Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Csináltam dizájnt a blog-oldalnak 😛 😊
http://hatterproba.blog.hu/Rataccess
Őszintén megmondom...nekem nagyon tetszik. (azmeg csak mégjobban emeli a tetszéesemet hogy Vick is rajta van 😊 ) Grat hozzá, remek munka!


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
Elfelejtettem beírni:
Minnesota Vikings(Rataccess) @ New Orleans Saints(Raiders89) - 26-43
MVP nem tudom már ki lett.. 😀
Most ki hogy áll? Blogon már kb követhetetlen, azt tudom egyedül, hogy én 3-1el. W-Ten,Ind,Min - L-Atl. Jó lenne ha mindenki beírná ide.Raiders89
4. oldalon lévő nagy tabella mindig frissítve van, miután beirja valaki az eredményt.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Csináltam dizájnt a blog-oldalnak 😛 😊
http://hatterproba.blog.hu/Rataccess
Nem tetszik, mert nincs rajta Colts player, de egyébként jó 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Csináltam dizájnt a blog-oldalnak 😛 😊
http://hatterproba.blog.hu/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Szerintem kellene egy külön topic a blogon a schedule-nek meg a tabellának, azt lehetne frissítgetni és egy helyen lenne minden, nem lennének ilyen problémák. Majd megpróbálok összehozni valamit a témában (egyben valami pofát is adni a dolognak a mostani sablonháttér/fejléc helyett), aztán ha tetszik beteszitek, ha nem nem...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Elfelejtettem beírni:
Minnesota Vikings(Rataccess) @ New Orleans Saints(Raiders89) - 26-43
MVP nem tudom már ki lett.. 😀
Most ki hogy áll? Blogon már kb követhetetlen, azt tudom egyedül, hogy én 3-1el. W-Ten,Ind,Min - L-Atl. Jó lenne ha mindenki beírná ide.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Hamachin már többször ráírtam Raidernationre és eaglesmcnabbre is, választ egyszer se kaptam, úgyhogy nem tudom hogy az én hamachim szarakodik, vagy pont rosszkor próbálkoztam mindig és nem voltatok a gépnél, de akkor majd keressetek, ha le tudjuk játszani a meccseket 😊kaszo
Eaglesmcnabb MSN-en elérhető, ott próbáld... RaidersNationt valóban nehéz megtalálni, asszem pénteken beírta hogy egész hétvégén kereshetjük Hamachin. Nos, én napi többször kerestem, egyszer sem reagált - de amikor korábban sikerült beszélnünk, az általában éjfél után volt 😊 Szóval nála meg akkor érdemes rápróbálni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
Week 4(dec 17-dec 23)

4 Vadkender-Cleveland Browns(2-2) 41-0 Delete - Chicago Bears(1-2)shawnka
Végre, kezdek ráérezni... 😀 Kösz a meccset Delete, jóvolt.Vadkender
neked 😀
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Week 4(dec 17-dec 23)

4 Vadkender-Cleveland Browns(2-2) 41-0 Delete - Chicago Bears(1-2)shawnka
Végre, kezdek ráérezni... 😀 Kösz a meccset Delete, jóvolt.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Hamachin már többször ráírtam Raidernationre és eaglesmcnabbre is, választ egyszer se kaptam, úgyhogy nem tudom hogy az én hamachim szarakodik, vagy pont rosszkor próbálkoztam mindig és nem voltatok a gépnél, de akkor majd keressetek, ha le tudjuk játszani a meccseket 😊
több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Sziasztok!
Help me, hogyan lehet felrakni a Madden NFL 08-hoz az FFx Mod-ot!?
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
hali!

PS3on most kezdtem el madden 11ezni...annyi a gond csak, h túl egyszerűnek érzem...hol lehet nehézségi szintet állítani...eddig csak PCn nyomtam ilyesmit és nem vágom hol lehet, már sokhelyen kerestem hiába a funkciót!

Köszi!Rolni
My Madden menüpont, azon belül My Settings, Player Skill, CPU Skill, és Special Teams. Itt tudod állítani a nehézségeket. Ja és Penaltiest is.Raiders89
Miután beírtam 2 perc múlva megtaláltam 😊 de köszi


Rolni, majd ha belejössz, tolunk 1-2 meccset NFL11be?Raiders89
Akár, bár sztem az még odébb lesz...All pron alig tudok Oval haladni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Rolni, majd ha belejössz, tolunk 1-2 meccset NFL11be?



Just Win Baby!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
Week 4(dec 17-dec 23)
4 Farky - Indianapolis Colts shawnka - Atlanta Falcons
4 barney - New York Giants Skytto - Baltimore Ravens
4 Raiders89 - New Orleans Saints(3-1) 43-26 Rata - Minnesota Vikings(0-3)
4 Bye .brk - Green Bay Packers
4 eaglesmcnabb - Tennessee Titans(3-1) 73-21 kaszo - Houston Texans(2-1)
4 laki - Philadelphia Eagles miilann - San Diego Chargers
4 RaiderNation - Oakland Raiders Newman - New England Patriots
4 Vadkender-Cleveland Browns(2-2) 41-0 Delete - Chicago Bears(1-2)
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
hali!

PS3on most kezdtem el madden 11ezni...annyi a gond csak, h túl egyszerűnek érzem...hol lehet nehézségi szintet állítani...eddig csak PCn nyomtam ilyesmit és nem vágom hol lehet, már sokhelyen kerestem hiába a funkciót!

Köszi!Rolni
My Madden menüpont, azon belül My Settings, Player Skill, CPU Skill, és Special Teams. Itt tudod állítani a nehézségeket. Ja és Penaltiest is.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Lejátszottuk a meccsünket Farkyval.
New Orleans - Indianapolis - 30-22
MVP: Colston, 134 Rec Yard - 3 TD



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
tárgytalan...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Érdemes PM-ben megkeresni azt aki írta, van egy pár online liga még, azok komolyabbak is, összetettebb szabályrendszerrel. Ha jól tudom a fórumról Divat és Lue is érdekelt a témában, kérdés hogy van-e épp szabad csapat.Rataccess
köszi megérdeklödöm
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Érdemes PM-ben megkeresni azt aki írta, van egy pár online liga még, azok komolyabbak is, összetettebb szabályrendszerrel. Ha jól tudom a fórumról Divat és Lue is érdekelt a témában, kérdés hogy van-e épp szabad csapat.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sziasztok én is szivesen játszanék mostanában xboxon nyomom a 11-el, de ez az online bajnokság felizgatott😊ha megüresedett egy csapat vagy valami modon belehet lépni szoljatok. kösziPupi
sajnos így utólag nem nagyon lehet belépni, de ha ennek vége indítunk egy 32 csapatosat 😛 😀

ha viszont van kedvetek játszani küldjetek nyugodtan PM-et, ha elérhető státuszban vagyok 😊eaglesmcnabb
hát akkor várhatok éveket😀 fentebb olvastam egy másik ligáról oda hogy lehet belépni?az is érdekelne...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Shawnka(Falcons) 24 - 27 Barney (Giants) 😀

jó meccs volt, köszi. bírók mondjanak le 😀

MVP: Eli, 425 yard, 2 TD, 1 INTshawnka
Így van, a vége elég izgalmas lett... 😀
Mondjuk a ST-em elég szépen termelte a missed tackleöket, de szerencsére a Chargers ST után már semmin sem lepődöm meg.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
Shawnka(Falcons) 24 - 27 Barney (Giants) 😀

jó meccs volt, köszi. bírók mondjanak le 😀

MVP: Eli, 425 yard, 2 TD, 1 INT
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
sziasztok én is szivesen játszanék mostanában xboxon nyomom a 11-el, de ez az online bajnokság felizgatott😊ha megüresedett egy csapat vagy valami modon belehet lépni szoljatok. kösziPupi
sajnos így utólag nem nagyon lehet belépni, de ha ennek vége indítunk egy 32 csapatosat 😛 😀

ha viszont van kedvetek játszani küldjetek nyugodtan PM-et, ha elérhető státuszban vagyok 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sziasztok én is szivesen játszanék mostanában xboxon nyomom a 11-el, de ez az online bajnokság felizgatott😊ha megüresedett egy csapat vagy valami modon belehet lépni szoljatok. köszi
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Valószínűleg jövő hétre kell csúsztatnunk a meccsünket RaiderNationnel, mert eddig nem kaptam választ amikor kerestem (se Hamachin, se itt bowl-on), a hét hátralévő idejében pedig még vagy 5 beadandót kell megcsinálnom, úgyhogy nem hiszem hogy lesz rá időm, remélem nem nagy gond.kaszo
Ugyanez, az utóbbi pár napban nem nagyon tudtunk egyeztetni, mindig elkerültük egymást... Esetleg most vevő valaki egy meccsre? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes