San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Bowman aktiválva.Beki
na ez meglepetés, azt hittem marad rehabon...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Bowman aktiválva.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
JayB
forever faitfull 😀 win or lose doesnt matter

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 661
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
EÖsszezuhant, meghasonlott kisrác lett belőle. Az az ominozus sajtotájékoztatója az egyszavas válaszaival tényleg nagyon durva. Pszichiaterek el tudjak helyezni a megfelelő axison, én nem. De beteg a srác.
diverdoc
Ezt kifejtenéd bővebben? Hogy érted konkrétan, hogy beteg a srác? (Mint orvos, mint szurkoló)Vrijbloed
igazad van ebben a véleményünk egyezik, de hogy lebetegezz valakit egy interjú miatt az erős... szerintemJosszi
Nem egy interju alapján mondom. Folyamat alapján. az első ilyen gondolatom talán a denveri zakó utáni interjunál volt. Nem volt normális az a letargia ami belőle áradt. Feleségemnek mutattam a videot, kivülállóként, hogy ítéli meg (ő nálam sokkal többet foglalkozik psziches kórképekkel), és ő is eléggé kórosnak látta. Mentálisan nem bírja el ezt a terhet Kaep. Olyan hárító mechanizmusokat vesz fel és a metakommunikációja is azt sugallja ami nem a teljes mentalis jóléte mellett szól. Az az ominózus 80 szavas riport csak a jéghegy csúcsa volt. Az újságírok nagy része ezért kikezdte, de sztem rosszul látták nem a flegmaság és nemtörődömség, leszarás motiválta. Ez egy tipikus hárítómechanizmus. Letargikusság, önmarcangolás, kóros hárítás, ez mellett twitteren a muszklis nevetős posztok helyett semmi, vagy max az, hogy hiányzik dady, hogy nincs ott a meccsén. A hangulat változásai igen erősek, szerintem bipoláris a srác (depresszio, dysthymia, cyclothymia stb). Nem mondom, hogy pszichotikus sőt közelről sem az, de megítélésem szerint mental hygiénés segítségre szorul, de sztem ezt látják Friscoban is. Sajnos a terhelés ezen rontani tud. Hóksz ellen nem játszatnám. Sokan vszínű ellnetétesnek vélhetik, hogy ez rosszat tenne neki, de a nyugalom és a bizonyítási kényszer hiánya, most aranyat érne.
Nem vagyok pszichiáter, lehet, hogy rosszul véleményezem, de sok hasonlót láttam, ezek alapján gondolom így.diverdoc
Igy mar jobban ertem... ahonnan jott ugye adoptaltak apjat nem ismeri stb stb... hirtelen (sok evnyi kemeny munka utan persze) a majdnem csucs elerese (sb es nfc donto ahol elvileg hibaztattak eleget) az apa kepre hasonlito Harbough aki bizott benne es aki most szinten elhagyja. Ezek nyomot hagynanak egy egeszseges szemelyisegen is. O nem alkohollal oldja a feszultseget vagy verekedesekkel ahhoz tul erzekeny szemelyiseg...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
EÖsszezuhant, meghasonlott kisrác lett belőle. Az az ominozus sajtotájékoztatója az egyszavas válaszaival tényleg nagyon durva. Pszichiaterek el tudjak helyezni a megfelelő axison, én nem. De beteg a srác.
