NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
no para srácok, lényeg hogy az utolsó hétre legyen letudva az összes meccs.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nekem ugyan ez van lakival. csak én vizsgára készülök.
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 164 — Falcons fan
Valószínűleg jövő hétre kell csúsztatnunk a meccsünket RaiderNationnel, mert eddig nem kaptam választ amikor kerestem (se Hamachin, se itt bowl-on), a hét hátralévő idejében pedig még vagy 5 beadandót kell megcsinálnom, úgyhogy nem hiszem hogy lesz rá időm, remélem nem nagy gond.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Jól adja elő Moreno is 😐 4att 254 yard 3 TD a második negyed közepén...

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ha a nap folyamán valakinek van kedve nyomni egy edzőmeccset írjon nyugodtan...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pasztoyb New England Patriots 104
PS3-on madden 11-ezik valaki? Mert ha igen lenne egy kérdésem, ugyanis valami oknál fogva nem tudom regisztrálni + frissíteni a játékot..
Előre is köszi ha segít valaki!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 164 — Falcons fan
De aztán kilőttem a teljes win tűzfalat úgy már jó volt.Rataccess
és igen, ez segített nekem is...
első indításnál amikor rákérdezett felugró ablakban, csak magánhálózatra engedélyezte, nyilvánosra nem :rolleyes:

köszi a segítséget
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Őő, nem én a sima windows tűzfalat lőttem ki 😊 Asszem veled toltam először Hamachival, aztán nem kérdezte a windows szokás szerint hogy engedélyezzem-e neki a kapcsolódást, így azt hittem nem is szükséges, és ezért nem tudtunk először játszani... De aztán kilőttem a teljes win tűzfalat úgy már jó volt.
Egyébként biztosan ki lehet lőni a routert úgy, hogy a gépet rögtön a modemre kötöd, de nekem erre nincs módom, mert több gép is van a családban, azok meg így net nélkül maradnának. Meg őszintén szólva nem is szeretném piszkálni.
De egyébként vannak itt a fórumon akik "nagyüzemben" tolják a maddent régóta, és ott is megoldották valahogy, hogy mindenki tudjon mindenkivel játszani - lehet őket kellene megkérdezni.
szerk.: rákérdeztem Labyra, ő már régi motoros, nem tudom van-e benne valami újdonság, de itt az msn beszélgetésünk... Esetleg mondjátok meg hogy mit kérdezzek még tőle 😀

Laby üzenete:
ha valakinek routere van az hamachi-val tud hostolni, de meg lehet oldani port forwardingba hogy router-el is lehessen ip alapján hostolni, én is úgy csinálom
Rataccess üzenete:
öhh, igazából nekünk a host / join részével van a bajunk
néha hamachival sem akar működni a dolog
meg ilyenek
azt esetleg meg tudod mondani hogy nálad melyik portok vannak nyitvva?
Laby üzenete:
1795 meg 1797 a madden portja
Rataccess üzenete:
értem
UDP mindkettő ugye?
Laby üzenete:
én all-ra raktam
Rataccess üzenete:
akkor asszem így se fog menni - most pl. két úzernek ki vannak ezek lökve, és mégse tudnak egymás ellen játszani
Laby üzenete:
tűzfal is foghatja
vagy szarul engedték ki
Két ötlet:
A win tűzfalat szerintem érdemes egy az egyben kilőni mindkét félnek...
Illetve nem tudom hogy ip-fixálást csináltatok-e a routerben, mert ez is lehet a problematika. Sajnos nekem még nem volt alkalmam RaiderNationnel kipróbálni a dolgot.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Rataval úgy tudtunk játszani hogy kikapcsolta a router tűzfalát. Vagy ezt kell csinálni, vagy magát a routert kiiktatni amég játszol (ha van erre lehetőség). Más ötletem nincs.


több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 164 — Falcons fan
Na amiket korábban leírtam, kb semmisnek tekinthető, próbáltam most hostolni, és miilann ugyanúgy nem tudott csatlakozni hozzám, mint ahogy korábban Delete sem.

Viszont nem értem hogy miért, kinyitottam ugyanazokat a portokat, amik miilannál vannak, az egész forwardolás ugyanúgy nézett ki, mégis én tudtam hozzá csatlakozni, ő hozzám meg nem...

