor mondaná azt, hogy elérte a célját...nyilván túl a belpolitikai célokon, bár gyanítom baromi sok orosznak ez nem tetszik.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Katonákat küldeni egy háborúba, az nem éppen “együttdolgozás”. Az nem is békefenntartás, mint amire idáig mentünk. Az egy teljesen más szint. És igen, én speciel elvárnám a magyar miniszterelnöktől, hogy ha néhány háborúzni akaró NATO-ország menne Ukrajnába, akkor készségesen engedje át őket az országon, biztosítsa az infrastruktúràt stb. De egyetlen katonát se küldjön meghalni “Ukrajna területi integritásának védelmében” ők ugyanis nem katonai szövetségeseink akiket meg kell védenünk. Meg hát a történelemben mindig olyan jól jártunk amikor az oroszok ellen küldtünk katonákat, a Don is milyen jól sült el ugye. Végre egyszer fasza lenne kimaradni egy ilyen buliból.
MC12
afganisztán meg iraq se volt szövetséges mégis küldtünk katonát
Negritis
Békefenntartásra, ujjáèpítésre, humanitárius feladatokra. Nem háborúba.
MC12
ne legyel naiv azert. meg ha az egyik legnyugisabb afgan provinciaba is mentek azert a bazison, es a nagy varosokon kivul az kokemeny haborus ovezet volt. pont annyira voltak bekefenntartok azokon a helyeken, mint az oroszok (legalabbis a helyi lakossag egy resze tekinteteben).
csebi
öcsém is volt kint meg több haver is, háború volt ott
sajnos
Negritis
igen, egyik tolmacsunk is megjart ket kort, akivel eleg sokat dumaltam.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 391
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Katonákat küldeni egy háborúba, az nem éppen “együttdolgozás”. Az nem is békefenntartás, mint amire idáig mentünk. Az egy teljesen más szint. És igen, én speciel elvárnám a magyar miniszterelnöktől, hogy ha néhány háborúzni akaró NATO-ország menne Ukrajnába, akkor készségesen engedje át őket az országon, biztosítsa az infrastruktúràt stb. De egyetlen katonát se küldjön meghalni “Ukrajna területi integritásának védelmében” ők ugyanis nem katonai szövetségeseink akiket meg kell védenünk. Meg hát a történelemben mindig olyan jól jártunk amikor az oroszok ellen küldtünk katonákat, a Don is milyen jól sült el ugye. Végre egyszer fasza lenne kimaradni egy ilyen buliból.
MC12
Tudtommal nincs olyan, hogy néhány háborúzni akaró NATO-ország. NATO van. Ha mennek, az minden tagra vonatkoznia kellene, ha nem mennek, akkor senki sem megy.
somoskovig
Pontosan igy van. De ha minket tamadnanak, akkor jojjon mindenki megvedeni. De mi nehogy aldozatot vallaljunk egy szovetsegert, amiben benne vagyunk.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Katonákat küldeni egy háborúba, az nem éppen “együttdolgozás”. Az nem is békefenntartás, mint amire idáig mentünk. Az egy teljesen más szint. És igen, én speciel elvárnám a magyar miniszterelnöktől, hogy ha néhány háborúzni akaró NATO-ország menne Ukrajnába, akkor készségesen engedje át őket az országon, biztosítsa az infrastruktúràt stb. De egyetlen katonát se küldjön meghalni “Ukrajna területi integritásának védelmében” ők ugyanis nem katonai szövetségeseink akiket meg kell védenünk. Meg hát a történelemben mindig olyan jól jártunk amikor az oroszok ellen küldtünk katonákat, a Don is milyen jól sült el ugye. Végre egyszer fasza lenne kimaradni egy ilyen buliból.
MC12
afganisztán meg iraq se volt szövetséges mégis küldtünk katonát
Negritis
Békefenntartásra, ujjáèpítésre, humanitárius feladatokra. Nem háborúba.
MC12
ne legyel naiv azert. meg ha az egyik legnyugisabb afgan provinciaba is mentek azert a bazison, es a nagy varosokon kivul az kokemeny haborus ovezet volt. pont annyira voltak bekefenntartok azokon a helyeken, mint az oroszok (legalabbis a helyi lakossag egy resze tekinteteben).
csebi
öcsém is volt kint meg több haver is, háború volt ott
sajnos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Katonákat küldeni egy háborúba, az nem éppen “együttdolgozás”. Az nem is békefenntartás, mint amire idáig mentünk. Az egy teljesen más szint. És igen, én speciel elvárnám a magyar miniszterelnöktől, hogy ha néhány háborúzni akaró NATO-ország menne Ukrajnába, akkor készségesen engedje át őket az országon, biztosítsa az infrastruktúràt stb. De egyetlen katonát se küldjön meghalni “Ukrajna területi integritásának védelmében” ők ugyanis nem katonai szövetségeseink akiket meg kell védenünk. Meg hát a történelemben mindig olyan jól jártunk amikor az oroszok ellen küldtünk katonákat, a Don is milyen jól sült el ugye. Végre egyszer fasza lenne kimaradni egy ilyen buliból.
MC12
afganisztán meg iraq se volt szövetséges mégis küldtünk katonát
Negritis
Békefenntartásra, ujjáèpítésre, humanitárius feladatokra. Nem háborúba.
MC12
Jah, békefenntartásra jöttek az oroszok is 😊
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Katonákat küldeni egy háborúba, az nem éppen “együttdolgozás”. Az nem is békefenntartás, mint amire idáig mentünk. Az egy teljesen más szint. És igen, én speciel elvárnám a magyar miniszterelnöktől, hogy ha néhány háborúzni akaró NATO-ország menne Ukrajnába, akkor készségesen engedje át őket az országon, biztosítsa az infrastruktúràt stb. De egyetlen katonát se küldjön meghalni “Ukrajna területi integritásának védelmében” ők ugyanis nem katonai szövetségeseink akiket meg kell védenünk. Meg hát a történelemben mindig olyan jól jártunk amikor az oroszok ellen küldtünk katonákat, a Don is milyen jól sült el ugye. Végre egyszer fasza lenne kimaradni egy ilyen buliból.
MC12
Tudtommal nincs olyan, hogy néhány háborúzni akaró NATO-ország. NATO van. Ha mennek, az minden tagra vonatkoznia kellene, ha nem mennek, akkor senki sem megy.
somoskovig
pontosan. annyi, hogy a feladatok leosztasra kerulhetnek ergo lehet, hogy mi szarazfoldi erot nem vagy minimalisan kuldunk (mert amugy sincs, es a felszereles sem a legkomolyabb), de lehet a madarakat kuldjuk repkedni.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Katonákat küldeni egy háborúba, az nem éppen “együttdolgozás”. Az nem is békefenntartás, mint amire idáig mentünk. Az egy teljesen más szint. És igen, én speciel elvárnám a magyar miniszterelnöktől, hogy ha néhány háborúzni akaró NATO-ország menne Ukrajnába, akkor készségesen engedje át őket az országon, biztosítsa az infrastruktúràt stb. De egyetlen katonát se küldjön meghalni “Ukrajna területi integritásának védelmében” ők ugyanis nem katonai szövetségeseink akiket meg kell védenünk. Meg hát a történelemben mindig olyan jól jártunk amikor az oroszok ellen küldtünk katonákat, a Don is milyen jól sült el ugye. Végre egyszer fasza lenne kimaradni egy ilyen buliból.
MC12
afganisztán meg iraq se volt szövetséges mégis küldtünk katonát
Negritis
Békefenntartásra, ujjáèpítésre, humanitárius feladatokra. Nem háborúba.
MC12
ne legyel naiv azert. meg ha az egyik legnyugisabb afgan provinciaba is mentek azert a bazison, es a nagy varosokon kivul az kokemeny haborus ovezet volt. pont annyira voltak bekefenntartok azokon a helyeken, mint az oroszok (legalabbis a helyi lakossag egy resze tekinteteben).