diverdoc
Ezt kifejtenéd bővebben? Hogy érted konkrétan, hogy beteg a srác? (Mint orvos, mint szurkoló)Vrijbloed
igazad van ebben a véleményünk egyezik, de hogy lebetegezz valakit egy interjú miatt az erős... szerintemJosszi
Nem egy interju alapján mondom. Folyamat alapján. az első ilyen gondolatom talán a denveri zakó utáni interjunál volt. Nem volt normális az a letargia ami belőle áradt. Feleségemnek mutattam a videot, kivülállóként, hogy ítéli meg (ő nálam sokkal többet foglalkozik psziches kórképekkel), és ő is eléggé kórosnak látta. Mentálisan nem bírja el ezt a terhet Kaep. Olyan hárító mechanizmusokat vesz fel és a metakommunikációja is azt sugallja ami nem a teljes mentalis jóléte mellett szól. Az az ominózus 80 szavas riport csak a jéghegy csúcsa volt. Az újságírok nagy része ezért kikezdte, de sztem rosszul látták nem a flegmaság és nemtörődömség, leszarás motiválta. Ez egy tipikus hárítómechanizmus. Letargikusság, önmarcangolás, kóros hárítás, ez mellett twitteren a muszklis nevetős posztok helyett semmi, vagy max az, hogy hiányzik dady, hogy nincs ott a meccsén. A hangulat változásai igen erősek, szerintem bipoláris a srác (depresszio, dysthymia, cyclothymia stb). Nem mondom, hogy pszichotikus sőt közelről sem az, de megítélésem szerint mental hygiénés segítségre szorul, de sztem ezt látják Friscoban is. Sajnos a terhelés ezen rontani tud. Hóksz ellen nem játszatnám. Sokan vszínű ellnetétesnek vélhetik, hogy ez rosszat tenne neki, de a nyugalom és a bizonyítási kényszer hiánya, most aranyat érne.
Nem vagyok pszichiáter, lehet, hogy rosszul véleményezem, de sok hasonlót láttam, ezek alapján gondolom így.diverdoc
azért ezt erősnek érzem, ahogy a pihentetést is, kezdjen Gabbert??? Na az a beteges cucc :#
Van vissza 3 meccs, igenis nyomja végig, küszködjön, szenvedjen...aztán ha nem képes ennek az elviselésére, akkor ennyi volt... Nem vagyok Kaep ellen, sőt nagyon is bízom benne, ez profi sport, aki nem bírja hosszú távon a terhelést az nem alkalmas erre a játékra. Azok kihullanak. Azt nem lehet az NFL-ben, hogy pár meccsenként mentális pihenőt kell tartani.
Akik igazán mentális kezelésre szorulnak azok mi vagyunk szurkolók. Az elmúlt 3 évben javult az állapotunk már-már azt hittük a siker újra osztályrészünk lehet......most enyhe visszaesést és bizonytalanságot érzek....az erőben 😀
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
EÖsszezuhant, meghasonlott kisrác lett belőle. Az az ominozus sajtotájékoztatója az egyszavas válaszaival tényleg nagyon durva. Pszichiaterek el tudjak helyezni a megfelelő axison, én nem. De beteg a srác.
diverdoc
Ezt kifejtenéd bővebben? Hogy érted konkrétan, hogy beteg a srác? (Mint orvos, mint szurkoló)Vrijbloed
igazad van ebben a véleményünk egyezik, de hogy lebetegezz valakit egy interjú miatt az erős... szerintemJosszi
Nem egy interju alapján mondom. Folyamat alapján. az első ilyen gondolatom talán a denveri zakó utáni interjunál volt. Nem volt normális az a letargia ami belőle áradt. Feleségemnek mutattam a videot, kivülállóként, hogy ítéli meg (ő nálam sokkal többet foglalkozik psziches kórképekkel), és ő is eléggé kórosnak látta. Mentálisan nem bírja el ezt a terhet Kaep. Olyan hárító mechanizmusokat vesz fel és a metakommunikációja is azt sugallja ami nem a teljes mentalis jóléte mellett szól. Az az ominózus 80 szavas riport csak a jéghegy csúcsa volt. Az újságírok nagy része ezért kikezdte, de sztem rosszul látták nem a flegmaság és nemtörődömség, leszarás motiválta. Ez egy tipikus hárítómechanizmus. Letargikusság, önmarcangolás, kóros hárítás, ez mellett twitteren a muszklis nevetős posztok helyett semmi, vagy max az, hogy hiányzik dady, hogy nincs ott a meccsén. A hangulat változásai igen erősek, szerintem bipoláris a srác (depresszio, dysthymia, cyclothymia stb). Nem mondom, hogy pszichotikus sőt közelről sem az, de megítélésem szerint mental hygiénés segítségre szorul, de sztem ezt látják Friscoban is. Sajnos a terhelés ezen rontani tud. Hóksz ellen nem játszatnám. Sokan vszínű ellnetétesnek vélhetik, hogy ez rosszat tenne neki, de a nyugalom és a bizonyítási kényszer hiánya, most aranyat érne.
Nem vagyok pszichiáter, lehet, hogy rosszul véleményezem, de sok hasonlót láttam, ezek alapján gondolom így.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
A Rodgers-McCarthy offense zsenialitása abban rejlik hogy borzasztóan fel vannak rajzolva a playek és Rodgers képes arra hogy abban az egy tized másodpercben érjen oda a labda amikor oda kell hogy érjen, előtte és utána is késő. Így lehet tervezni és kivételezni, Kap meccseit nézve ez sosem működik, egy egyszerű curl route-hoz sem ér oda időben a labda. Roman is inkompetens, de Kappel ez még limitáltabb.JayB
azert ne felejtsuk el, hogy az egyik legnagyobbtol tanult az Rodgers, nehany evig. mig ugyanez nem volt elmondhato az akkori 1/1-es Alex-rol, vagy a mostani Colinrol.
termeszetesen innentol kezdve mar a GB gyozelmet varom a legvegen, de ez mar nem ide valo.Vegita
Én ebben sosem hittem. (Favre nagy karakter volt de fényévekre volt a legjobbaktól.) Rodgers szimplán kurva nagy zseni, akinek persze jót tett 3 év tanulás de nem Favre miatt tart most itt. Nem összehasonlítani akarom Kaep-el csak egy jó példa arra hogy egy ideális világban hogy működnek a pass playek, na ennek sajnos a szikráját sem látom a Kaepernick offenseben.JayB
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/10852796_634853523292950_1590980002_n.jpg?stp=c128.0.384.384a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=W0aP95BehZYQ7kNvgHS1wmh&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCsKkL18_4ZTuttlpH9JDgk7xZ1BxkPDR-A1Jlgu45mSw&oe=66545B7A
NFL on ESPN on Instagram: "Aaron Rodgers and Brett Favre have the same record through their first 100 career starts (68-32) #Packers"
2,667 likes, 62 comments - espnnfl on June 12, 2015: "Aaron Rodgers and Brett Favre have the same record through their first 100 career starts (68-32) #Packers".

ezt csak ugy gondoltam posztolom 😛 tobb mindennel nem ertek egyet, de ez ilyen, kinek mi 😉 egy viszont biztos, Rodgers nagy zseni, nagyon szeretem a jatekat.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
ezt mondom, Jimbo rettenetesen fafejű, a végletekig lojális Romanhoz, és nem hajlandó beismerni a hibáit. 😕
ettől függetlenül sokat köszönhetünk neki. remélem, mint írtam innen felfelé lépünk egy olyan edzői stábbal aki azt a picit, de hatalmasat meg tudja ugrani. Kapról én sem mondok le, ahogy Alexról sem Jimbo. de ugye ha az új stáb akar draftolni QB-t akkor az lesz. Mariotat nem bánnám, ki tudja mit csúszhat.petey
igen ezt mantrázom a haveromnak... hogy akkor tavalyi év mi volt?? amikor volt 1 Boldin meg Davis és más alig.... vagy a PO menetelés???

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Első snap után rögtön int. Na itt gondoltam, hogy kikapcsolom. De ahogy red is írta, ez a mi csapatunk. Úgyhogy még szenvedtem. Az hogy fos az O# cakkpakk azt tudtuk. De valahogy most az volt az érzésem, hogy a D# sem tette oda magát. Mintha az lett volna bennük, hogy unjuk a banánt, hogy mindig mi húzzuk ki a csapatot a szarból, állandóan pályán vagyunk a folyamatos puntok után. Nem tudom elképzelni, hogy edzőbuktatásra, tankolásra játszana egy csapat, de ennek ellenére ezt éreztem. Kaep elsősorban pszichesen alkalmatlan erre a feladatra. Összezuhant, meghasonlott kisrác lett belőle. Az az ominozus sajtotájékoztatója az egyszavas válaszaival tényleg nagyon durva. Pszichiaterek el tudjak helyezni a megfelelő axison, én nem. De beteg a srác.
Harbaughn a teljes tanácstalanságot láttam, és elértem arra a pontra, hogy én is úgy gondolom menthetetlen.
DE mással sem hiszem, hogy jobb lessz. Fosok a jövőtől. Petey ahogy írta a Nolanos, Szamurájos időket vizionálom én is. Ebben a csapatban (edzők + játékosok) ez az elmúlt 3 év volt benne (meg talán egy icipicivel több, ami sajnos nem jött össze). Nagyon sajnálom hogy a nagy öregek (mint Gore, Cowboy, Willis, Bowman stb) nem tudtak gyűrűt nyerni.Mert ennek mostanában a közelében sem leszünk.
Szomorú vagyok és mocskosul csalódott. De ez van. A CLinken a mészárlást nem nézem végig, de a többi L-t igen. És szurkolok. GO NINERS, FAITHFULLdiverdoc
igazad van ebben a véleményünk egyezik, de hogy lebetegezz valakit egy interjú miatt az erős... szerintem

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 985 — Csodabogár
Meglepően kevés szó esik itt az elkapó sorról.Pedig ők is ludasak a gyenge támadójátékban.Képtelenek még akkor is tisztára játszani magukat ha egy az egyben védekeznek velük szemben.Nagyon kellene egy fiatal tehetséges GYORS WR aki el tud szeparálódni a védőjétől.he7edik
fixed

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Meglepően kevés szó esik itt az elkapó sorról.Pedig ők is ludasak a gyenge támadójátékban.Képtelenek még akkor is tisztára játszani magukat ha egy az egyben védekeznek velük szemben.Nagyon kellene egy fiatal tehetséges WR aki el tud szeparálódni a védőjétől.


több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
EÖsszezuhant, meghasonlott kisrác lett belőle. Az az ominozus sajtotájékoztatója az egyszavas válaszaival tényleg nagyon durva. Pszichiaterek el tudjak helyezni a megfelelő axison, én nem. De beteg a srác.
diverdoc
Ezt kifejtenéd bővebben? Hogy érted konkrétan, hogy beteg a srác? (Mint orvos, mint szurkoló)
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 065
A Rodgers-McCarthy offense zsenialitása abban rejlik hogy borzasztóan fel vannak rajzolva a playek és Rodgers képes arra hogy abban az egy tized másodpercben érjen oda a labda amikor oda kell hogy érjen, előtte és utána is késő. Így lehet tervezni és kivételezni, Kap meccseit nézve ez sosem működik, egy egyszerű curl route-hoz sem ér oda időben a labda. Roman is inkompetens, de Kappel ez még limitáltabb.JayB
azert ne felejtsuk el, hogy az egyik legnagyobbtol tanult az Rodgers, nehany evig. mig ugyanez nem volt elmondhato az akkori 1/1-es Alex-rol, vagy a mostani Colinrol.
termeszetesen innentol kezdve mar a GB gyozelmet varom a legvegen, de ez mar nem ide valo.Vegita
Én ebben sosem hittem. (Favre nagy karakter volt de fényévekre volt a legjobbaktól.) Rodgers szimplán kurva nagy zseni, akinek persze jót tett 3 év tanulás de nem Favre miatt tart most itt. Nem összehasonlítani akarom Kaep-el csak egy jó példa arra hogy egy ideális világban hogy működnek a pass playek, na ennek sajnos a szikráját sem látom a Kaepernick offenseben.JayB
egy gyors QB-draft+új főedző még mentheti ezt a csapatot, mert a keret egyébként adott ahhoz, hogy contender legyen még évekig. Én nem ragaszkodnék Kaephez.Amadeus91
jelenleg nincs olyan QB akit lehetne draftolni és egyből megoldás lenne, Sem Mariotát, sem Winston-t nem hiszem annak. Ráadásul felmenni értük eléggé sokba kerül és eléggé kétesélyes.....lásd RGIIIAlabama Niners
Marcusért azért sok mindent megadnék. 😉he7edik
Mariota annyira nem jó, nem jobb mint RGIII volt anno, egy jól felépített sémában játszik. Azt szokták elfelejteni - akik nem néznek sűrűn egyetemi focit - általában, hogy milyen védelmek ellen produkálják ezeket a számokat. A nagy egyetemi klasszis QB-k ha szembetalálkoznak egy komolyabb védelemmel a számaik egyből zuhanásba kezdenek. Védelmek szintjén hatalmas a különbség az egyetem és az NFL között. Nem véletlen, hogy a futkorászós QB-k az NFL-ben már messze nem futják még töredékét sem annak amit addig szoktak, nem lehet. Az addig futással szerzett TD-k száma szinte eltűnik. A passzpontosságuk az NFL-ben nem megengedhető, mert potyognak az INT-ek.Alabama Niners
ugyanezen a véleményen vagyok, ezért gondolom, hogy Kaep helyett egy korrekt pocket qb, normális futójátékkal, ezzel a kerettel maga körül, el tudna még szép eredményeket érni. Mert maga a roster szerintem kifejezetten jó jelenleg NFL szinten. Finoman szólva sem volt a tegnapi papírforma.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A Rodgers-McCarthy offense zsenialitása abban rejlik hogy borzasztóan fel vannak rajzolva a playek és Rodgers képes arra hogy abban az egy tized másodpercben érjen oda a labda amikor oda kell hogy érjen, előtte és utána is késő. Így lehet tervezni és kivételezni, Kap meccseit nézve ez sosem működik, egy egyszerű curl route-hoz sem ér oda időben a labda. Roman is inkompetens, de Kappel ez még limitáltabb.JayB
azert ne felejtsuk el, hogy az egyik legnagyobbtol tanult az Rodgers, nehany evig. mig ugyanez nem volt elmondhato az akkori 1/1-es Alex-rol, vagy a mostani Colinrol.
termeszetesen innentol kezdve mar a GB gyozelmet varom a legvegen, de ez mar nem ide valo.Vegita
Én ebben sosem hittem. (Favre nagy karakter volt de fényévekre volt a legjobbaktól.) Rodgers szimplán kurva nagy zseni, akinek persze jót tett 3 év tanulás de nem Favre miatt tart most itt. Nem összehasonlítani akarom Kaep-el csak egy jó példa arra hogy egy ideális világban hogy működnek a pass playek, na ennek sajnos a szikráját sem látom a Kaepernick offenseben.JayB
egy gyors QB-draft+új főedző még mentheti ezt a csapatot, mert a keret egyébként adott ahhoz, hogy contender legyen még évekig. Én nem ragaszkodnék Kaephez.Amadeus91
jelenleg nincs olyan QB akit lehetne draftolni és egyből megoldás lenne, Sem Mariotát, sem Winston-t nem hiszem annak. Ráadásul felmenni értük eléggé sokba kerül és eléggé kétesélyes.....lásd RGIIIAlabama Niners
Marcusért azért sok mindent megadnék. 😉he7edik
Mariota annyira nem jó, nem jobb mint RGIII volt anno, egy jól felépített sémában játszik. Azt szokták elfelejteni - akik nem néznek sűrűn egyetemi focit - általában, hogy milyen védelmek ellen produkálják ezeket a számokat. A nagy egyetemi klasszis QB-k ha szembetalálkoznak egy komolyabb védelemmel a számaik egyből zuhanásba kezdenek. Védelmek szintjén hatalmas a különbség az egyetem és az NFL között. Nem véletlen, hogy a futkorászós QB-k az NFL-ben már messze nem futják még töredékét sem annak amit addig szoktak, nem lehet. Az addig futással szerzett TD-k száma szinte eltűnik. A passzpontosságuk az NFL-ben nem megengedhető, mert potyognak az INT-ek.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 985 — Csodabogár
én adom ezeket Jay, de akkor gondolkodjunk el hogy mit akarunk faragni belőle. már többször elhangzott, hogy pl. Wilsonnál pont arra építenek amiben jó(rollout, bootleg, playaction) ő sem egy zsebpasszer.
Kapnál nincs egy egészséges ritmus amit össze tudnának hozni, a tegnapi TD drive-nál is tök fasza playek voltak, semmi hosszú, csak rövid WCO szerű hívások. erre kész, leállunk vele és megint ezeket az 5-7 stepes dropokat tolják. nem értem. tudjuk hogy Kapnak rengeteget kell tanulnia szintén, de miért vették el tőle a pistolt? csak remélni tudom hogy jön egy olyan stáb, aki ehhez ért, emlékszünk Jimbo is azt ígérte hogy visszahozza a WCO-t. ja. látjuk. csak az a fura, amikor először játszott Kap, akkor alig futott, és igen végigment a readeken, 1,2,3 passz. ez is eltűnt szépen.petey
Én Kapet sose láttam igazán végigmenni readeken, szerintem az csak szép emlék. 😊 (Tisztázzuk gyorsan: az nem végigmenetel, ha közben már nincs is zsebben, vagy ott van, de 5-6mp-e van. 2-3 read-en egy NFL franchise QB-nak 1.5-2mp alatt végig kell tudnia menni.)

A pistol és read-option elvétele érdekes kérdés. Hiszen elég egyértelmű, hogy Kaepnek az a "haja", anélkül elég eszköztelen. Lehet, hogy azért történt, mert Harbaugh látott benne valamit, hosszú távra gondolkodott, és pocket passert akart belőle faragni azon az áron is, hogy rövid távon leromlik? Ennek lenne értelme. De ahogy Harbaugh szekere áll, azt gondolná az ember, hogy feladja a tervet és visszatér a működőhöz, ha másért nem, hát azért, hogy a saját bőrét mentse. Aztán mégse.peterk2005
 www.nfl.com/gamecenter/2012111900/2012/REG11/bears@49ers#menu=gameinfo|contentId%3A0ap2000000098169&tab=recap
ezt a csávót keresem. Crabtree TD-jénél is kereste az opciókat. előtte Manningham is a 2. read volt. persze akkor más OL volt.

ezt mondom, Jimbo rettenetesen fafejű, a végletekig lojális Romanhoz, és nem hajlandó beismerni a hibáit. 😕
ettől függetlenül sokat köszönhetünk neki. remélem, mint írtam innen felfelé lépünk egy olyan edzői stábbal aki azt a picit, de hatalmasat meg tudja ugrani. Kapról én sem mondok le, ahogy Alexról sem Jimbo. de ugye ha az új stáb akar draftolni QB-t akkor az lesz. Mariotat nem bánnám, ki tudja mit csúszhat.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 661
Előző szezonban te jöttél nekünk szurkolni,idén én megyek hozzátok😊.Mindig is kedveltem A-Rod-ot a Lambeau-t a Tundrát,na és ott lehűtöm azt a tüzet amit idén a Niners Harbóval,Kaep-el és Roman-el okozott!Montana
Én fél szememet mindig is itt tartottam 😉
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
az egész stáb takarodhatgaborik
ez a tegnapi meccsen vegleg beigazolodott, teljesen egyetertek.Vegita
Én úgy látom, hogy a játékosok edzőket akarnak buktatni, az edzők meg meg akarnak bukni, szóval partnerek benne... A tegnapi meccset az első negyed kilátástalan játéka után úgy érzem joggal kapcsoltam ki, cserébe egy jót aludtam, bosszankodás mentesen. Majd jövőre meglátjuk az új stáb mennyit fog változtatni és ki marad a játékosok közül. Mert az állományban is lesz változás az biztos.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
én sem értem azokat akik kaepet fúrják, egyértelmű hogy a zsírdisznó miatt teljesen önbizalmát veszítette aztán már semmi sem jön be. vissza kell térni ahhoz ami megy neki

de a stábban egyértelműen vérfrissités kell haribo is befásult végleg

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Jezusom...itt mar ilyenek mennek?Harom jo ev utan van egy gyengecske es mar HC valtas,QB valtas !?
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Én azért még adnék lehetőséget Kap-nek. Egy kicsit gyorsan jött Neki a siker, nagyon fiatal még. Vannak zseniális megoldásai, és vannak gyermeteg hibái is. Nem a hét végi meccs az igazi arca, és minden qb-nak vannak rossz meccsei. Én azért megnézném, mit nyújtana egy másik OC kezei alatt. Szerintem lesz még örömünk benne, és nem Ő a kerékkötő a csapatban, az egész úgy gyenge most, ahogy van. Várjuk meg, mit hoz a jövő, ne temessük már a csapatot! Mindig én voltam itt a pesszimizmó, erre tessék, sorban a kardotokba dőltök... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A Rodgers-McCarthy offense zsenialitása abban rejlik hogy borzasztóan fel vannak rajzolva a playek és Rodgers képes arra hogy abban az egy tized másodpercben érjen oda a labda amikor oda kell hogy érjen, előtte és utána is késő. Így lehet tervezni és kivételezni, Kap meccseit nézve ez sosem működik, egy egyszerű curl route-hoz sem ér oda időben a labda. Roman is inkompetens, de Kappel ez még limitáltabb.JayB
azert ne felejtsuk el, hogy az egyik legnagyobbtol tanult az Rodgers, nehany evig. mig ugyanez nem volt elmondhato az akkori 1/1-es Alex-rol, vagy a mostani Colinrol.
termeszetesen innentol kezdve mar a GB gyozelmet varom a legvegen, de ez mar nem ide valo.Vegita
Én ebben sosem hittem. (Favre nagy karakter volt de fényévekre volt a legjobbaktól.) Rodgers szimplán kurva nagy zseni, akinek persze jót tett 3 év tanulás de nem Favre miatt tart most itt. Nem összehasonlítani akarom Kaep-el csak egy jó példa arra hogy egy ideális világban hogy működnek a pass playek, na ennek sajnos a szikráját sem látom a Kaepernick offenseben.JayB
egy gyors QB-draft+új főedző még mentheti ezt a csapatot, mert a keret egyébként adott ahhoz, hogy contender legyen még évekig. Én nem ragaszkodnék Kaephez.Amadeus91
jelenleg nincs olyan QB akit lehetne draftolni és egyből megoldás lenne, Sem Mariotát, sem Winston-t nem hiszem annak. Ráadásul felmenni értük eléggé sokba kerül és eléggé kétesélyes.....lásd RGIIIAlabama Niners
Marcusért azért sok mindent megadnék. 😉


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A Rodgers-McCarthy offense zsenialitása abban rejlik hogy borzasztóan fel vannak rajzolva a playek és Rodgers képes arra hogy abban az egy tized másodpercben érjen oda a labda amikor oda kell hogy érjen, előtte és utána is késő. Így lehet tervezni és kivételezni, Kap meccseit nézve ez sosem működik, egy egyszerű curl route-hoz sem ér oda időben a labda. Roman is inkompetens, de Kappel ez még limitáltabb.JayB
azert ne felejtsuk el, hogy az egyik legnagyobbtol tanult az Rodgers, nehany evig. mig ugyanez nem volt elmondhato az akkori 1/1-es Alex-rol, vagy a mostani Colinrol.
termeszetesen innentol kezdve mar a GB gyozelmet varom a legvegen, de ez mar nem ide valo.Vegita
Én ebben sosem hittem. (Favre nagy karakter volt de fényévekre volt a legjobbaktól.) Rodgers szimplán kurva nagy zseni, akinek persze jót tett 3 év tanulás de nem Favre miatt tart most itt. Nem összehasonlítani akarom Kaep-el csak egy jó példa arra hogy egy ideális világban hogy működnek a pass playek, na ennek sajnos a szikráját sem látom a Kaepernick offenseben.JayB
egy gyors QB-draft+új főedző még mentheti ezt a csapatot, mert a keret egyébként adott ahhoz, hogy contender legyen még évekig. Én nem ragaszkodnék Kaephez.Amadeus91
jelenleg nincs olyan QB akit lehetne draftolni és egyből megoldás lenne, Sem Mariotát, sem Winston-t nem hiszem annak. Ráadásul felmenni értük eléggé sokba kerül és eléggé kétesélyes.....lásd RGIII
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 065
A Rodgers-McCarthy offense zsenialitása abban rejlik hogy borzasztóan fel vannak rajzolva a playek és Rodgers képes arra hogy abban az egy tized másodpercben érjen oda a labda amikor oda kell hogy érjen, előtte és utána is késő. Így lehet tervezni és kivételezni, Kap meccseit nézve ez sosem működik, egy egyszerű curl route-hoz sem ér oda időben a labda. Roman is inkompetens, de Kappel ez még limitáltabb.JayB
azert ne felejtsuk el, hogy az egyik legnagyobbtol tanult az Rodgers, nehany evig. mig ugyanez nem volt elmondhato az akkori 1/1-es Alex-rol, vagy a mostani Colinrol.
termeszetesen innentol kezdve mar a GB gyozelmet varom a legvegen, de ez mar nem ide valo.Vegita
Én ebben sosem hittem. (Favre nagy karakter volt de fényévekre volt a legjobbaktól.) Rodgers szimplán kurva nagy zseni, akinek persze jót tett 3 év tanulás de nem Favre miatt tart most itt. Nem összehasonlítani akarom Kaep-el csak egy jó példa arra hogy egy ideális világban hogy működnek a pass playek, na ennek sajnos a szikráját sem látom a Kaepernick offenseben.JayB
egy gyors QB-draft+új főedző még mentheti ezt a csapatot, mert a keret egyébként adott ahhoz, hogy contender legyen még évekig. Én nem ragaszkodnék Kaephez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 661
A Rodgers-McCarthy offense zsenialitása abban rejlik hogy borzasztóan fel vannak rajzolva a playek és Rodgers képes arra hogy abban az egy tized másodpercben érjen oda a labda amikor oda kell hogy érjen, előtte és utána is késő. Így lehet tervezni és kivételezni, Kap meccseit nézve ez sosem működik, egy egyszerű curl route-hoz sem ér oda időben a labda. Roman is inkompetens, de Kappel ez még limitáltabb.JayB
azert ne felejtsuk el, hogy az egyik legnagyobbtol tanult az Rodgers, nehany evig. mig ugyanez nem volt elmondhato az akkori 1/1-es Alex-rol, vagy a mostani Colinrol.
termeszetesen innentol kezdve mar a GB gyozelmet varom a legvegen, de ez mar nem ide valo.Vegita
Én ebben sosem hittem. (Favre nagy karakter volt de fényévekre volt a legjobbaktól.) Rodgers szimplán kurva nagy zseni, akinek persze jót tett 3 év tanulás de nem Favre miatt tart most itt. Nem összehasonlítani akarom Kaep-el csak egy jó példa arra hogy egy ideális világban hogy működnek a pass playek, na ennek sajnos a szikráját sem látom a Kaepernick offenseben.