Tudtad-e?

12 feliratkozó

4 hónapja
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
HIHETETLEN!!!!

több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Ja, oké 😀 Nem tudom hogy érthettem félre 😮 De már tiszta 😊

GO JETS!!!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Tudtad-e, hogy az idei évtől az NFL-ben és az NCAA-ben is 5 lábbal (kb. másfél méterrel) magasabbak a kapufák, mint eddig?baggio
Akkor a FG rekord biztonságban van?!Lucifer
erősen kétlem, hogy ezen múlna, mivel az oldalkapufák lettek hosszabbak, a tartóoszlop nem (Jimmy Graham is nehezen tudna úgy zsákolni a TD-ünnepléseinél 😊)



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Tudtad-e, hogy az idei évtől az NFL-ben és az NCAA-ben is 5 lábbal (kb. másfél méterrel) magasabbak a kapufák, mint eddig?baggio
Akkor a FG rekord biztonságban van?!

GO JETS!!!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Tudtad-e, hogy az idei évtől az NFL-ben és az NCAA-ben is 5 lábbal (kb. másfél méterrel) magasabbak a kapufák, mint eddig?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Ed O'neill-t még a Steelers alá is íratta igaz nem lépett pályára soha.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Tudtad-e, hogy a többszörösen Emmy-díjra és Golden Globe-ra jelölt, 2012-ben a Hollywood Walk of Fame-en csillagot kapó Mark Harmon, aki manapság az NCIS című sorozatból lehet leginkább ismerős, az 1972-es és '73-as szezonban a UCLA kezdő irányítója volt? Kezdőként 17-5-ös mérleget ért el csapatával, a Los Angeles-i együttes színeiben lejátszott első meccsén 20-17-es győzelemhez segítette a 18 pontos underdognak számító Bruinst a szezont megelőzően első helyen rangsorolt, kétszeres nemzeti bajnoki címvédő Nebraska Cornhuskers ellen. Mark édesapja, a College Football Hall of Fame-be is beválasztott Tom Harmon 1940-ben a Michigan halfbackjeként elnyerte a Heisman trófeát.

vassadi
Igen 😊 Sőt ez aktuális is, mivel Devin Gardner, a Michigan QB-ja a 2013-as szezonban Tom Harmonra emlékezett azzal, hogy a 98-as mezszámban játszott. (Amelyet amúgy 1940 óta senki nem hordott)


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Tudtad-e, hogy a többszörösen Emmy-díjra és Golden Globe-ra jelölt, 2012-ben a Hollywood Walk of Fame-en csillagot kapó Mark Harmon, aki manapság az NCIS című sorozatból lehet leginkább ismerős, az 1972-es és '73-as szezonban a UCLA kezdő irányítója volt? Kezdőként 17-5-ös mérleget ért el csapatával, a Los Angeles-i együttes színeiben lejátszott első meccsén 20-17-es győzelemhez segítette a 18 pontos underdognak számító Bruinst a szezont megelőzően első helyen rangsorolt, kétszeres nemzeti bajnoki címvédő Nebraska Cornhuskers ellen. Mark édesapja, a College Football Hall of Fame-be is beválasztott Tom Harmon 1940-ben a Michigan halfbackjeként elnyerte a Heisman trófeát.

több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Tudtad-e, hogy Pete Carroll és John Fox is defensive back edzők voltak az Iowa State egyetemen?
 insidehandoff.com/2014/01/25/pete-carroll-john-fox-iowa-state/zolika26
Többen kérték, úgyhogy itt a cikk magyar fordítása:  insidehandoff.com/2014/01/29/pete-carroll-john-fox-iowa-state-hungarian/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Tudtad-e, hogy Pete Carroll és John Fox is defensive back edzők voltak az Iowa State egyetemen?
 insidehandoff.com/2014/01/25/pete-carroll-john-fox-iowa-state/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Tudtad-e, hogy az AFL-NFL egyesülés előtti 10 évben, 1960-tól '69-ig bronzmeccset is rendeztek az NFL-ben? A két konfdöntős vesztes találkozója "Playoff Bowl" néven futott, a Miami Orange Bowl stadionban játszották le, tv-ben a CBS közvetítette.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gus Malzahn, az Auburn Tigers jelenlegi főedzője korábban írt könyvet?
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Did you know that Bucs LB Lavonte David is the only player in the NFL with 90+ tackles (98), 5+ sacks (5) and an interception (2)?empty taxi
Ezekből mondjuk rohadt jó dolgokat ki lehet hozni.
Múltkor pl Golden Tate volt az egyetlen, aki 300 elkapott és visszahordott yard felett. Ja, valóban, mert Edelmannek akkor még 299 visszahordott yardja volt csak, miközben vagy 150-nel több elkapottja 😀

