Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/482238652_9971511989543239_6048273420325187484_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx885x516&ctp=s885x516&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=cae128&_nc_ohc=bJOzWfjo52YQ7kNvwGGWdsY&_nc_oc=AdrvUoaLAH_asBrP7V3gPOltxF0-rcH5PyW8KQJiP4kT4h_j2uJfoc9Az6ZnEf0sCoM&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=krX9J0PwAC7zEy_22HbogQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-QoSXPgAuTsVDdbXv8vsg1N3norXtpEG8NNG1f89yvaA&oe=6A40741B
Dezső Pintér
A HÁBORÚ ELSŐ ÓRÁI. Ukrajna, 2022. február 24. Megtették. https://youtu.be/89Z36EXPsTU


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Mondjuk azt sem gondoltam volna, hogy ennyire tehetetlen ez az ukrán hadsereg. évek óta kvázi "hadban állnak", van már valamennyi nyugati fegyverük is és egy nap alatt kapitulál egy ekkora ország? Az oroszok meg mint kés a vajban egy ekkora országot?
pfefe8
A precíziós rakétákat a hatországból inditjak. Nem tehetsz ellene semmit, csak maximum te támadsz előbb. Ha már a gepeid nem tudnak felszállni, mert nincs reptér, győz a túlerő…sokkal, de sokkal erősebb hadsereg és itt nem hegyek vannak.
Klaci79
persze, erőfölény meglepetés meg minden az oroszok oldalán van de ez akkor is gáz szerintem. de akkor is lehetne valamivel komolyabb ellenállás szerintem. mondjuk ne mértek hozzá. Az oroszok viszont komoly erőt demonstrálnak.

Steelers fan
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerencsétlen fórum sem bírja a terhelést...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
kozben azert eszrevettetek az EUR-HUF arfolyamot?
csebi
Reggel óta ezt nézem. 380-ig emg sem állunk
Gyurma Pappa
OTP is -14%
szerk. latom mar irtak h 20% ...

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Mondjuk azt sem gondoltam volna, hogy ennyire tehetetlen ez az ukrán hadsereg. évek óta kvázi "hadban állnak", van már valamennyi nyugati fegyverük is és egy nap alatt kapitulál egy ekkora ország? Az oroszok meg mint kés a vajban egy ekkora országot?
pfefe8
Valahol olvastam, hogy a nyílt összecsapásoknak nem sok értelme van, és nem értek a hadi kérdésekhez, de azt tippelem, hogy ezt ők is tudják.
Gyurma Pappa
A tegnapi Telex cikkben is azt írták, hogy az ukránoknak túl kell élni az első pár napot, aztán elhúzni va háborút, mert Putyinnak az a legrosszabb. Nincs értelme kiállni a cirkálórakéták elé...
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondjuk azt sem gondoltam volna, hogy ennyire tehetetlen ez az ukrán hadsereg. évek óta kvázi "hadban állnak", van már valamennyi nyugati fegyverük is és egy nap alatt kapitulál egy ekkora ország? Az oroszok meg mint kés a vajban egy ekkora országot?
pfefe8
Az ukránok legnagyobb fegyvere most az áldozati szerep és a szimpátia keltés, nincs is értelme nagyon keménykedni. Remélhetőleg ezt az ottani vezetők is tudják.

