Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát épp ezaz Fetomy. Meg tudom csinálni hogy cover 3-ban rádobom Megatronra, mert úgyis elkapja. All Maddenen fele ennyi TD-t csinálna kb.eaglesmcnabb
De ehhez nem kell all-madden. Ha pl. te konkrétan reálisabb statokat akarsz, akkor ne állandóan CJ-nek dobd, amiről úgyis tudod, hogy nagy valószínűséggel elkapja 😉 Én is meg tudom csinálni Knox-al, hogy 300 yard meccsenként, mert az istent is lefutja, csak pont azért, mert valószerű meccset akarok, variálom a dolgokat 😊

Fenéket kell minden drive-ban TD-zni. Én pl. rendszeresen kaptam ki, vagy csak majdnem amiatt, hogy fly-t dobnak ellenem úgy, hogy ők vezetnek, vagy minden 4th downra rámennek, és ezért kaptam a k.vasok pontot stb... szóval tipikusan ezek miatt volt az, hogy nem tudtam védekezni. Főleg, mert kurva demoralizáló, hogy kivédekezek 3 downt, és a 4-el már nem tudok mit csinálni, mert úgyis megcsinálja. Hiszen azért hacsak nem ilyen 4th and 10+ van, akkor azért javarészt 4-ből könnyen lehet 10 yardot haladni.

Én tisztában vagyok vele, hogy azért nincsenek szabályok, merthogy szórakozzon csak mindenki, csak az a gond, így irreális mérkőzések, események születnek, amivel nem tudom ki hogy van de én nem szeretem. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
eaglesmcnabb
shawnka
Bálesz
brk
Zoli
deny
laki
Rataxes
Amadeus
lol
Duff
Biagio
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ne rakjátok feljebb, van aki még szokja a támadásokat. Egyébként fetomy sok igazságot mond, pár dolgot bevezethetnénk.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
am azon agyalok, hogy nekem már 3 csapat van a kalapban, Cincy+2 anonym. nagyon bebiztosítom magam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Rata, akkor nyomjuk?Amadeus91
Írtam Hamán!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
"jóvan idén 2 embert is lenulláztam, nem arról van szó, csak irreálisak az offensek, hogy 5 perces negyedekkel pl. CJ egy meccsen 6 TD-t kap el. a védelem statjaira ha ránézünk, pl. irreálisan kevés a tackle stb."

és akkor T.O. még a pályán sincs... 😀 😀 😀 (bocsánat)Amadeus91
barátságos meccsen elértem már a 200 futott és 200 elkapott yardot, 7 TD-t ugyanazzal az emberrel 😀
Felőlem maradhat az all madden, de ne is csodálkozzatok amúgy hogy sok a 4th down, amikor ha csinálsz egy 4th and outot már gyakorlatilag elment a meccsed 😛 Mivel tudom hogy ígyis-úgyis TD-t csinál az ellen a kövi drive-ból nyilván nekimegyek negyedikre is.

hát épp ezaz Fetomy. Meg tudom csinálni hogy cover 3-ban rádobom Megatronra, mert úgyis elkapja. All Maddenen fele ennyi TD-t csinálna kb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Mielőtt csatlakoznék rákérdeznék egy szabályra hogy toljátok. Be van kapcsolva az a qb vision vagy mi a szar? (mert nekem az vmiért nem működik)Duff
nincslol
akkor jövök ^-^

eaglesmcnabb
shawnka
Bálesz
brk
Zoli
deny
laki
Rataxes
Amadeus
lol
Duff
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Mielőtt csatlakoznék rákérdeznék egy szabályra hogy toljátok. Be van kapcsolva az a qb vision vagy mi a szar? (mert nekem az vmiért nem működik)Duff
nincs

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Mielőtt csatlakoznék rákérdeznék egy szabályra hogy toljátok. Be van kapcsolva az a qb vision vagy mi a szar? (mert nekem az vmiért nem működik)
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
eaglesmcnabb
shawnka
Bálesz
brk
Zoli
deny
laki
Rataxes
Amadeus
lol

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
hát igen, Csabi pont hogy neked kéne a leginkább összehúzni magad, mivel a te játékstílusod a legelrugaszkodottabb a valóságtól 😊 amivel persze semmi baj, meg kell tanulni védekezni és rögtön jobb lesz minden. amikor átvariáltam a védelmemet kapásból megindult a győzelmi szériám, nem a nehézségi szint számít. (kivéve lakinál, aki tavaly vígan játszott all-madden beállításokkal 😀)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
"jóvan idén 2 embert is lenulláztam, nem arról van szó, csak irreálisak az offensek, hogy 5 perces negyedekkel pl. CJ egy meccsen 6 TD-t kap el. a védelem statjaira ha ránézünk, pl. irreálisan kevés a tackle stb."

és akkor T.O. még a pályán sincs... 😀 😀 😀 (bocsánat)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
eaglesmcnabb
shawnka
Bálesz
brk
Zoli
deny
laki
Rataxes
Amadeus (naná,bajnok akarok lenni)

Rata, akkor nyomjuk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jóvan idén 2 embert is lenulláztam, nem arról van szó, csak irreálisak az offensek, hogy 5 perces negyedekkel pl. CJ egy meccsen 6 TD-t kap el. a védelem statjaira ha ránézünk, pl. irreálisan kevés a tackle stb.eaglesmcnabb
Mondom, nem kell irreálisan játszani 😊 Nyilván mindenképpen kicsit jobb offense statok jönnek, mint IRL, de mondjuk ha 70-0-ra nyersz, akkor 50-0nál a 4. negyedben még nem mész minden erőddel passzolt TD-re. Az meg, hogy CJ egy meccsen 6 TD-t meg 300 yardot kap el azért van, mert senki másnak nem passzolsz kis túlzással. 😀

Nálam ott jöttek ki mindig jó statok, amikor nem az volt, hogy megvan a tackle, 2 mp alatt playhívás, azonnal indítsuk nem várunk semmit, csak minél előbb bevigyem a TD-t. Nem az időt kéne pl. lecsökkenteni, csak egy kicsit "lehiggadni" 😊

Nézd meg az én statjaimat. Több passzolt yardom van, mégis a top WR-emnek fele annyi yardja sincs, mint CJ-nek. És nézd meg, hogy aki tőlem a legtöbb labdát kapta el, az kellen Davis 38 elkapással. CJ-nek 78-a van. Szóval azért vannak irreális statok,mert kihasználunk olyan dolgokat, amik éppen azért vannak tiltva az online ligákban, mert attól reálisabb a játék. Pl. ott a 4th down. A játékban ezerszer könnyebb megcsinálni a 4. downt, ezért mindenki állandóan nekimegy. Nézd meg IRL, a 4th down attempteket. Nálunk meccsenként 2-3 4th down attemptek vannak átlagban egy csapattól, IRL talán 1.5 a legtöbb, abból is van 2. Farky pl. meccsenként 4 alkalommal megy neki átlagban. És a számok mégvissza sem adják, hogy IRL csak incheseknek mennek neki, vagy ha már minden mindegy, itt meg jóformán csak 4th and 15+-nál van punt. Punt esetében meg IRL 4-5 punt/meccs az átlag, nálunk talán ha 2 csapat eléri a 2/meccs átlagot,de többnyire 2 alatt vannak. És akkor még ott az FG ahol szintén több van IRL.

Tackle miért van kevés? Mert "mindenki" TD-t akar a saját 20-asról is, nem ám szépen átmenni a pályán. 😊 Meg mert legtöbben alig futnak. Ellenem volt legalább 3-4 meccs, ahol a futót nem tudtam elkapni, a passz ellen meg épp jó voltam és mit csinált az ellenfél? Végig passzolt...

Mindezzel úgymond nincs semmi baj, csak ha kihasználjuk a játék irrealitásait, akkor ne csodálkozzunk, ha irreális statok jönnek ki 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
persze gondolom h nem egy kiforrott liga, sztem már az nagy respekt h végigmegy egyáltalán, de akkor ien alapon rookien is játszhatnának a gyengébbek... 😛 😀

|
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
nem akarok nagyon belepofázni, de nem gondoltam volna, h valaha is all-pro melletti érveket kell olvasnom...de azt hiszem az mindent elmond, h minden online ligába all-maddenen játszanak! 😛
Divat
Jó, de ez itt nem egy hosszú évek óta fennálló liga, vannak kezdők is közöttünk, jó lenne ha számukra is élvezhető lenne a játék 😊 Egyébként ha tudnád hogy mi mindenben másban nem hasonlítunk még a többi online ligára... Pl. bármikor nekimehetsz 4th downra, nem kell elrúgni 😊 Annyi fly passzt dobsz amennyit akarsz, sőt, még a qb sneaket is behívhatod a pálya közepén 😊

Eaglesmcnabb: Abba gondolj bele hogy annak akit lenulláztál all-pron milyen nagy élmény lehet ellened all-maddenen játszani 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem akarok nagyon belepofázni, de nem gondoltam volna, h valaha is all-pro melletti érveket kell olvasnom...de azt hiszem az mindent elmond, h minden online ligába all-maddenen játszanak! 😛

sonka ne sorold, szimplán Profi vagy... 😀

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szerintem egyáltalán nincsen baj a jelenlegi beállításokkal. attól Csabi, hogy te nem tudod kivédekezni, még nagyon sokan igen. én speciel nem szeretném, ha ebben bárminemű változtatás lenne.shawnka
Farky ellen is az ÖSSZES driveból TD lett. Az döntött hogy bevállaltam a 2 pontost. szerintem ez már irreális 😀eaglesmcnabb
Eazzy-t a csudaoffenzével együtt 3 ponton tartottam. És nem azért, mert ő nem ügyes, hanem mert tudtam rajta védekezni. Farkyt és PM-et anno 200 yard alatt tartottam, és nem azért mert ő nem ügyes, hanem mert tudtam rajta védekezni. Soroljam még?shawnka
jóvan idén 2 embert is lenulláztam, nem arról van szó, csak irreálisak az offensek, hogy 5 perces negyedekkel pl. CJ egy meccsen 6 TD-t kap el. a védelem statjaira ha ránézünk, pl. irreálisan kevés a tackle stb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szinte biztos vagyok benne hogy rövid időn belül szétverném a szobám berendezését ha all-maddenre váltanánk 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Ti nem akartok amúgy részt venni a bajnokságban? 😛shawnka
Az én gamepadom alkalmatlan a Maddenre, max az ezutáni szezonotokba jönnék, ha addig veszek másikat. 😀Schleck
kíjbórd !
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ti nem akartok amúgy részt venni a bajnokságban? 😛shawnka
Az én gamepadom alkalmatlan a Maddenre, max az ezutáni szezonotokba jönnék, ha addig veszek másikat. 😀

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
szerintem egyáltalán nincsen baj a jelenlegi beállításokkal. attól Csabi, hogy te nem tudod kivédekezni, még nagyon sokan igen. én speciel nem szeretném, ha ebben bárminemű változtatás lenne.shawnka
Farky ellen is az ÖSSZES driveból TD lett. Az döntött hogy bevállaltam a 2 pontost. szerintem ez már irreális 😀eaglesmcnabb
Eazzy-t a csudaoffenzével együtt 3 ponton tartottam. És nem azért, mert ő nem ügyes, hanem mert tudtam rajta védekezni. Farkyt és PM-et anno 200 yard alatt tartottam, és nem azért mert ő nem ügyes, hanem mert tudtam rajta védekezni. Soroljam még?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szerintem egyáltalán nincsen baj a jelenlegi beállításokkal. attól Csabi, hogy te nem tudod kivédekezni, még nagyon sokan igen. én speciel nem szeretném, ha ebben bárminemű változtatás lenne.shawnka
Farky ellen is az ÖSSZES driveból TD lett. Az döntött hogy bevállaltam a 2 pontost. szerintem ez már irreális 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Ti nem akartok amúgy részt venni a bajnokságban? 😛
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah, azt nem tudtam, hogy netes játékoknál nem működik. Bocs a zavarásért. 😀