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Katonákat küldeni egy háborúba, az nem éppen “együttdolgozás”. Az nem is békefenntartás, mint amire idáig mentünk. Az egy teljesen más szint. És igen, én speciel elvárnám a magyar miniszterelnöktől, hogy ha néhány háborúzni akaró NATO-ország menne Ukrajnába, akkor készségesen engedje át őket az országon, biztosítsa az infrastruktúràt stb. De egyetlen katonát se küldjön meghalni “Ukrajna területi integritásának védelmében” ők ugyanis nem katonai szövetségeseink akiket meg kell védenünk. Meg hát a történelemben mindig olyan jól jártunk amikor az oroszok ellen küldtünk katonákat, a Don is milyen jól sült el ugye. Végre egyszer fasza lenne kimaradni egy ilyen buliból.
MC12
afganisztán meg iraq se volt szövetséges mégis küldtünk katonát
Negritis
Békefenntartásra, ujjáèpítésre, humanitárius feladatokra. Nem háborúba.
MC12
Jó tudni, hogy nem volt háború Afganisztánban. Mondjuk most is csak békefenntartás van Ukrajnában az oroszok szerint 😀
több mint 4 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 556
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Katonákat küldeni egy háborúba, az nem éppen “együttdolgozás”. Az nem is békefenntartás, mint amire idáig mentünk. Az egy teljesen más szint. És igen, én speciel elvárnám a magyar miniszterelnöktől, hogy ha néhány háborúzni akaró NATO-ország menne Ukrajnába, akkor készségesen engedje át őket az országon, biztosítsa az infrastruktúràt stb. De egyetlen katonát se küldjön meghalni “Ukrajna területi integritásának védelmében” ők ugyanis nem katonai szövetségeseink akiket meg kell védenünk. Meg hát a történelemben mindig olyan jól jártunk amikor az oroszok ellen küldtünk katonákat, a Don is milyen jól sült el ugye. Végre egyszer fasza lenne kimaradni egy ilyen buliból.
MC12
afganisztán meg iraq se volt szövetséges mégis küldtünk katonát
Negritis
Békefenntartásra, ujjáèpítésre, humanitárius feladatokra. Nem háborúba.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 www.portfolio.hu/global/20220224/nagyon-durva-legicsata-dul-kijev-korul-528783?fbclid=IwAR0GmFZQCM8gI5J0oPB5Nqifsg-KHJxvio3HIjS5AEyBLerEyL3YiU0RNHc

Reméljük igaz, maradt valami még az ukrán légierőből.
Nomac
Ha Izrael nem vétózta volna meg a Vaskupola eladását az ukránoknak, az jó lett volna, így utólag.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Katonákat küldeni egy háborúba, az nem éppen “együttdolgozás”. Az nem is békefenntartás, mint amire idáig mentünk. Az egy teljesen más szint. És igen, én speciel elvárnám a magyar miniszterelnöktől, hogy ha néhány háborúzni akaró NATO-ország menne Ukrajnába, akkor készségesen engedje át őket az országon, biztosítsa az infrastruktúràt stb. De egyetlen katonát se küldjön meghalni “Ukrajna területi integritásának védelmében” ők ugyanis nem katonai szövetségeseink akiket meg kell védenünk. Meg hát a történelemben mindig olyan jól jártunk amikor az oroszok ellen küldtünk katonákat, a Don is milyen jól sült el ugye. Végre egyszer fasza lenne kimaradni egy ilyen buliból.
MC12
Tudtommal nincs olyan, hogy néhány háborúzni akaró NATO-ország. NATO van. Ha mennek, az minden tagra vonatkoznia kellene, ha nem mennek, akkor senki sem megy.

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
huhu
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Katonákat küldeni egy háborúba, az nem éppen “együttdolgozás”. Az nem is békefenntartás, mint amire idáig mentünk. Az egy teljesen más szint. És igen, én speciel elvárnám a magyar miniszterelnöktől, hogy ha néhány háborúzni akaró NATO-ország menne Ukrajnába, akkor készségesen engedje át őket az országon, biztosítsa az infrastruktúràt stb. De egyetlen katonát se küldjön meghalni “Ukrajna területi integritásának védelmében” ők ugyanis nem katonai szövetségeseink akiket meg kell védenünk. Meg hát a történelemben mindig olyan jól jártunk amikor az oroszok ellen küldtünk katonákat, a Don is milyen jól sült el ugye. Végre egyszer fasza lenne kimaradni egy ilyen buliból.
MC12
afganisztán meg iraq se volt szövetséges mégis küldtünk katonát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
 www.portfolio.hu/global/20220224/nagyon-durva-legicsata-dul-kijev-korul-528783?fbclid=IwAR0GmFZQCM8gI5J0oPB5Nqifsg-KHJxvio3HIjS5AEyBLerEyL3YiU0RNHc

Reméljük igaz, maradt valami még az ukrán légierőből.
több mint 4 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 556
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Katonákat küldeni egy háborúba, az nem éppen “együttdolgozás”. Az nem is békefenntartás, mint amire idáig mentünk. Az egy teljesen más szint. És igen, én speciel elvárnám a magyar miniszterelnöktől, hogy ha néhány háborúzni akaró NATO-ország menne Ukrajnába, akkor készségesen engedje át őket az országon, biztosítsa az infrastruktúràt stb. De egyetlen katonát se küldjön meghalni “Ukrajna területi integritásának védelmében” ők ugyanis nem katonai szövetségeseink akiket meg kell védenünk. Meg hát a történelemben mindig olyan jól jártunk amikor az oroszok ellen küldtünk katonákat, a Don is milyen jól sült el ugye. Végre egyszer fasza lenne kimaradni egy ilyen buliból.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
Na az ilyen "baklövések" viszont jó kis ürügyet szolgáltathatnak a NATOnak, USAnak:

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
ez kemény azért 😀

 www.origo.hu/itthon/20220224-marki-zay-elragadtatta-magat-es-haborus-konfliktusba-is-belesodorna-magyarorszagot.html

együttdolgozni a szövetségesekkel = megölni a magyart
Negritis
Reggel óta ez a vers megy, szajkózza is szépen minden agyhalott Fideszes.
somoskovig
amugy MZP ott tenyleg hibazott, hogy katonat is kuldene meg mielott a NATO is mondana ilyet (sot a fotitkar konkret kerdesre erre negativan valaszolt). nyilvan felszerelest adjunk nekik, fegyverest is, de a katonak kuldese picit hirtelen volt sztem is.
csebi
lehet én értem rosszul, de nem arról van szó hogy akkor küldene bármit ha a NATO is küld?
ergo amíg a nato nem küld katonát addig mi se

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
És a következő:
Manchester United have confirmed their intention to drop their Russian sponsor Aeroflot 18 months early due to the conflict in Ukraine.