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Mondjuk azt sem gondoltam volna, hogy ennyire tehetetlen ez az ukrán hadsereg. évek óta kvázi "hadban állnak", van már valamennyi nyugati fegyverük is és egy nap alatt kapitulál egy ekkora ország? Az oroszok meg mint kés a vajban egy ekkora országot?
pfefe8
A precíziós rakétákat a hatországból inditjak. Nem tehetsz ellene semmit, csak maximum te támadsz előbb. Ha már a gepeid nem tudnak felszállni, mert nincs reptér, győz a túlerő…sokkal, de sokkal erősebb hadsereg és itt nem hegyek vannak.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
Közben a magyar tőzsde szakad. OTP -20%-nál kiakadt.. Kemény.
cartman023
Nem is értem miért nem zárják a tőzsdét...
FLZOLI
A magyart nem kell. Az pech, hogy van egy-két cég (OTP, Richter) akiknek nagy az orosz / ukrán kitettsége. A többirészvény meg követi őket, mert esik a BUX és vonják kifele a tőkén KKE-ből.
cartman023
A kripto is zuhan egyébként. Gondolom a jó öreg arany meg megint hasít
FLZOLI
Hasít bizony.
Egy hetes pozícióm lassan 100% nyerőben van.
Csak furdal a lelkiismeret, hogy mások nyomorán keresek...
Lecsó
Isten hozott a való világban...
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
Mondjuk azt sem gondoltam volna, hogy ennyire tehetetlen ez az ukrán hadsereg. évek óta kvázi "hadban állnak", van már valamennyi nyugati fegyverük is és egy nap alatt kapitulál egy ekkora ország? Az oroszok meg mint kés a vajban egy ekkora országot?
pfefe8
Valahol olvastam, hogy a nyílt összecsapásoknak nem sok értelme van, és nem értek a hadi kérdésekhez, de azt tippelem, hogy ezt ők is tudják.

több mint 4 éve
cartman023 Indianapolis Colts 1 017
Közben a magyar tőzsde szakad. OTP -20%-nál kiakadt.. Kemény.
cartman023
Nem is értem miért nem zárják a tőzsdét...
FLZOLI
A magyart nem kell. Az pech, hogy van egy-két cég (OTP, Richter) akiknek nagy az orosz / ukrán kitettsége. A többirészvény meg követi őket, mert esik a BUX és vonják kifele a tőkén KKE-ből.
cartman023
A kripto is zuhan egyébként. Gondolom a jó öreg arany meg megint hasít
FLZOLI
Criptók -10 % körül. Az arany viszont nem száguldozik annyira (+1,6%), ellenben a gáz- és olajárak felrobbantak.

Infláció goes brrrrrrrr.
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Közben a magyar tőzsde szakad. OTP -20%-nál kiakadt.. Kemény.
cartman023
Nem is értem miért nem zárják a tőzsdét...
FLZOLI
A magyart nem kell. Az pech, hogy van egy-két cég (OTP, Richter) akiknek nagy az orosz / ukrán kitettsége. A többirészvény meg követi őket, mert esik a BUX és vonják kifele a tőkén KKE-ből.
cartman023
A kripto is zuhan egyébként. Gondolom a jó öreg arany meg megint hasít
FLZOLI
Hasít bizony.
Egy hetes pozícióm lassan 100% nyerőben van.
Csak furdal a lelkiismeret, hogy mások nyomorán keresek...
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Mondjuk azt sem gondoltam volna, hogy ennyire tehetetlen ez az ukrán hadsereg. évek óta kvázi "hadban állnak", van már valamennyi nyugati fegyverük is és egy nap alatt kapitulál egy ekkora ország? Az oroszok meg mint kés a vajban egy ekkora országot?

Steelers fan
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
Ami érdekes, hogy teljesen megállt a Twitterem. Egy 40 perccel ezelőtti tweet az utolsó a BNO Newstól. Senki nem mer tweetelni semmi megszokottat, or what?
Mikey
USA nagy része alszik, rajtuk kívül meg ki használja?

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Közben a magyar tőzsde szakad. OTP -20%-nál kiakadt.. Kemény.
cartman023
Nem is értem miért nem zárják a tőzsdét...
FLZOLI
A magyart nem kell. Az pech, hogy van egy-két cég (OTP, Richter) akiknek nagy az orosz / ukrán kitettsége. A többirészvény meg követi őket, mert esik a BUX és vonják kifele a tőkén KKE-ből.
cartman023
A kripto is zuhan egyébként. Gondolom a jó öreg arany meg megint hasít

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Ami érdekes, hogy teljesen megállt a Twitterem. Egy 40 perccel ezelőtti tweet az utolsó a BNO Newstól. Senki nem mer tweetelni semmi megszokottat, or what?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 4 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 302 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 hvg.hu/itthon/20220224_szijjarto_peter_orosz_ukran_krizis

kozben vegre szemlezte vki, lehet en ertekelem tul, de ilyen kommunikaciot nem hallottunk az utobbi hetekben:

Magyarország kiáll Ukrajna területi integritása, szuverenitása mellett – hangsúlyozta a tárcavezető,
csebi
Muszáj valamit mondani. Azt gondolom, hogy eljött a pillanat, amikor egyértelműen megüzenték OV-nak, hogy jobb ha kussban marad. Ennyit meg lehet mondani, pár Petike Barátság érdemérme nem mutat olyan jól most.
Gyurma Pappa
Mondjuk tegnapig visszaadhatta volna. Ha nem lenne egy utolso senkihazi f@sz.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
 hvg.hu/itthon/20220224_szijjarto_peter_orosz_ukran_krizis

kozben vegre szemlezte vki, lehet en ertekelem tul, de ilyen kommunikaciot nem hallottunk az utobbi hetekben:

Magyarország kiáll Ukrajna területi integritása, szuverenitása mellett – hangsúlyozta a tárcavezető,
csebi
Muszáj valamit mondani. Azt gondolom, hogy eljött a pillanat, amikor egyértelműen megüzenték OV-nak, hogy jobb ha kussban marad. Ennyit meg lehet mondani, pár Petike Barátság érdemérme nem mutat olyan jól most.

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Ma reggel vki nekem azzal nyitott hogy az amcsik a hibásak mert rakètákat telepítenek az orosz határra ès az oroszok csak ezèrt támadnak......
dande
Ismered apámat..? 😮

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 4 éve
cartman023 Indianapolis Colts 1 017
Közben a magyar tőzsde szakad. OTP -20%-nál kiakadt.. Kemény.
cartman023
Nem is értem miért nem zárják a tőzsdét...
FLZOLI
A magyart nem kell. Az pech, hogy van egy-két cég (OTP, Richter) akiknek nagy az orosz / ukrán kitettsége. A többirészvény meg követi őket, mert esik a BUX és vonják kifele a tőkén KKE-ből.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Közben a magyar tőzsde szakad. OTP -20%-nál kiakadt.. Kemény.
cartman023
Nem is értem miért nem zárják a tőzsdét...
FLZOLI
Valamikor ki kell nyitni...és ugye a veszteségen is lehet nyerni.
Aki nem hitt a hadgyakorlat dumában az eladásra játszott és most kaszál. Az OTP is közben fel-felpattan pár százalékot. Iszonyat a volatilitás.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma reggel vki nekem azzal nyitott hogy az amcsik a hibásak mert rakètákat telepítenek az orosz határra ès az oroszok csak ezèrt támadnak......

Ezt Lóminit......(lomnici kisbetűvel) is el kellene már süllyeszteni
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
Kína reagált már bármit is?

Indiáról azt mondták, hogy nagyon óvatosan kommunikál, nem nagyon ítéli el az oroszokat. Japánról is beszéltek, de azt nem figyeltem, gondolom ők tuti nyugati vonalon mozognak
FLZOLI
India kiállt az oroszok mellett, de van egy csavar a történetben: 20.000 indiai cserediák van jelenleg Ukrajnában. India ma reggel is indított egy kereskedelmi (!) járatot Kijevbe, hogy odaért-e azt nem tudom.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 052 — zászló zászló szív
Akkor mostmar nem kell torlesztenem a Sberbanknak?
rokaur
Próbát megér.

több mint 4 éve
cartman023 Indianapolis Colts 1 017
Akkor mostmar nem kell torlesztenem a Sberbanknak?
rokaur
Úgy tudom változás lesz : nem egy behajtó cégnek adják el a követeléseiket, ha nem fizetsz hanem jön egy orosz ejtőernyős és elbeszélget veled.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Amikor az oroszok bevetik a "precíziós" fegyvereiket...


Tony Adams
Ráesett Kijevre, precíz találat.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May