Ha esetleg van valaki hozzáértő, várom a tippeket, hogy mitől lehet :/
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Itt se sokon múlt hogy nullázva legyek 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 164 — Falcons fan
Nos, nagyon az elején járunk még a bowl.hu madden ligának, de asszem így is kijelenthetem, hogy történelmi verést kaptam Eaglesmcnabb kollégától, nem hiszem hogy ezt a közeljövőben felülmúlja bárki is... Számokat nem is írok, inkább elbújdosok 😀Rataccess
ne aggódj, első héten volt egy 68-0 is 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha már itt tartunk, mi van a bloggal? Csak nálam problémázik? Egész nap nem akar betöltődni...Rataccess
működik.
nekem csak a freemail baszakszik....addig nem tudom felrakni az eredményt sem, mert oda mentettem el.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha már itt tartunk, mi van a bloggal? Csak nálam problémázik? Egész nap nem akar betöltődni...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 221 — Tyrone Creek
Nos, nagyon az elején járunk még a bowl.hu madden ligának, de asszem így is kijelenthetem, hogy történelmi verést kaptam Eaglesmcnabb kollégától, nem hiszem hogy ezt a közeljövőben felülmúlja bárki is... Számokat nem is írok, inkább elbújdosok 😀Rataccess
beírom én helyetted, ne aggódj 😛
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nos, nagyon az elején járunk még a bowl.hu madden ligának, de asszem így is kijelenthetem, hogy történelmi verést kaptam Eaglesmcnabb kollégától, nem hiszem hogy ezt a közeljövőben felülmúlja bárki is... Számokat nem is írok, inkább elbújdosok 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 164 — Falcons fan
Azt mondod a 08-nál ugyanazok a portok legyenek nyitva mint a 07-nél? Rataccess
lehet, hogy az is elég, próbáljátok ki, ha nem megy, akkor azokat is, amiket felsoroltam 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 221 — Tyrone Creek
A 3. forduló meccsei:

Week 3(dec 10-dec 16)
3 shawnka - Atlanta Falcons(1-1) 24-27 barney - New York Giants(2-0)
3 Raiders89 - New Orleans Saints(2-1) 30-22 Farky - Indianapolis Colts(1-2)
3 Bye Skytto - Baltimore Ravens
3 eaglesmcnabb - Tennessee Titans(2-1) 70-13 Rata - Minnesota Vikings(0-2)
3 laki - Philadelphia Eagles .brk - Green Bay Packers
3 RaiderNation - Oakland Raiders kaszo - Houston Texans
3 Vadkender-Cleveland Browns(1-2) 27-22 miilann - San Diego Chargers(0-2)
3 Delete - Chicago Bears Newman - New England Patriots
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 221 — Tyrone Creek
egy páran elmaradtatok a 2. fordulós meccskkel, légyszives hozzátok őket össze. A 3. kör pedig tegnap óta tart 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
El kezdtem egy franchise-t ezzel a rosterrel amivel nyomjuk a meccseket, de az első szezon után folyamatosan kilép a játék. Van valakinek valamilyen ötlete, hogy mitől lehet?Farky
jövőre lockout lesz és ez ilyen intelligens roster
próbáld meg az azutáni szezont, de vigyázz, mert ott már los angelesi lesz az egyik csapat
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
..., aztán játékok közül kiválasztod a madden 07-et, és az ottani leírás alapján kinyitod a fenti portokatkaszo
Azt mondod a 08-nál ugyanazok a portok legyenek nyitva mint a 07-nél? Az állandó ip-t már beállítottam ha minden igaz, úgyhogy már csak a portokat kell megoldanom és mehet a próba RaidersNationnel 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 304 — ℧
El kezdtem egy franchise-t ezzel a rosterrel amivel nyomjuk a meccseket, de az első szezon után folyamatosan kilép a játék. Van valakinek valamilyen ötlete, hogy mitől lehet?Farky
Szerkesztett rostereknél nem nagyon működik a franchise, furán vannak beállítva a szerződések, meg stb.tenorx
kár 😕 köszi

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
El kezdtem egy franchise-t ezzel a rosterrel amivel nyomjuk a meccseket, de az első szezon után folyamatosan kilép a játék. Van valakinek valamilyen ötlete, hogy mitől lehet?Farky
Szerkesztett rostereknél nem nagyon működik a franchise, furán vannak beállítva a szerződések, meg stb.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 304 — ℧
El kezdtem egy franchise-t ezzel a rosterrel amivel nyomjuk a meccseket, de az első szezon után folyamatosan kilép a játék. Van valakinek valamilyen ötlete, hogy mitől lehet?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 164 — Falcons fan
nálam ezek a portok vannak nyitva maddennel kapcsolatban:

80 TCP
443 TCP
13500 TCP
28400-28499 TCP
1795 UDP
1797 UDP

lehet, hogy ezek közül még van ami a 07-ből maradt benn, lehet hogy nem is kell mind, de így miilannal tudtunk játszani (asszem ő is router mögött volt), próbáljátok ki majd esetlegkaszo
Köszi, már csak egy TP-link-es port forwarding leírást kell találnom 😊Rataccess
http://portforward.com/

ha legörgetsz, még típusszám alapján is kiválaszthatod a routert, tp-linken belül is van jónéhány
rákattintasz, aztán ha bejön a reklámoldal, jobbra fent Click here to skip this advertisement..., aztán játékok közül kiválasztod a madden 07-et, és az ottani leírás alapján kinyitod a fenti portokat