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Did you know that Bucs LB Lavonte David is the only player in the NFL with 90+ tackles (98), 5+ sacks (5) and an interception (2)?empty taxi
Egyedül JJ Wattnak van több TFL-je (59), mint Davidnek (34) az elmúlt két évben.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Did you know that Bucs LB Lavonte David is the only player in the NFL with 90+ tackles (98), 5+ sacks (5) and an interception (2)?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Az amerikai focisták összehajlása és taktikai megbeszélése (a szakirodalom huddle-nek hívja, amit leginkább "fejetlennek" lehet fordítani) eredetileg egy süketnéma focicsapat találmánya a negyvenes évekből: azért dugták így össze a fejüket, hogy a másik csapat hallássérült játékosai nehogy le tudják olvasni a szájukat, aztán ezt a vagányságot átvették a nem fogyatékkal élő sportolók is.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
hátha valaki nem nézi a twitterünket:

tudtad-e, hogy az NFL jelenleg aktív keretben levő 1696 játékosából 358-an legalább 137 kg súlyúak, 267-en viszont 91 kg-nál vékonyabbak? Az átlag profi 190 cm magas, 111 kg, 26 éves és 4 idény óta van a ligában. Csapatonként az 53-ból átlagosan 11-en újoncok, 8-an pedig 30 év felettiek.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Tudtad-e, hogy legutóbb 7 TD passzt valaki egy meccsen 1969. szeptember 28-án jegyzett? Ráadásul Joe Kapp ugyanúgy a Baltimore (igaz még a Colts) ellen tette ezt megjjncaa
+ a Chiefs-nek a tavalyi szezonban összesen 8 TD passza volt.Gaba93
Egyszer volt olyan szezonunk, hogy Halinak volt 3 sackje, a többieknek további 7 (=10). Az NFL negatív rekord lett. Egy jobb blitzernek egyedül van több ugyanis.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Tudtad-e, hogy legutóbb 7 TD passzt valaki egy meccsen 1969. szeptember 28-án jegyzett? Ráadásul Joe Kapp ugyanúgy a Baltimore (igaz még a Colts) ellen tette ezt megjjncaa
+ a Chiefs-nek a tavalyi szezonban összesen 8 TD passza volt.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Tudtad-e, hogy legutóbb 7 TD passzt valaki egy meccsen 1969. szeptember 28-án jegyzett? Ráadásul Joe Kapp ugyanúgy a Baltimore (igaz még a Colts) ellen tette ezt meg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
BIG DADDY New York Giants 140 — laszlo.blaskovics@hotmail.com
|  pirateproxy.net/search/nfl/0/99/0 | és a |  www.torrenthound.com/search/nfl | 10-12 órán belül HD-ben fennt van az összes meccs.Azért írom ide mert a hetekben sok helyen találkztam a kérdéssel, hogy hol lehet megnézni, lemaradtam ,hol lehet letölteni.stb.Itt minden egy helyen!!!Torrent!!HD!!! 540p,720p és 1080p

szerk.: nem muszáj közvetlenül linkelni ilyen oldalakat... - kristofBIG DADDY
Bocs de nem értem a nem muszályt.Szóval mindenki tudja vagy nem lehet.Mert ha nem lehet akkor bocs és kitörlöm.BIG DADDY
Egyszeri esetként elnézzük, de torrentlinkeket ált. kérnénk h PM-ben osszátok egymással.empty taxi
Vettem, és elnézést: Laci

Azok az igazi hősök akik törött bordával,betört orral,ezer sebből vérezve visszamennek a pályára és csak azt hallják, hogy Fourth down.I love defence

The sky is blue, the ocean is blue and my heart is blue too. Go Giants.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
|  pirateproxy.net/search/nfl/0/99/0 | és a |  www.torrenthound.com/search/nfl | 10-12 órán belül HD-ben fennt van az összes meccs.Azért írom ide mert a hetekben sok helyen találkztam a kérdéssel, hogy hol lehet megnézni, lemaradtam ,hol lehet letölteni.stb.Itt minden egy helyen!!!Torrent!!HD!!! 540p,720p és 1080p

szerk.: nem muszáj közvetlenül linkelni ilyen oldalakat... - kristofBIG DADDY
Bocs de nem értem a nem muszályt.Szóval mindenki tudja vagy nem lehet.Mert ha nem lehet akkor bocs és kitörlöm.BIG DADDY
Egyszeri esetként elnézzük, de torrentlinkeket ált. kérnénk h PM-ben osszátok egymással.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Tudtam. Előbb olvastam a facebookon. 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Tudtad-e, hogy mióta az NFL 1999-es alapszakaszában véglegesen bevezették a challenge-rendszert, 3560 meccsen 2913-szor dobták be az edzők a piros zászlót, összesen 4294 esetet néztek vissza és ebből 1517 során változtatták meg az eredeti ítéletet?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Tudtad-e, hogy minden NFL meccsen a négy negyed alatt összesen 20+2 reklámszünet van (5-5-5-5 és két opcionális)? Ha úgy alakul a negyed, hogy nem tudnak a tévék ötször elmenni reklámozni, akkor az elmaradt reklámblokk(ok) átcsúszik/átcsúsznak a következő játékrészre, viszont nyolcnál több semmiképp sem lehet egyben, a negyedik negyed kivételével


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal