Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
faszom,hogy kimaradtam a ligából,pedig most megint nagyon ráfüggtem erre a szarra 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
A tegnapi meccsünkre gondolsz? Mert az már regisztrálásra került...
Klikk >>> http://bowlhumadden.blog.hu/Rataccess
nem azt tudom h betetted, de játszottam ma egy előrehozott meccset kaszovalFarky
Jöhet nekem is PM-ben (vagy Shawnkának, Eaglesmcnabbnek, Raiders89-nek)...Rataccess
OFF: grat Rata a győzelmedhez, előre ezen az úton és meglesz a PO.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Elküldtem PM-ben

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
A tegnapi meccsünkre gondolsz? Mert az már regisztrálásra került...
Klikk >>> http://bowlhumadden.blog.hu/Rataccess
nem azt tudom h betetted, de játszottam ma egy előrehozott meccset kaszovalFarky
Jöhet nekem is PM-ben (vagy Shawnkának, Eaglesmcnabbnek, Raiders89-nek)...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
A tegnapi meccsünkre gondolsz? Mert az már regisztrálásra került...
Klikk >>> http://bowlhumadden.blog.hu/Rataccess
nem azt tudom h betetted, de játszottam ma egy előrehozott meccset kaszoval

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
A tegnapi meccsünkre gondolsz? Mert az már regisztrálásra került...
Klikk >>> http://bowlhumadden.blog.hu/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Nagyon f@x vagyok de nem találom melyik emailre kéne küldjem a statot. :S

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
egész ügyesen hozzuk fel a meccseket, már csak 9 összecsapás van elmaradva az előző fordulókból 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
bari meccsre vevő vagyok, írjatok ha valakinek aktuális 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Valaki egy meccs? .)Laki
Később (23:00 után)...?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
nekem is már csak a RaiderNation elleni meccsem hiányzik az első 5 hétből 😊

más:
viszonylag nagy mértékű lag (~2-3 fps) miktől lehet? torrent le- és feltöltések leállítva, firefox és msn bezárva, tűzfal csak a windows-os van, de a madden azon át van engedve (legalábbis a mainapp.exe, ami alapból ott volt)... 1-2 hónapja még teljesen folyamatos volt az egész, most meg akár én hostolok, akár az ellenfél, szörnyen zavaróan szaggat. minden ötletet szívesen várok 😊
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Valaki egy meccs? .)


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
HOU-NO 21-42
Frissítettem blogon a schedule-t meg a standingst, de majd valaki nézze át, hogy jól-é, a pontkülönbségeket, meg az állást, me nemvagyok józan 😀 Boldog karácsonyt mindenkinek, písz.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Okés, akkor majd visszatérünk rá!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Hát a Raidersnationnel közös meccsünk eléggé kérdéses eddig - korábban (2-3 hete) a technika ördöge szólt közbe, amióta arra sikerült esetleges megoldást találnom (ami szintén nem 100%-os) azóta meg az ellen nem reagál a megkeresésekre 😊 De a Farky elleni meccsre bármikor készen állok 😊Rataccess
nekem van még egy elmaradt meccsem, azt 26.-a után le tudom játszani meg az ellened lévőt is.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Hát a Raidersnationnel közös meccsünk eléggé kérdéses eddig - korábban (2-3 hete) a technika ördöge szólt közbe, amióta arra sikerült esetleges megoldást találnom (ami szintén nem 100%-os) azóta meg az ellen nem reagál a megkeresésekre 😊 De a Farky elleni meccsre bármikor készen állok 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Az aktuális forduló

Week 5(dec 24-dec 30)
5 shawnka - Atlanta Falcons Skytto - Baltimore Ravens
5 Farky - Indianapolis Colts Rata - Minnesota Vikings
5 barney - New York Giants .brk - Green Bay Packers
5 Raiders89 - New Orleans Saints kaszo - Houston Texans
5 Bye miilann - San Diego Chargers
5 eaglesmcnabb - Tennessee Titans Kendi haverja - New England Patriots
5 laki - Philadelphia Eagles Delete - Chicago Bears
5 RaiderNation - Oakland Raiders Vadkender-Cleveland Brownsshawnka
jó lenne ha az első 4 fordulók elmaradt meccseit is elkezdenék lejátszani...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
Az aktuális forduló

Week 5(dec 24-dec 30)
5 shawnka - Atlanta Falcons(2-2) 38-43 Skytto - Baltimore Ravens(3-0)
5 Farky - Indianapolis Colts(1-3) 34-41 Rata - Minnesota Vikings(1-3)
5 barney - New York Giants .brk - Green Bay Packers
5 Raiders89 - New Orleans Saints(4-1) 42-21 kaszo - Houston Texans(2-2)
5 Bye miilann - San Diego Chargers
5 eaglesmcnabb - Tennessee Titans(4-1) 54-41 Newman - New England Patriots(0-2)
5 laki - Philadelphia Eagles(0-5) 22-35 Delete - Chicago Bears(2-2)
5 RaiderNation - Oakland Raiders Vadkender-Cleveland Browns
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Dehogynem szelektív, az előbb írtam hogy játszanék Veled, csak nem veszed észre 😀 (sőt, küldtem PM-et, Hamachin is írtam, és közben próbálom elkérni Eaglesmcnabbtől az msn címed 😊 )

A végén gép ellen kell játszanom... :/Rataccess
Nemáááááááááááár 😀 Ezesetben teljesne jogos a feltevésed, mert senem láttam, se a pm-et, a hamachim döglődik... Ááááááááá sorry, remélemazért még játszanál velem. mert énmég mostis bennevagyok... 😉


Szerk: msn-en még midnig nemírtam le: mikrofon16@hotmail.comVadkender
Közben msn-ről eltűntél... Játszunk akkor? 😊Rataccess
Jeah gyors reagálásodnak hála, már fenvok msn-en, csak elszállt a vga-m. de visszahoztam, szal minnyá mehet a game 😀 Tudod, idáig cska a kötelező ellenfelekkel,és Shawnka-val játszottam (monjduk vele, 1 és féle éve kisebb-nagyobb kihagyásokkal....de ismét kezdek belelendülni, és ez pont jólesz hogy megnézzem tényleg ígyvan-e...(persze részegen 😀 😀)


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Dehogynem szelektív, az előbb írtam hogy játszanék Veled, csak nem veszed észre 😀 (sőt, küldtem PM-et, Hamachin is írtam, és közben próbálom elkérni Eaglesmcnabbtől az msn címed 😊 )

A végén gép ellen kell játszanom... :/Rataccess
Nemáááááááááááár 😀 Ezesetben teljesne jogos a feltevésed, mert senem láttam, se a pm-et, a hamachim döglődik... Ááááááááá sorry, remélemazért még játszanál velem. mert énmég mostis bennevagyok... 😉


Szerk: msn-en még midnig nemírtam le: mikrofon16@hotmail.comVadkender
Közben msn-ről eltűntél... Játszunk akkor? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Dehogynem szelektív, az előbb írtam hogy játszanék Veled, csak nem veszed észre 😀 (sőt, küldtem PM-et, Hamachin is írtam, és közben próbálom elkérni Eaglesmcnabbtől az msn címed 😊 )

A végén gép ellen kell játszanom... :/Rataccess
Nemáááááááááááár 😀 Ezesetben teljesne jogos a feltevésed, mert senem láttam, se a pm-et, a hamachim döglődik... Ááááááááá sorry, remélemazért még játszanál velem. mert énmég mostis bennevagyok... 😉


Szerk: msn-en még midnig nemírtam le: mikrofon16@hotmail.com


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Dehogynem szelektív, az előbb írtam hogy játszanék Veled, csak nem veszed észre 😀 (sőt, küldtem PM-et, Hamachin is írtam, és közben próbálom elkérni Eaglesmcnabbtől az msn címed 😊 )

A végén gép ellen kell játszanom... :/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Annyira viszont már részeg vagy, hogy szelektívvé vált az olvasásod 😊 Mondjuk én sem vagyok épp józan...Rataccess
Legalább nemvagyok egyedül. Nem szelektív az olvasásom, csak probálkozok... 😀 hátha még ma belefér egy meccs 😀 (vagy holnap, vagy mittudomén 😂 )


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Annyira viszont már részeg vagy, hogy szelektívvé vált az olvasásod 😊 Mondjuk én sem vagyok épp józan...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Csabi....van kedved egyet játszani?! (enyhén ittas állapot powa 😀...) Azért írok itt, mert hamachin nem látlak. Ha ő nem,...esetleg valaki más?! :cool:


Szerk: Vagy szentestén csak én vagyok alkohol befolyása alatt, és csak nekem van kedvem játszani?! :/Vadkender
játszanék, csak megyek lassan misére, és addig nem fejeznénk be, de holnap-holnapután bármikor, csak írj PM-et 😀eaglesmcnabb
Mise?! A katolikus mindenedet! 😀 Mise után?! Vagyok olyan részeg, hogy nemalszok be.... 😛 😀 ?


Vadkender on Twitter