Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
lenyomtuk az első meccset Raiders89-el.

Titans-Saints 32-42.
a meccs embere: Jonathan Vilma 1 INT, 1 TD, 5 tackles többi inf később 😀
szerk.. arra a következtetésre jutottam, hogy a gamelog mappákat minden meccs után küldjétek át nekem e-mailben vagy msn-en ( e-mail cím a profilomon), és majd összegzem hétről-hétre, a fordulók után pedig csinálok összegzést, szezon végén pedig összeállítunk egy ALL-Pro csapatot a statok alapján 😀eaglesmcnabb
milyen nehézségen nyomtátok, csak h egységes legyen 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Week 1(nov 26-dec 2)
1 shawnka - Atlanta Falcons Bye
1 eaglesmcnabb - Tennessee Titans(0-1) 32 - 42 Raiders89 - New Orleans Saints(1-0)
1 laki - Philadelphia Eagles(0-1) 6-46 barney - New York Giants(1-0)
1 RaiderNation - Oakland Raiders(0-1) 32-38 OT Farky - Indianapolis Colts(1-0)
1 Vadkender-Cleveland Browns(0-1) 10-49 Skytto - Baltimore Ravens(1-0)
1 Delete - Chicago Bears(1-0) 27-21 Rata - Minnesota Vikings(0-1)
1 Newman - New England Patriots(0-1) 0-68 .brk - Green Bay Packers(1-0)
1 miilann - San Diego Chargers(0-1) 32-47 kaszo - Houston Texans(1-0)

Bejött eredmények után szerkesztem a hsz-t.
Blogon pedig kint lesznek akkor a részletes statisztikák.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Srácok xbox 360-on ha superstar módban csinálok egy elkapót melyik gomban kell kérni a labdát az irányítótól??? Mert hiába próbálgattam végig nem reagált :S:S:S segítsetek pls!!IceCool
Ha jól emlékszem az A-val, és B-vel elkapodVadkender
köszi megnézem remélem az lesz 😊😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
3. nekifutásra ez jutott eszembe:
http://bowlhumadden.blog.hu

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
lenyomtuk az első meccset Raiders89-el.

Titans-Saints 32-42.
a meccs embere: Jonathan Vilma 1 INT, 1 TD, 5 tackles többi inf később 😀
szerk.. arra a következtetésre jutottam, hogy a gamelog mappákat minden meccs után küldjétek át nekem e-mailben ( e-mail cím a profilomon), és majd összegzem hétről-hétre, a fordulók után pedig csinálok összegzést, szezon végén pedig összeállítunk egy ALL-Pro csapatot a statok alapján 😀eaglesmcnabb
Én még mindig vállalom hogy ha 2 ember jön, akkor csinálnánk közösen valami blogot, és ott lehetne összegezni meg minden, jól átláthatóan megjelenne minden meccs. Egyedül nem tudom mert jövő héttől dolgozok újra, és annyi időm nem lesz. Ki lenne rajta? Nem lenne olyan vészes "meló", több emberrel meg még jobb lenne és gyorsabb.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Valaki egy edzőmeccset?
Uhh, mennyire vagyok naprakész... Most írt .brk hogy játszana - egészen pontosan 37 másodperc múlva reagáltam Neki 😀Rataccess
ja figyeltem is h miafasz 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
lenyomtuk az első meccset Raiders89-el.

Titans-Saints 32-42.
a meccs embere: Jonathan Vilma 1 INT, 1 TD, 5 tackles többi inf később 😀
szerk.. arra a következtetésre jutottam, hogy a gamelog mappákat minden meccs után küldjétek át nekem e-mailben vagy msn-en ( e-mail cím a profilomon), és majd összegzem hétről-hétre, a fordulók után pedig csinálok összegzést, szezon végén pedig összeállítunk egy ALL-Pro csapatot a statok alapján 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Srácok xbox 360-on ha superstar módban csinálok egy elkapót melyik gomban kell kérni a labdát az irányítótól??? Mert hiába próbálgattam végig nem reagált :S:S:S segítsetek pls!!IceCool
Ha jól emlékszem az A-val, és B-vel elkapod


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Srácok xbox 360-on ha superstar módban csinálok egy elkapót melyik gomban kell kérni a labdát az irányítótól??? Mert hiába próbálgattam végig nem reagált :S:S:S segítsetek pls!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Valaki egy edzőmeccset?
Uhh, mennyire vagyok naprakész... Most írt .brk hogy játszana - egészen pontosan 37 másodperc múlva reagáltam Neki 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
hamachinál hogy tudom kikapcsolni, hogy induljon a rendszerrel együtt?
beállításoknál nem találok ilyen pontot
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Vki jöhet egy preseason meccsre, vagy eaglesmcnabb írj pmet h mikor jó neked? 😊Laki
Csoportellenfél vagy, veled nem előmeccselek 😛
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Vki jöhet egy preseason meccsre, vagy eaglesmcnabb írj pmet h mikor jó neked? 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
srácok akkor milyen rostert használunk?? 😊Laki
http://data.hu/get/3205777/madden-2011-v1.ros
eztshawnka
dánke


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
srácok akkor milyen rostert használunk?? 😊Laki
http://data.hu/get/3205777/madden-2011-v1.ros
ezt
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
srácok akkor milyen rostert használunk?? 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
vki nem akarja a bye weekjét elcserélni velem? elvileg utolsó fordulóban vagyok, de vizsgaidőszak alatt jobb lenne.
persze csak ha gond nélkül össze lehet ezt hozni.brk
szerintem - legalábbis remélem - nyugodtan előrébb lehet hozni a meccseket, nekem is lesz vizsgaidőszak, meg szorgalmiban is húzós hét, ez a heti egy meccs meg elég lagymatag, szerintem aki meg tudja beszélni az ellenfeleivel, annak felesleges áprilisig húzni a bajnokságot 😊 ...amennyiben a többiek is egyetértenek
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy honnan tudnám leszedni a madden 11-et xbox360-ra olyan verzióban ami jó európában (pal) mert nagyon kéne de nem találom sehól :S:S kérlek segítsetek!!!!
Előre is köszönöm a választ!IceCool
Nem wirágbolt vagyunk, de a legnagyobb nyílt torrent oldalakon biztosan megtalálod.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy honnan tudnám leszedni a madden 11-et xbox360-ra olyan verzióban ami jó európában (pal) mert nagyon kéne de nem találom sehól :S:S kérlek segítsetek!!!!
Előre is köszönöm a választ!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na akkor All Pro, vagy All Madden?
plusz kérném a srác elérhetőségét, akivel játszom, hadd beszéljek meg vele egy jó időpontot.
btw sikerességem nagyban függ attól, tudok e venni gyors egy billentyűzetet, mivel a mostanin a jobbra/balra nyíl spontán nem működik 😀
+ vki nem akarja a bye weekjét elcserélni velem? elvileg utolsó fordulóban vagyok, de vizsgaidőszak alatt jobb lenne.
persze csak ha gond nélkül össze lehet ezt hozni
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Sziasztok!

Látom igen rákaptatok most páran a Maddenre, ezért beírom ide is:

HML-be üres a Dolphins(roster: http://www.the-hml.com/teams.php?team=Dolphins&skin=lp&year=2010&cat=depth ), ha esetleg vkit érdekelne keressen meg MSN-n v PM.

Divat(carvus[k]freemail.hu)

|
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Úgy néz ki, pedig kapott 1-2 zsákot 😛
Tényleg, ha már itt tartunk... a sérüléseket figyelembe vesszük? Vagy ha egy játékos career ending sérülést szerez, köv. meccsen ugyanúgy a kezdőben lesz?Rataccess
bizony. szóval ha Brett apó is játszik törött testrésszel igazából is, a játék se legyen már kivétel 😀eaglesmcnabb
hehe 😂



Just Win Baby!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Úgy néz ki, pedig kapott 1-2 zsákot 😛
Tényleg, ha már itt tartunk... a sérüléseket figyelembe vesszük? Vagy ha egy játékos career ending sérülést szerez, köv. meccsen ugyanúgy a kezdőben lesz?Rataccess
bizony. szóval ha Brett apó is játszik törött testrésszel igazából is, a játék se legyen már kivétel 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Úgy néz ki, pedig kapott 1-2 zsákot 😛
Tényleg, ha már itt tartunk... a sérüléseket figyelembe vesszük? Vagy ha egy játékos career ending sérülést szerez, köv. meccsen ugyanúgy a kezdőben lesz?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Készülj inkább a 10. hétre, Brett apó odacsap a Laki által vezetett Sasoknak. Most játszottunk Farkyval egy igen izgalmas, szoros mérkőzést, Favre papa 158,3-as (perfect) ratinggel zárt 😛Rataccess
Na azt hogy csinaltad ? 😀RaiderNation
PASSING CMP ATT YDS PCT YPA SACK TD INT LONG RATING
Brett Favre 15 18 325 83 18.0 3 7 0 91 158.3Farky
Brett túlélte törött végtag nélkül az Indy elleni küzdelmet? 😀